Каква е вината на Фатмагюл ?(Fatmagül'ün Suçu Ne ?)~ 25

  • 32 980
  • 732
  •   1
Отговори
# 720
  • Пловдив
  • Мнения: 34 097
Мариана сутринта питаше защо не пишем  
а виж какво стана ....????

Да, после като почнахме - изписахме темата. Супер....Само искам да сме толерантни една към друга. Да се уважаваме, да не заприличаме като някои други теми. Тук има една парола. Бой с домати - ако някой има нужда от укротяване.

# 721
  • Мнения: 12





                   

# 722
  • Мнения: 2 685
 Първият път когато М-фа разбра истината и отиде при Ф пред къщата К се върна с полицейската кола и Ф за 1 път му каза името и да остави М-фа да си ходи
2. Когато М-фа стреля по К-м  Ф каза  на К да го остави и  не направиха признание за стрелбата с/у М-фа
и сега ако е вярно това последното че нищо не могат да докажат с букета и т.н.  

# 723
  • Мнения: 12

            Мацо , аз съм оптимист и  реалист , темата ни няма да се превърне в бойно поле никога... !? Peace



            В Испания ли организираха ден на бой с домати - това можем да си спретнем...!? Joy Joy Joy

          

# 724
  • София
  • Мнения: 11
Едва сега влизам, колкото да се скараме. Четох, четох и с почти всичко не съм съгласна. Аз отдавна пиша и настоявам, че за близост е рано. Имам чувството, че вие го знаете, но между сериите (време бол) се самонавивате. Любопитно ми е, ако сценария беше претупан и Фатмагюл още отрано му се беше хвърлила на врата, как щяхте да пишете, че е нереално. И вече се дразня за какво, аджеба сте се разбързали. Все едно нищо не се е случило и хайде целувки и кревати. Филма въобще не е за това. Постоянно го забравяме.
Относно актьорската игра: не съм съгласна, че Енгин е по-добър от Берен. Моето мнение е, че Енгин трупа рейтинг на гърба на Берен. Тя и в ЗП и тук е перфектна. Не е необходимо да рони сълзи за да почувствам болката и.
Хайде сега всички на доматите – и огън!  hahaha
Вънка нека вали, мен си ми е добре. На мен филма ми харесва. Чооооооооооооооооок!   Heart Eyes




 newsm10 newsm10 newsm10 newsm10 newsm10 newsm10

# 725
  • Мнения: 12
Първият път когато М-фа разбра истината и отиде при Ф пред къщата К се върна с полицейската кола и Ф за 1 път му каза името и да остави М-фа да си ходи
2. Когато М-фа стреля по К-м  Ф каза  на К да го остави и  не направиха признание за стрелбата с/у М-фа
и сега ако е вярно това последното че нищо не могат да докажат с букета и т.н.  



          Сега като се замисля , за мен беше голяма глупост , че не подадоха жалба... Той е вече човек на Яшаранови , самата Фатма го каза , започнали са дело срещу тях... !? ooooh! Whistling  За мен е лудост , че не подадоха жалба...!? newsm78

# 726
  • Мнения: 0
Диалогът м/у Мустафа и Мелтем( май не е цялата сцена, но на това попаднах)

Мелтем: Разочарова ме, Мустафа. Трябваше да си на страната на Фатмагюл, но се огъна, заради парите.
Мустафа: Тук си, за да ме обиждаш ли?
Мелтем: Тя изживя това отвратително нещо, а ти как смееш да свидетелстваш против нея? Излъгал си прокурора...
Мустафа: Млъкни и ми кажи какво искаш.
Мелтем: Искам виновните да си получат заслуженото, за това, което сториха.
Мустафа: Тогава ти кажи каквото знаеш...
Мелтем: Защо се грижат за теб така добре? Защо ти плащат толкова много?
Мелтем: Вие всички унищожихте Фатмагюл и нейните права... Съсипахте както нейния,така и моя живот.
Мустафа: Кажи ми какво знаеш?
Мелтем: Въпреки че зад нея няма никой с власт, да я подкрепя,тя пак се бори, а ти искаш да печелиш за сметка на мъката й.

