Каква е вината на Фатмагюл ?(Fatmagül'ün Suçu Ne ?)~ 25

  • 33 024
  • 732
  •   1
Отговори
# 630
  • Мнения: 12
Едва сега влизам, колкото да се скараме. Четох, четох и с почти всичко не съм съгласна. Аз отдавна пиша и настоявам, че за близост е рано. Имам чувството, че вие го знаете, но между сериите (време бол) се самонавивате. Любопитно ми е, ако сценария беше претупан и Фатмагюл още отрано му се беше хвърлила на врата, как щяхте да пишете, че е нереално. И вече се дразня за какво, аджеба сте се разбързали. Все едно нищо не се е случило и хайде целувки и кревати. Филма въобще не е за това. Постоянно го забравяме.
Относно актьорската игра: не съм съгласна, че Енгин е по-добър от Берен. Моето мнение е, че Енгин трупа рейтинг на гърба на Берен. Тя и в ЗП и тук е перфектна. Не е необходимо да рони сълзи за да почувствам болката и.
Хайде сега всички на доматите – и огън!  hahaha
Вънка нека вали, мен си ми е добре. На мен филма ми харесва. Чооооооооооооооооок!   Heart Eyes



          Аз не искам целувки - неправилно си ме разбрала...!? И да съчувствам на човек няма да му се нахвърля на врата , ще помоля да ми разкаже и да се опитам да го утеша... , защото едно нещо погледнато и през друг поглед може да има "друго звучене"...Затова сме различни и е хубаво различното мнение !? Peace


           Cruela , загледах и един сериал с  Махсун на Берен , изобщо не е убедителна ...А Енгин си го гледах в брак с чужденец и си беше естествен и добър актьор нищо , че му е първи сериал...!?

            И  Берен ако не е хубава щяха ли да и дадат шанс , докато Енгинчо и грозничък си пробиваше път...!? Naughty         Така , че това ми звучи много пресилено , че трупа слава на неин гръб ...!?
 Тя самата признава , че Къванч е по-добър от нея ..!?  Тридесет и пет години трупам опит с гледането на филми - мога да различа добра игра... Казах , че има невероятно силни моменти , но има и такива в които не блести... А това момче играе с всяка фибра на тялото си...!?
Peace

        И сме го гледали в различни персонажи - вчера Синсеритка ми постна линк , където гледах , че играе луд - фантастично си е момчето...!?  Peace Peace Peace


          И накрая добавям - аз съм феминистка , искам жените да сме винаги по-добри от противоположния пол  във всяко отношение ..!?

          В Peace момента дори не гледам ЗП - не мога да гледам филм , заради външността на някои актьори...Още в първите серии ми изглеждаха сапунени и затова не го следя...!?
           

# 631
  • Мнения: 12
Да Ви кажа - в момента превеждаме на български 1 епизод....
В групата се включи още едно наше момиче
- tina54

             Марианка, от английски ли превеждате ...!?  newsm78

Да - от Еркан. Всичко от него ще го обхванем. Но липсват няколко серии. 5, 6, 7 и 8.
Тези защо ги е прескочил....Което има - от английски ще направим на български....


               Гери ми каза , че прочела във сайта му - ще ги преведе лятото...!?

               И тук е мястото да попитам да му благодарим ли за труда , защото благодарение на него този филм ще стане достояние навсякъде  - видях и серийка на испански...Или смятате , че не е редно...!?
  newsm78

# 632
  • Мнения: 2 685
 Днес не мога да се отделя ..............(чак от ipod Ви чета да не изтърва нещо)

Круела  както сама отбеляза никой с изключение може би на Гери Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes не иска физически контакт нито нещо да се претупва ,просто се заби на едно и също място тя го поглежда - той изтръпва и това и на ретроспекция живота им.Като темата е друга да ни занимаят наи после със същинската част .
 За Барен съм съгласна !!!! Много е добра !!! Първите епизоди съм плакала.....А да Ви кажа че последната част на 1 еп. го гледах преди 2 дена
Енгин има още да се  учи  Joy Joy

# 633
  • Мнения: 115
...........Хайде сега всички на доматите – и огън!  hahaha
Вънка нека вали, мен си ми е добре. На мен филма ми харесва. Чооооооооооооооооок!   Heart Eyes

Круелка, ей тва е форума, все се появява някой желаеш да хапне домат!   Wink Wink Hug Hug Hug Joy Joy Joy Разни хора, разни идеали, мила, ти винаги имаш собствено мнение.

# 634
  • Мнения: 8
Според мен, Берен се справя отлично с ролята си, докато Енгин с израженията на лицето е много добър, но трябва доста да поработи върху движенията на тялото си, за да достигне нейното ниво. Харесвам и двамата още от преди този сериал, и ги гледам с удоволствие. Възхищавам се и на играта на Езра и Рахми/не му помня името/, макар че техните изяви предвид ролите им са по-ограничени откъм разнообразие на мимики, жестове, емоции.

Последна редакция: пт, 13 май 2011, 17:25 от Stefok

# 635
  • Мнения: 8
nelka123, на мен пък Енгин ми е хубав, учудвам се когато някой, каже че е грозничък, даже в "Брак с чужденец" забелязах първо външността му. Heart Eyes а и какви топли очи има ...  Blush
Така ми се е слял героя с актьора, че вместо Енгин, пиша Керим  Joy Joy

Последна редакция: пт, 13 май 2011, 17:26 от Stefok

# 636
  • Мнения: 0
О.К. Разбирам фенската ви любов към Керим/Енгин, но ЗВЕЗДАТА в този филм е БЕРЕН СААТ!
Свалям шапка и на старите пушки - Сумру Явроджук (Мерием) и Муса Узунлар (Ришат)!

