Кажете нещо за "дисплазия"-та и "Стремената на Павлик"

  • 29 363
  • 159
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 37
Maya , много ти благодаря! Аз сега събирам информация и ще записвам часове за прегледи. Проф. Тивчев работи към ИСУЛ, така ли?
 Юни месец, когато синът ми свърши училище ще хващаме пътя за София . Затова помагайте с информация! Ще съм ви много благодарна!  Praynig

# 46
Maya , много ти благодаря! Аз сега събирам информация и ще записвам часове за прегледи. Проф. Тивчев работи към ИСУЛ, така ли?
 Юни месец, когато синът ми свърши училище ще хващаме пътя за София . Затова помагайте с информация! Ще съм ви много благодарна!  Praynig
Работи в ИСУЛ и на частно,но най-добре му звьнни на личния тел.Много е отзивчив.

# 47
  • Мнения: 177
Телефона за записване при професор Владимиров е 02 81 81 782  Ние се записахме една седмица по-рано.Бебетата и децата са с предимство и не се чака много.
Надя е дала номера на факса.
Цитат
Някой би ли ми казал къде преглежда проф. Владимиров?
УНИВЕРСИТЕТСКА БОЛНИЦА ПО ОРТОПЕДИЯ И ТРАВМАТОЛОГИЯ "ПРОФ.БОЙЧО БОЙЧЕВ" - ГОРНА БАНЯ,прегледите са всяка сряда от 11 часа - 35лв. е прегледа.

# 48
  • Мнения: 255
NipRe сърцето ми се къса като чета за детенцето ти.Дано всичко се оправи.Представям си какво преживяваш.Непременно закарай детето при професор Владимиров.Дано ви помогне.Пожелавам ви с цялото си сърце да се оправи детето и се моля за вас.Кураж.swet baby e дала правилния тел.номер за записването при професора.Според мен се обадете 1 мес по-рано за час.А ако искаш обадиму се лично и обясни какъв е проблема.Ще ти пратя мобилния му ном.0888324928.

# 49
  • Мнения: 37
Благодаря ви много за подкрепата и информацията! Отначало бях ужасена, че може да се прави операция. После се оказа, че сигурно ще са много.А  сега само се моля дори и с цената на няколко операции детето да има начин да се оправи. Ние имаме и други проблеми - оказа се, че сме с тежка загуба на слуха. Въобще момичета да не сте на нашето място!
Успех на всички ви!

# 50
  • Мнения: 2 543
Ние имаме и други проблеми - оказа се, че сме с тежка загуба на слуха.

Ако се интересуваш по този въпрос, само пиши! Ще помагаме!  bouquet

# 51
  • Мнения: 2 543
NiPre, моля те, почисти си входящата кутия, защото не мога да ти пратя съобщение!  bouquet

# 52
  • Мнения: 42
NIPre,стискам ти палци всичко да се оправи Peace.След като прочетох проблема ти цял ден ми беше криво,ние съща имаме проблем с растежа на крачето,още вътреутробно е забавило развитието си.Аз също като теб след доста притеснения и сълзи newsm45,стигнах до извода че каквито и манипулаций да трябва да изтърпи милото ще ги направим само да се оправи ,и че ще му помогна ако му се усмихвам  newsm03 smile3503вместо да лея сълзи, и изчакам проф.Владимиров да се изкаже по проблема.Имам някои запитвания ,но ще ти ги пратя на лични.

# 53
                       NIPре,това са  думи на една загрижена майкаи човек на наукатаИзпрати ми го като сьвет,който мога да ти дам.Цитирам:                                   
          "Не знам как стои въпроса в чужбина.

Но от видяното досега съм установил, че докторите ги е грижа основно за парите, написаните сатии и престижа, но не съм видяла някой досега да препоръча специалист в чужбина. Нека проверят какви възможности има там, защото тук си правят всякакви експерименти, понякога спестяват информация."

