Каква е вината на Фатмагюл ?(Fatmagül'ün Suçu Ne ?)~ 25

  • 32 986
  • 732
  •   1
Отговори
# 615
  • Мнения: 0
Сара ти гледа ли 34 серия. Кажи твоето мнение. Преди време даваше правилни насоки....

Не съм, почти не следя вече поради големите фантастики. А като видях англичанка да говори с американски акцент съвсем се отказах. Нагласени неща, нереална действителност. Като в останалите сериали. Показват се неща така, както им се иска да бъдат, а не както са. Не бива да се приема едно към едно. Не искам да ви развалям темата.

Sara bri  , уважавам мнението ти - абсолютен реалист си  Peace .На мен образа на Керим ми идва доста хиперболизиран не само за тяхната действителност , но и за нашата . Мисля си и друдо обаче - нали на всички ни се иска света да е малко по-добро място , да срещеме по-човечни хора , ако изгубим и тези надежди за какво живеем . Надявам се това да е и едно от многото послания на сценаристите . За мен този филм е нещо като вяра в доброто  , която толкова ни липсва . Нито за миг не забравям , че е само сериал - просто бягство от реалността , но какво красиво бягство . Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Така е, и това е вярно.

Въпреки всичко изпълнението на актьорите е добро. Берен Саат е много добра. Помисли от рода на това, че не пеела с истинския си глас още веднъж доказват колко невероятно талантливо е това момиче, че чак не е за вярване.

Скоро ми попадна "One way" от 2006, игрален, не сериал, и брутален, не романтичен като този  Simple Smile, но третиращ горе-долу същата тематика. Мисля, че на български е "Без изход". Може да се види как се постъпва с изнасилвачи. Макар че според мен и тук отмъщението на жертвата накрая не е реално, на практика е трудно да стане това, както са го пресъздали.  Simple Smile

# 616
  • Мнения: 12
Те не си говориха тогава. Фатма не разбра той защо се отказа от пътуването в чужбина. Керим с никого не е споделил съня си в таксито по пътя за летището.Само Мерием тогава се досети - че Керим вече се влюбва в нея. А Фатмето тогава подслуша разговора. След този момент Фатма започна да го гледа с други очи....Просто ние като зрители знаем всичко, а те като образи не са си казали всичко ....
Ох, как ги оправдавам сценаристките....нали.....


                 Мацо , гледала съм всичко - много добре знае защо се върна ...!?  Naughty
                 Когато се върна  , тя подслушваше и чу  думите му  към Мерием - "Како , аз май обичам това момиче , където и да погледна нея виждам" ..! Така свършва  тринадесети и започва 14 епизод...!?
Peace

# 617
  • Мнения: 12

                   Гледайте след , 1, 50 минута да 2,12  -  всички разбирате - "я люблю" , няма нужда от превод и погледнете , че Фатмето слуша...
                Да чува някъде , че приятелите му не са го изпратили ..!?
Peace



                http://www.youtube.com/watch?v=lZsjLRB9wf8&feature=feedu



 

# 618
  • Пловдив
  • Мнения: 34 137
Те не си говориха тогава. Фатма не разбра той защо се отказа от пътуването в чужбина. Керим с никого не е споделил съня си в таксито по пътя за летището.Само Мерием тогава се досети - че Керим вече се влюбва в нея. А Фатмето тогава подслуша разговора. След този момент Фатма започна да го гледа с други очи....Просто ние като зрители знаем всичко, а те като образи не са си казали всичко ....
Ох, как ги оправдавам сценаристките....нали.....


                 Мацо , гледала съм всичко - много добре знае защо се върна ...!?  Naughty
                 Когато се върна  , тя подслушваше и чу  думите му  към Мерием - "Како , аз май обичам това момиче , където и да погледна нея виждам" ..! Така свършва  тринадесети и започва 14 епизод...!?
Peace

Голям сравочник си. Браво...