Сцената с целувката:
Мустафа: Ти искаш да си отмъстиш както и аз. Има време за всичко. (целува я).
Мелтем: Какво правиш?
Мустафа: Няма нищо невъзможно в този живот, всичко е възможно. Ти самата не се познаваш, а говориш за мен.

# 727
  • Пловдив
  • Мнения: 34 097

Сложих отпред една кошница с домати. Който иска - да взема и започва боя. Сега ще събера преводчетата от 34 серия.

# 728
  • София
  • Мнения: 11
Мен как ме издразни Мустафа! Да откършиш! С чуждите пари рози купил! С мръсните пари апартамент си взел, корабче си реди! И който иска кекс ето ви го Мустафа насреща. Той е най-добре откъм физически допир. При него няма празно. Господ се смили над нашето момиче. Всичко, за което мечтаеше в първа серия сега Керим и го сбъдва. (виждате ли колко съм "бяла и добра"?!) Той милия взел маргаритки за любимата и за мама, а оня се прави на "голямата работа" - за Фатмагюл Кетенжи! #2gunfire #2gunfire #2gunfire


 newsm10 newsm10 newsm10

Освен, че се забавлявам и разсмивам искрено с постовете ти пак установявам, че мнението ни относно филма и актьорите се припокрива на сто процента.

# 729
  • Мнения: 12
Едва сега влизам, колкото да се скараме. Четох, четох и с почти всичко не съм съгласна. Аз отдавна пиша и настоявам, че за близост е рано. Имам чувството, че вие го знаете, но между сериите (време бол) се самонавивате. Любопитно ми е, ако сценария беше претупан и Фатмагюл още отрано му се беше хвърлила на врата, как щяхте да пишете, че е нереално. И вече се дразня за какво, аджеба сте се разбързали. Все едно нищо не се е случило и хайде целувки и кревати. Филма въобще не е за това. Постоянно го забравяме.
Относно актьорската игра: не съм съгласна, че Енгин е по-добър от Берен. Моето мнение е, че Енгин трупа рейтинг на гърба на Берен. Тя и в ЗП и тук е перфектна. Не е необходимо да рони сълзи за да почувствам болката и.
Хайде сега всички на доматите – и огън!  hahaha
Вънка нека вали, мен си ми е добре. На мен филма ми харесва. Чооооооооооооооооок!   Heart Eyes




 newsm10 newsm10 newsm10 newsm10 newsm10 newsm10





            Аз също не искам близост - дори и Гери се шегува , не можете ли да разберете ...!? ooooh! Whistling


          Просто искаме градация или дори нещо да се случи , ми то това си беше като серия да свършва сезона...!? newsm78 newsm78        Ако ние грешим , защо и в другите форуми пишат същото...!?  Те ни разглезиха с много силни серии  и сега сме леко недоволни..!? Но това не означава , че това не е нашия сериал ...!?   Тридесет и три силни серии не мога за загърбя заради една , която може и погрешно да ми се струва по-слаба...!? [/color][/size]Peace Peace Peace

# 730
  • Мнения: 0
А ето още един нов слух:
Фатмагюл е стресирана и неспокойна след цветята от Мустафа, но в същото време се опитва и да успокой Керим. Според Керим тези цветя са голяма заплаха и затова иска да каже на прокурора за тях, но Фатмагюл е против. Това кара Керим да мисли, че Фатмагюл още се интересува от Мустафа.

Да, ще го успокой колкото и в тая серия ooooh!

# 731
  • София
  • Мнения: 11
Нелка съгласна съм с теб, че малко забавиха развитието в отношенията им, но мисля си, че сценаристи те наблегнаха в развитието на останалата част от действието. Може би трябва да има и такива серии в които забавяйки темпото между тях ни потготвят за нещо....

# 732
  • Мнения: 7




                    Да изместим малко фокуса..!? newsm78

Тази гледка съм я изпуснала  Mr. Green, от снощната серия ли е, много са смешни.  Joy  Joy и ми изглеждат някак си жалки, с тез хавлийки около кръста след общата баня и в редица с тези утрепки, а какви "царе" бяха преди...

Последна редакция: пт, 13 май 2011, 22:17 от Stefok

Общи условия

Активация на акаунт