РУСЕнски вълнения и страсти

  • 35 848
  • 727
  •   1
Отговори
# 45
  • Русе
  • Мнения: 7 804
Моля, споделете мнение за доктор Даскалова - алерголожката в 3-та поликлиника. Налага се да заведа дъщеря си при нея. Благодаря!  Simple Smile

Аз съм доволна от нея. Редовно я ползвам.

# 46
  • Мнения: 44
Аз също съм доволна от д-р Даскалова, ходила съм при нея заради баткото и майка си съм водила и в двата случая помогна и разреши проблемите, преглежда старателно.
Преди малко ходих с децата в Мол Русе да видя  магазин Кенвело, нооооооо откриването е отложено за 18.05.

# 47
  • Мнения: 100
Пфффф ...... Аман вече. Нищо в този град не е наред. А с тези Молове .. Пълна пародия ....

# 48
  • Мнения: 7
И ние сме ходили при д-р. Даскалова. Малко е дръпната на моменти, но и аз съм доволна от нея. Peace

# 49
  • Русе
  • Мнения: 278
Здравейте, довечера мисля да водя малката на концерт, има ли някой който ще ходи Simple Smile СТига да не  завали някой дъжд  ooooh!
 http://www.rusenews.eu/news/34916/
И моят мъж отиде с каката, ще видим какви ще са отзивите Simple Smile

# 50
  • Мнения: 100
Яяяяяяя Пилето
 newsm51

# 51
  • Русе
  • Мнения: 659
Здравейте и от мен в новата тема. От д-р Даскалова останах доволна и аз. Справисе с проблема и дори беше внимателна.
А аз искaм да попитам за д-р Босилков, невролог в 3-та поликлиника имате ли някакви отзиви по-специално ме интересува мануалната терапия, която прилага

# 52
  • Мнения: 4 841
Мен Босилков ме вдигна на крака, когато бях най - зле. Иначе като невролог не чувам кой знае колко добри отзиви. Пратих свекъра ми при него и не е доволен, комшията ми също не е доволен. Колегата ми обаче е доволен. Във всички случаи вкл. и мен говорим за дискова херния. Аз най съм доволна от д-р Руйчев в София. След неговото "алтернативно лечение" не съм имала криза. Въпреки забраните да забременявам и раждам, аз родих здраво 4,500кг бебе, напълно доносено, без последици за мен (освен секциото).

# 53
  • Русе
  • Мнения: 659
И аз съм с дискова херния. Ще ти пиша на ЛС, ако е удобно да ти задам някои въпроси Hug

# 54
  • Мнения: 4 841
И аз съм с дискова херния. Ще ти пиша на ЛС, ако е удобно да ти задам някои въпроси Hug

Питай, както мога ще помагам.

# 55
  • Мнения: 44
Ходила съм при д-р Босилков за себе си и да си кажа не бих отишла втори път при него. Но както и при всички лекари има и доволни и недоволни. Специално с мен подходи прибързано и за 2мин. ми изкара акъла, в първия момент започна да ми говори някакви пълни щуротии, по спешност ме изпрати на скенер, но така се изказа, че едва ли не всеки момент ще падна и ще умра, толкова съм зле. Направих скенер веднага, и се оказа, че просто имам нужда от почивка и няма да умирам. А при него ме препрати очен лекар, защото отидох на преглед за очите, понеже известно време все ме болеше глава и си помислих, че може да е от очите(работата ми е такава, че рано или късно слагаме очила). Така се случи с мен, но това не означава, че с всички е така.

# 56
  • Мнения: 250
Добро утро!

# 57
  • Мнения: 100
Добро утро!
Днес времето е ужасно. .. Така ще е цял ден Sad

# 58
  • Русе
  • Мнения: 904
Добро утро ,днес няма разходки но от утре ще е слънчево  Mr. Green
Момичета казвайте нещо за зъбки че малкия ще ме побърка снощи до 23,00 се кисна и неще да заспи ,а му се спеше

# 59
  • Мнения: 250
Момичета казвайте нещо за зъбки че малкия ще ме побърка снощи до 23,00 се кисна и неще да заспи ,а му се спеше
Калгел, Панадол......или нищо-просто изчакваш, докато му изникнат зъбките  Wink Peace

Общи условия

Активация на акаунт