РУСЕнски вълнения и страсти

  • 35 814
  • 727
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 100
Тц. Ще е голям. Искали да е на два етажа, над 5 декара площ на етаж а Пожарната не дава. И сега си водят преговори как да стане номера.
Еее що не каза, че там е проблема? Ще оправим нещата  Mr. Green

# 31
  • Русе
  • Мнения: 7 801
Нямат още избрано място. Инфото е достоверно. Иначе и аз бях чула за Русофилите.

# 32
  • Мнения: 100
Моя мъж в неделя ще пътува до София до летището, че ще кара една приятелка и се чудя какво да си изпрося от Софията, хем да му е на път, хем да е нещо, което го няма в Русе. Идеи?  newsm78 newsm78 newsm78

Аз съм в 19бл. Никога не съм влизала в двора на Дом майка и дете и незнаех, че има там люлки. Скоро явно ще се присъединя към вашата компания. Зад МНО-то съм ходила, но доста бедна ми се струва площадката там. Срещу Милениума докато "опознавах квартала, за да го заобичам" ми се стори площадката по интересна, но все още ми е рано с бебето да ходя на такива места. В смисъл нито пързалка, нито люлки ще са му интересни все още. В парка на бебешките люлки милия през цялото време си гледа в краката като го люлях.

А тя и площадката на Майка и дете, не е кой знае какво. Но за нас няма значение. Важното е да сме в добра компания и децата да се забавляват Simple Smile
Заповядай !  Peace

# 33
  • Мнения: 14 133
Чочиии,  Heart Eyes
Ели, пуснаха ни около полунощ водата.  Hug

# 34
  • Мнения: 2 090
Прехвърлям се и аз в новата тема, старата почти я изпуснах. Whistling Чочиииbouquet

Инфото за Джъмбо-то ме зарадва.  Crazy

# 35
  • Мнения: 5 391
"Здравейте, момичета. Някой да е преживявал операция от херния в детското хирургично, при д-р Кожухаров? Моля да споделите. И лапароскопска ли е?
Хубав следобяд!"

Мирелка, аз съм лежала в детска хирургия със сина ми, но заради физиологична фимоза, едва ли мога да съм ти от полза.
Съвсем страни от темата, скоро разбрах, че едното дете на д-р Кожухаров е в една група с моето.

# 36
  • Русе
  • Мнения: 278
Добър ден  Mr. Green

# 37
  • Мнения: 61
 Здравейте, довечера мисля да водя малката на концерт, има ли някой който ще ходи Simple Smile СТига да не  завали някой дъжд  ooooh!
 http://www.rusenews.eu/news/34916/

# 38
  • в огледалото на живота
  • Мнения: 8 193
Привет на всички.Отвратително време е навън  Sick имам чуството ,че всеки момент небето ще се продъни,ако ще вали да вали и да се спре вече с тия тропични явления..до обяд пече,после се изсипва дъжд,абе априлска му работа    bouquet

# 39
  • Мнения: 100
Не знам ... Миналата година по това време, ходихме по потници и джапанки ... Сега още има дни, в които се налага да слагаме зимните якета ... Това време съвсем се измести .. Помислете кога почна зимата ?!?! Аз като се сетя почти целия декември бяхме навън, а сега ... Ужасно време!
Характерно за май месец, да е жега, след това да се изсипе един дъжд и после пак жега ..

# 40
  • Русе/София
  • Мнения: 1 826
Не знам ... Миналата година по това време, ходихме по потници и джапанки ... Сега още има дни, в които се налага да слагаме зимните якета ... Това време съвсем се измести .. Помислете кога почна зимата ?!?! Аз като се сетя почти целия декември бяхме навън, а сега ... Ужасно време!
Характерно за май месец, да е жега, след това да се изсипе един дъжд и после пак жега ..

точно това е характера на месец май.Само температурите не трябва да са с такива големи амплитуди.И декември трябваше да бъде зима със  сняг,а не време подходящо за целодневен престой на открито.Времето с тези обрати ни накара да забравим/е по-големите,де/какво са 4 сезона.А беше прекрасно.Както казват в Комиците-а едно време како време бешеее.То това сега какво е-от ботуш на сандал.

# 41
  • Мнения: 100
Айдеееее пак ще завали .......  Sad

# 42
  • Русе
  • Мнения: 904
май пак се размина дъжда

# 43
  • Мнения: 100
Да... И тук сега пекна слънце ... Пълна щуротия ..

# 44
  • Мнения: 71
Моля, споделете мнение за доктор Даскалова - алерголожката в 3-та поликлиника. Налага се да заведа дъщеря си при нея. Благодаря!  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт