Каква е вината на Фатмагюл ?(Fatmagül'ün Suçu Ne ?)~ 25

  • 33 026
  • 732
  •   1
Отговори
# 600
  • Пловдив
  • Мнения: 34 222


Я да сложа Керим. Чета думата сапунка. Ами щом е сериал е вярно. Малко не ми допада, но
сапунка с криминален привкус /например Хорейшо - да не би да са истини събитията там/,
или фантастичен привкус. Обичам сериали като този. Знаем, че е така заради рейтинги, реклами и всичко което съществува в тази индустрия. Но да не забравяме, че ги правят за нас - да избягаме от гадното ежедневие, да се пренесем някъде където искаме. Обичам този сериал с всичките му недостатъци.

# 601
  • Мнения: 0
Ето едно преводче за вас, не знам дали Гери вече го е публикувала, ако е, извинявам се. Embarassed

Разговорът в кухнята между Фатмагюл и Керим след като Керим сподели на Кадир какво е станало преди 6 месеца:

К: Фатмагюл, казвам истината, отидох при Вурал, защото исках да науча истината. Повярвай ми.
Ф: Повярвай на това, повярвай на онова, замълчи.
К: казах ти истината, когато вече бях сигурен, спомни си.
Ф: Винаги има нещо такова, нещо лошо. Сега и това... Надеждите ми винаги умират, достатъчно ми беше, наистина.
К: Ще видиш,че те няма да постигнат нищо с това.
Ф:Добре, замълчи, не казвай нищо повече.
К: Вярвай ми казвам ти истината.
Ф: Защо не ми го каза преди? Има ли още нещо, което не си ми казал? Нещо, което криеш от мен? Нещо, което си забравил? Колко често се срещахте? Те са планирали заминаването ти в чужбина. Да не би да се отказа да заминеш, защото те не са дошли да те видят?

# 602
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Иосче, днес около Дунава бушуват страсти, съгласна съм с теб, мила. Бясна съм и неудовлетворена като теб.  Hug
Тцтцтцтцтцтцтц...Гериии за тебе нема угод брат... hahaha Joy hahaha Joy hahaha Joy
ИХАААА, кой е тук!  Hug Hug Hug
Ква угода да имам, те ако ми изпълнят желанията, ще трябва да преминем в Еротичната индустрия.  Wink Wink Laughing Laughing Laughing Laughing
Момичета, Зузана, се върна оня ден от Стамбул и сега идва да ни се похвали!  Laughing Laughing Laughing

Ако още един път ме прекръстиш ще ми купиш костУмче... Joy Joy Joy Joy

# 603
  • Мнения: 115
ios  newsm51 newsm51 newsm51

От сутринта се опитвам да го кажа ,но по обиколния начин
Наистина около Дунава страстите са  се разбунтували
Аз съм от Русе .Може би защото времето е слънчево не знам!!!!
Все пак К и Ф са толкова сладки .Как да не ги гледа човек!!!!!
ООООО станахме 3 русенлийки.  Hug Hug Hug

# 604
  • Пловдив
  • Мнения: 34 222
Ани18 слагай ако има и други диалози за превод - да ни се набиват в главата.
Приятно ми е да ги чета, докато станат истинските монтажи.

# 605
  • Мнения: 12

Я да сложа Керим. Чета думата сапунка. Ами щом е сериал е вярно. Малко не ми допада, но
сапунка с криминален привкус /например Хорейшо - да не би да са истини събитията там/,
или фантастичен привкус. Обичам сериали като този. Знаем, че е така заради рейтинги, реклами и всичко което съществува в тази индустрия. Но да не забравяме, че ги правят за нас - да избягаме от гадното ежедневие, да се пренесем някъде където искаме. Обичам този сериал с всичките му недостатъци.



                Обичаме го , защото Керим така играе , че ни кара да мислим , че е истина...!?


               И  през повечето време Берен достойно му партнира - никой не може да ме убеди , че тя играе по-добре от него...Преди два дена Ви написах , че тя ми стана любима "сапунена" актриса от техните сериали , но на Енгин не забелязах един път слаба игра , докато при нея от време на време забелязвам...!? Peace

# 606
  • Мнения: 12
ios  newsm51 newsm51 newsm51

От сутринта се опитвам да го кажа ,но по обиколния начин
Наистина около Дунава страстите са  се разбунтували
Аз съм от Русе .Може би защото времето е слънчево не знам!!!!
Все пак К и Ф са толкова сладки .Как да не ги гледа човек!!!!!
ООООО станахме 3 русенлийки.  Hug Hug Hug



              Завиждам Ви  благородно !!!  Hug Hug Hug

# 607
  • Мнения: 115
Иосче, днес около Дунава бушуват страсти, съгласна съм с теб, мила. Бясна съм и неудовлетворена като теб.  Hug
Ако още един път ме прекръстиш ще ми купиш костУмче... Joy Joy Joy Joy
Още не си дошла и почваш да ми се караш, Зизулино! А аз така да те обичам и така да ти се радвам.  Hug Hug Hug

# 608
  • Мнения: 12
Ето едно преводче за вас, не знам дали Гери вече го е публикувала, ако е, извинявам се. Embarassed

Разговорът в кухнята между Фатмагюл и Керим след като Керим сподели на Кадир какво е станало преди 6 месеца:

К: Фатмагюл, казвам истината, отидох при Вурал, защото исках да науча истината. Повярвай ми.
Ф: Повярвай на това, повярвай на онова, замълчи.
К: казах ти истината, когато вече бях сигурен, спомни си.
Ф: Винаги има нещо такова, нещо лошо. Сега и това... Надеждите ми винаги умират, достатъчно ми беше, наистина.
К: Ще видиш,че те няма да постигнат нищо с това.
Ф:Добре, замълчи, не казвай нищо повече.
К: Вярвай ми казвам ти истината.
Ф: Защо не ми го каза преди? Има ли още нещо, което не си ми казал? Нещо, което криеш от мен? Нещо, което си забравил? Колко често се срещахте? Те са планирали заминаването ти в чужбина. Да не би да се отказа да заминеш, защото те не са дошли да те видят?


              Това пък вече ми идва "бъктън"...!?    То имало и повече - тя забравили боя , който яде заради нея , ох нямам думи , но тези сценаристи нещо са се омаяли последните два епизода...!?  ooooh! ooooh! Whistling

# 609
  • Пловдив
  • Мнения: 34 222


А за този момент какво ще кажете. Колко мъже се извиняват в днешно време....
И понеже аз искам да има повече такива мъже /искам мойте синове да вземат
малко от търпението му/ - ето така трябва...

# 610
  • Мнения: 115
             Това пък вече ми идва "бъктън"...!?    То имало и повече - тя забравили боя , който яде заради нея , ох нямам думи , но тези сценаристи нещо са се омаяли последните два епизода...!?  ooooh! ooooh! Whistling
тъкмо чета и пустосвам и те си го написала - Бъктън вече!

# 611
  • Мнения: 0
При психоложката:
П: Ти си ядосана на Керим?
Ф: Да, понеже трябва да мина през всичко това заради него. Той казва вярвай ми, ще дойде време, когато няма да си спомняме за тези неща. Искам да му вярвам, но после разбирам нещо, нещо, което той е скрил от мен.И всичко, което е направил дотогава е отново изтрито. Доверието е много важно. Да вярваш е по-важно от това да обичаш. Ако искаме да има добри дни пред нас, ако искаме да забравим заедно, това е много важно( очевидно се има в предвид доверието).
Ф: Всеки човек крие миналото си като книга в сърцето си. Приятелите ти могат да видят само заглавието й. Това е цитат от известен автор. Има толкова много заглавия. Толкова много истории, толкова много наранени жени и деца. Толкова много врагове като моите. И някои врагове са ти в къщата, заедно с теб. Дадох им всичките пари( на фондацията).
Ф: Не искам просто да бездействам до делото.Работата ще потръгне, ресторантът още няма име но...

Последна редакция: пт, 13 май 2011, 16:16 от Ани18

# 612
  • на брега на Дунав
  • Мнения: 6
ios  newsm51 newsm51 newsm51

От сутринта се опитвам да го кажа ,но по обиколния начин
Наистина около Дунава страстите са  се разбунтували
Аз съм от Русе .Може би защото времето е слънчево не знам!!!!
Все пак К и Ф са толкова сладки .Как да не ги гледа човек!!!!!
ООООО станахме 3 русенлийки.  Hug Hug Hug

Значи три романтични русенски фенки на Фатмето и Керим Hug
И да, разбира се, че ще продължим да ги гледаме.
Но това не ни пречи да искаме по-стегнато действие. Нека да не е секс, нека да не са целувки, но поне някаква проява на нежност, на съпричастност към човека, който така или инъче е до нея /и тя сякаш няма нищо против това/

# 613
  • Пловдив
  • Мнения: 34 222
Те не си говориха тогава. Фатма не разбра той защо се отказа от пътуването в чужбина. Керим с никого не е споделил съня си в таксито по пътя за летището.Само Мерием тогава се досети - че Керим вече се влюбва в нея. А Фатмето тогава подслуша разговора. След този момент Фатма започна да го гледа с други очи....Просто ние като зрители знаем всичко, а те като образи не са си казали всичко ....
Ох, как ги оправдавам сценаристките....нали.....

# 614
  • Мнения: 12

А за този момент какво ще кажете. Колко мъже се извиняват в днешно време....
И понеже аз искам да има повече такива мъже /искам мойте синове да вземат
малко от търпението му/ - ето така трябва...


      Така е мацко , но аз съм феминистка и не искам мъжете да са по-достойни в един сериал ..!? Peace Peace Peace


       Помните ли Керим колко учуден беше като гледаше Фатмето съпричастна с болката на брат си , показваха душевността и ... !?  Peace 
        В последните серии  на "забързан каданс" дават промяната и , но нещо се пропуква в образа и..., а това не ми допада , защото съм жена и искам тя да има достойно поведение !?
  Peace Peace Peace

Общи условия

Активация на акаунт