# 619
  • Мнения: 12


                Аз пък харесвам , че сме критични ...!? Peace  Сигурна съм , че ще продължим да гледаме сериала , но се радвам , че имаме мнение ...!?  И не ахкаме и охкаме на всички серии...!? Peace


                Ако има нещо , което не ни допада е добре да се изкаже , не да мълчим и да нямаме собствено мнение ...!?  Peace

# 620
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Иосче, днес около Дунава бушуват страсти, съгласна съм с теб, мила. Бясна съм и неудовлетворена като теб.  Hug
Ако още един път ме прекръстиш ще ми купиш костУмче... Joy Joy Joy Joy
Още не си дошла и почваш да ми се караш, Зизулино! А аз така да те обичам и така да ти се радвам.  Hug Hug Hug
Нали мЪ знайш...? Скандала ми е в природата, ама и аз си те ловим беее...  love001  love001  love001  love001

# 621
  • Пловдив
  • Мнения: 34 137
Да Ви кажа - в момента превеждаме на български 1 епизод....
В групата се включи още едно наше момиче
- tina54

# 622
  • Мнения: 11 994


-Фатмето,ти на мен вярваш ли ми...
-Вай Керим,това защо все го повтаряш...ти вярваш ли си?

# 623
  • Мнения: 0
Едва сега влизам, колкото да се скараме. Четох, четох и с почти всичко не съм съгласна. Аз отдавна пиша и настоявам, че за близост е рано. Имам чувството, че вие го знаете, но между сериите (време бол) се самонавивате. Любопитно ми е, ако сценария беше претупан и Фатмагюл още отрано му се беше хвърлила на врата, как щяхте да пишете, че е нереално. И вече се дразня за какво, аджеба сте се разбързали. Все едно нищо не се е случило и хайде целувки и кревати. Филма въобще не е за това. Постоянно го забравяме.
Относно актьорската игра: не съм съгласна, че Енгин е по-добър от Берен. Моето мнение е, че Енгин трупа рейтинг на гърба на Берен. Тя и в ЗП и тук е перфектна. Не е необходимо да рони сълзи за да почувствам болката и.
Хайде сега всички на доматите – и огън!  hahaha
Вънка нека вали, мен си ми е добре. На мен филма ми харесва. Чооооооооооооооооок!   Heart Eyes

# 624
  • Мнения: 12
Да Ви кажа - в момента превеждаме на български 1 епизод....
В групата се включи още едно наше момиче
- tina54

             Марианка, от английски ли превеждате ...!?  newsm78

# 625
  • Пловдив
  • Мнения: 34 137
Да Ви кажа - в момента превеждаме на български 1 епизод....
В групата се включи още едно наше момиче
- tina54

             Марианка, от английски ли превеждате ...!?  newsm78

Да - от Еркан. Всичко от него ще го обхванем. Но липсват няколко серии. 5, 6, 7 и 8.
Тези защо ги е прескочил....Което има - от английски ще направим на български....

# 626
  • Мнения: 115
Нали мЪ знайш...? Скандала ми е в природата, ама и аз си те ловим беее...  love001  love001  love001  love001
ами, айде навлизай в материята да се поскараме  Hug Hug  bouquet  bouquet

# 627
  • Мнения: 115
Да Ви кажа - в момента превеждаме на български 1 епизод....
В групата се включи още едно наше момиче
- tina54
            Марианка, от английски ли превеждате ...!?  newsm78
Да - от Еркан. Всичко от него ще го обхванем. Но липсват няколко серии. 5, 6, 7 и 8.
Тези защо ги е прескочил....Което има - от английски ще направим на български....
Марианка, човека обесни, че лятото ще ги преведе оня ден!  Party Party

# 628
  • Мнения: 115


-Фатмето,ти на мен вярваш ли ми...
-Вай Керим,това защо все го повтаряш...ти вярваш ли си?

Славенка  Joy Joy Joy Joy Joy Joy Много добреми идваш в тая следобедна депресия.
Сега Зизулина като навлезе в материята ще видиш и тя колко е духовита. Hug

# 629
  • Мнения: 11 994


Фатме new,чака Керим в Гюл ресторанта
От мен чао

Общи условия

Активация на акаунт