# 54
  • Мнения: 42
Maйче ,страхотно подписче сте си сложели. newsm10.Честито

# 55
  • Мнения: 37
Maya зная, че майката е права, защото имам горчив опит!  smile3518
Само, че за чужбина трябват пари! Поръчала съм да търсят благотворителни организации в Англия.
Даже единствената ни надежда е, ако след като ни приемат в ЕС да ни разрешат да работим там и всичките да се изнесем! Сестра ми живее там, но тя едвам себе си и детето си издържа, така че не може да ми помогне със средства, но ще има на  първо време къде да се приютим. Аз затова искам да изчакам с операциите!
Ох, само да стане! Praynig

# 56
Maya зная, че майката е права, защото имам горчив опит!  smile3518
Само, че за чужбина трябват пари! Поръчала съм да търсят благотворителни организации в Англия.
Даже единствената ни надежда е, ако след като ни приемат в ЕС да ни разрешат да работим там и всичките да се изнесем! Сестра ми живее там, но тя едвам себе си и детето си издържа, така че не може да ми помогне със средства, но ще има на  първо време къде да се приютим. Аз затова искам да изчакам с операциите!
Ох, само да стане! Praynig
Напьлно сьм сьгласна с тебе за парите-лечението навьн коства много пари.За мен сьщо е непосилно да намеря средства,но ако наистина се окаже неразрешим проблема тук имай го като вариант,че може да е разрешим в друга по-напреднала дьржава.Всички искаме най-доброто за децата си и сме готови на всякакви лишения за да са добре те.Повярвай,знам какво е да преживееш такьв ужас,защото и на мен като ми казаха,че детето ми не е сьс здрави крачета/в деня на изписването ни/и незнаех дали се лекува,просто непомня как излязохме от родилното-беше си шок
                Кураж!Не се отчайвай!

# 57
Здравеите мили мами.От доста врема не сьм писала,но нямах сили и желание.Сега се посьвзех малко апьк и бях обещала да пиша за резултатите от прегледа в София.Какво да ви кажа-чувствам се разочарована,обьркана,предадена от самата себе си и не знам още как.............Надявах се да се разминем с каишите,а то не само че ни ги сложиха,а не се знае дали ще се оправи с тях.За дясното краче проф.Владимиров дава гаранция,че ще се оправи, но лявото не се насочва правилно кьм ядрото и мо же да се наложи операция.Другият месец пак ще ходим  за нови снимки и тогава ще ни кажат каква ще ни бьде сьдбата.Мьничето по цял ден плаче и аз сьс него,но Надя ме окуражава че бьрзо ще свикне с каишите.ДАНО.Ще чакам тьрпеливо,макар и за сега да ми се струва невьзможно.Пак започвам отначало да броя дните до следващият прегллед.Ами за сега това е .
           Много здраве и кьсмет желая на всички изтормозени майки като мен и на техните СЛАДУРЧЕТА МИЛИ smile3518

# 58
  • Мнения: 37
Права е Надя, че детенцето ще свикне бързо. По-добре сега с каиши, отколкото по-късно като нас на апаратче. А и колкото по-рано се вземат мерки - по-добре!!!! Ще видиш, че всичко ще се оправи!
Ние всички сме с теб!

# 59
  • Мнения: 177
Здравей maya_iv и аз се надявах да се разминете с каишите защото знам какво е,но какво да се прави щом се налага да се носят няма начин.Дано детенцето се оправи с тях и да не се налага операция.В началото ще му бъде трудно, но за една две седмици детето ще свикне,не се притеснявай.Недей да плачеш,а му се усмихвай,радвай му се повече,защото децата усещат настроенията на майката.Гащичките и стремената са най-леките начини за лечение и дано не се налага друго.Какво да каже NiPre нейната мъка е най-голяма.Моля се от все сърце дечицата  Ви да оздравеят и дано професора ви помогне.
МНОГО ЗДРАВЕ НА ВСИЧКИ МАЛКИ ДУШИЧКИ. Flowers Bouquet lovekiss
Търпение и късмет! Flowers Four Leaf Clover
Много целувки от нас!  love001

Общи условия

Активация на акаунт