Женски имена - помощ в съкращаването на списъка

  • 7 111
  • 74
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 772
Моят фаворит е ЗОЯ!!!

# 31
  • Мнения: 4 555
Joy
Вече съм го казвала, но предпоследните 1-2 години сред познатите ми се родиха 5 Елици. В един момент всяко следващо момиче предполагах, че и то ще е Елица и като питах родителите какво са избрали, точно това се оказваше. Скоро се очаква да станат 8, като се включи реколта 2011.
Някои са си много близки приятелски семейства, децата им са на близка възраст, но това не ги е спряло да изберат същото име.

От Еньовденските познавам една Еница. Невероятно красиво момиче.

# 32
  • Мнения: 1 615
Когато ние се спряхме на името Елица, беше толкова рядко срещано, че чак будеше изненада как сме се сетили за подобно нещо...
Тогава имах чувството, че ме прогонят от някоя градинка, защото детето не е Емили, Стефани, Даяна, Габриела, Виктория или Александра Simple Smile

# 33
  • Мнения: 8 892
Аз пък Елица не познавам. Доскоро името го свързвах единствено с героинята на Антон Дончев. Но колкото и масово да стане името, красотата му ще се запази.

# 34
  • Мнения: 6 993
Много трудно. И то защото повечето имена не ми харесват от тези.
Биляна единствено най-много ми хареса, то ми е от любимите.
 Адриана, Невена и Маргарита, за да ползвам повечко опции  Laughing и са ми сравнително ок.

# 35
  • Мнения: 3 200
Като сте заобсъждали Елица, да ви питам - как го произнасяте?
За мен най-естествено е Елица.
Но преди години се запознах с една девойка (вече жена), която твърдеше, че е Елица.

# 36
  • Мнения: 6 993
На и и според мен.

# 37
  • Мнения: 1 615
Като сте заобсъждали Елица, да ви питам - как го произнасяте?
За мен най-естествено е Елица.
Но преди години се запознах с една девойка (вече жена), която твърдеше, че е Елица.

Аз да кажа! Wink На И.

Елица, Деница, Даниел са ми като Дариа Wink Напреко на логиката, ама се сърдят, че ги бъркаш  hahaha

# 38
  • София
  • Мнения: 291
Еница ми е много измислено.
Звучи ми, като юница.   

# 39
  • Мнения: 2 216
Гласувах за Мартина, защото от предожените само то става /според мен/

# 40
  • Бургас
  • Мнения: 372
Виждам,че Биляна,Адриана и Невена са най-харесваните.На мен също те ми допадат най-много,включително и Диана.Ориентирахте ли се към някое по-конкретно?

# 41
  • Сопот, Пловдив
  • Мнения: 1 016
Зорница е моя фаворит сред имената в анкетата. Харесвам и Мартина.

# 42
  • Мнения: 135
Adriana & Darina  Sunglasses

# 43
  • Мнения: 1
Аз съм малко (добре де, не малко) консервативна спрямо имената и не харесвам особено производни от дадено име, нито пък смяната на ударението по начин, който ми изглежда нелогичен  Mr. Green .  Елица за мен си е с ударението на "и". Еница също ми харесва, защото е рядко срещано, ама не получи одобрение още при първоначалния преглед.
Донякъде съм склонна да отпаднат Диана, Зорница и Ина, защото нямат имен ден, както и Евгения, защото пък нейният се пада по Коледа и по-големият празник би го засенчил. Но още на нищо не съм се спряла дотам, че да реша - това ще е и никое друго. Ще видим бъдещият татко какво ще каже; поиска да му пратя темата да я разгледа подробно. В идеалния случай ще изключваме по някое, докато накрая остане само едно  Grinning .

# 44
  • Мнения: 4 555
Ако случайно приемате предложения, да се опитам да ви пробутам моя фаворит Лилия. Горе-долу отговаря на условията, остава и да ви хареса.

Общи условия

Активация на акаунт