Lady popular 5

  • 39 713
  • 760
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3
и мен и мен Simple SmileSimple SmileSimple Smile
wellisandra съм Simple Smile

# 16
  • not found
  • Мнения: 581
Moмичета само аз ли в 12 ниво нямам къща ?
ако играеш във facebook не е от теб проблема,
ако си в сайта питай модераторите

От ФБ играя , значи не е мой проблема само ,че ме "спъва " в играта , не мога да си купя маса за дома си и не мога да мина нивото  Tired

# 17
  • Мнения: 221
И мен ме няма,значи в една тема ще ме има в друга не.

# 18
  • Мнения: 0
Абе момичета поспрете се малко с тези имена,сега Ясмина да разглежда всички страници от предните теми да ви търси имената ли?Нали сега за това ви пита,докато има време да ви добави всичките Peace

# 19
  • Мнения: 221
Абе момичета поспрете се малко с тези имена,сега Ясмина да разглежда всички страници от предните теми да ви търси имената ли?Нали сега за това ви пита,докато има време да ви добави всичките Peace

Еми мацко в предната тема бях на първа страница с имената на лейдита,ти освен ако нещо не си довидяла,е друг въпрос

# 20
  • Мнения: 0
Както и да е,ако искаш следващия път ти направи темата и събери всички имена на лейдитата,тогава ще си говорим пак.А и не мога да разбера какво ви е толкова важно името на лейдито ви да е на първа страница,след като никой не търси там имената когато му затрябват,а се питате постоянно.  33uu

# 21
  • В сърцето на живота!
  • Мнения: 3 160
И мен ме няма,значи в една тема ще ме има в друга не.
Предната тема не съм я пускала аз. Wink
И още нещо,аз не съм гадателка!!!! Иванка ли е лейдито ти или Петканка,не знам...
А и след като пускаш коментар в темата,да беше си написала и името!Не е трудно,нали?!
То всеки знае да се заяжда! ooooh!

Последна редакция: чт, 12 май 2011, 02:39 от •◊ Ясмина ◊•

# 22
  • Мнения: 8
какво правите с измамите за долари,точки и пари тъй като на мен вече от около седмица едно и също лейди ми праща такова писмо . четох във форума за докладване ама не разбрах много как става newsm78 м/у другото моето е Sunncho, с радост ще помагам с дуелите.

# 23
  • Мнения: 0
Ясмина новата тема е чудесна, ако можещ все още да редактираш първия пост може да ме аднеш и мен лейдито ми е Val4etoo  Simple Smile

# 24
  • Мнения: 525
Ако не е късно - моето лейди е Мамилария.

# 25
  • Мнения: 1 196
Помощ   Praynig   На 18 ниво съм вече повече от месец, ако не и от 2. Целта която не мога да изпълня е Приеми поне 10 подаръка от твои приятели. Само днес приех 10 и пак не ме пуска. Какво да правя   ooooh!   ooooh!   ooooh!

# 26
  • Мнения: 124
Лейди chipolita

# 27
  • Мнения: 645
Най-накрая събрах дуелите!Благодаря на лейдитата Goody,Wellisandra и Peps3!

# 28
  • Мнения: 3

От ФБ играя , значи не е мой проблема само ,че ме "спъва " в играта , не мога да си купя маса за дома си и не мога да мина нивото  Tired

има доста голям проблем в момента с апартамента, игрите, магазина за мебели и оше едно две неща. за съжаление никой нищо не казва дали ще го оправят.
така че не се базпокой не си само ти, и аз съм на 32 заседнала и няма мърдане Simple Smile

# 29
  • Мнения: 0
впиши и мен andjelinka_ се пиша Peace някой би ли ми помогнал с $ и дуели

Общи условия

Активация на акаунт