# 637
  • Мнения: 9 787
Много е трудно е да се преодолее такъв шок ooooh!
Дори за жена правила секс- е ужасно едно брутално изнасилване от един мъж #Crazy
А Фатмагюл девствена беше изнасилена от ТРИМА  #Cussing out
Как да приеме мъжка ласка Crossing Arms
по едно време си мислех- да беше избягала сама- да започне нов живот където никой не я познава , и никой няма да й напомня за миналото- ще е по лесно...с мъж ,който не е бил свидетел на гаврата...
да но този мъж може и неволно да я отблъсне от себе си, с каква ли не нетактичност Naughty
а Керим е запознат с проблема й,ще е деликатен и нежен Praynig и за него не е лесно - и за двамата не  е лесно...
важното е ,че Фатма се усмихва вече на Керим,приема го в ежедневието,общува с него...
и ласките ще дойдат Heart Eyes когато им дойде времето hahaha
никак не е лесно...
На мен не ми харесва ,че се опитват да изкарат жертвите виновни ,достатъчно преживяха за ги товарят емоционално и тях и нас Naughty
не ми хареса присъствието на Кристин- де факто  нейната роля си е пълнеж- не беше от значение присъствието й кой знае колко Mr. Green
не ми харесва и  и Мукадес- след злополучното бягство- да не се пери толкова, а сега ако втори път се подлъже- ще ми е в по вече Whistling
И сценария ни подготвя за раздяла  на Керим и Фатма- щом я устройват с препитание-
вече съм в очакване на ТАТИ- да освежи обстановката- а и ще е нужен
питам се -каква е неговата история,дали и той не е засегнат от Яшаран и да си отмъсти за всичко
сериала се развива закономерно според мен,а кой не иска романтика и любов Hug

Внимание, докато пишехте, в темата бяха публикувани 8 нови отговора.
Браво- как да не е интересен сериала Grinning народа се вълнува и пишеееее Joy

# 638
  • Мнения: 115
nelka123, на мен пък Керим ми е хубав, учудвам се когато някой, каже че е грозничък, даже в "Брак с чужденец" забелязах първо външността му. Heart Eyes а и какви топли очи има ...  Blush
Стефоче и аз го забелязах там още , мила, само дето ушите му  Crazy, даже като тръгнах да търся новия филм на Берен, дето го снимали без дублаж и си викам - я гледай колко хубаво е станало Убавото момче с ушите от Брак с чужденец, тая коса направо изби рибата, ама и е възмажал, де.

# 639
  • Мнения: 0

по едно време си мислех- да беше избягала сама- да започне нов живот където никой не я познава , и никой няма да й напомня за миналото- ще е по лесно...с мъж ,който не е бил свидетел на гаврата...
да но този мъж може и неволно да я отблъсне от себе си, с каква ли не нетактичност Naughty
а Керим е запознат с проблема й,ще е деликатен и нежен Praynig и за него не е лесно - и за двамата не  е лесно...
важното е ,че Фатма се усмихва вече на Керим,приема го в ежедневието,общува с него...
и ласките ще дойдат Heart Eyes когато им дойде времето hahaha
никак не е лесно...
На мен не ми харесва ,че се опитват да изкарат жертвите виновни ,достатъчно преживяха за ги товарят емоционално и тях и нас Naughty
не ми хареса присъствието на Кристин- де факто  нейната роля си е пълнеж- не беше от значение присъствието й кой знае колко Mr. Green
не ми харесва и  и Мукадес- след злополучното бягство- да не се пери толкова, а сега ако втори път се подлъже- ще ми е в по вече Whistling
И сценария ни подготвя за раздяла  на Керим и Фатма- щом я устройват с препитание-
вече съм в очакване на ТАТИ- да освежи обстановката- а и ще е нужен
питам се -каква е неговата история,дали и той не е засегнат от Яшаран и да си отмъсти за всичко
сериала се развива закономерно според мен,а кой не иска романтика и любов Hug

Внимание, докато пишехте, в темата бяха публикувани 8 нови отговора.
Браво- как да не е интересен сериала Grinning народа се вълнува и пишеееее Joy

[/quote]
 newsm10

# 640
# 641
  • Мнения: 12
nelka123, на мен пък Керим ми е хубав, учудвам се когато някой, каже че е грозничък, даже в "Брак с чужденец" забелязах първо външността му. Heart Eyes а и какви топли очи има ...  Blush


             Стефок , той се превърна в красив лебед ...!? Peace


             Но не е красавец , а виждам , че съседите много залитат по това... Даже в новия им сериал са поканили един съвсем нов модел...!? newsm78

            Енгин има невероятен чар...!?  Peace

            Робърт Де Ниро , Ал Пачино. Кевин Спейси , Лиъм Нийсън ,Ралф Файнс , Харви Кайтел , Едуард Нортън , Филип Сиймор Хофман - кой от тях е красив , но какви актьори са ...!? Мога да изреждам още много като тях...!? Peace Peace Peace
            Като ги гледам във филмите им ми изглеждат най-прекрасните мъже...!?  И Мерил Стрийп не е красавица , но каква актриса е ...!? :
peace:

# 642
  • Мнения: 374
О.К. Разбирам фенската ви любов към Керим/Енгин, но ЗВЕЗДАТА в този филм е БЕРЕН СААТ!
Свалям шапка и на старите пушки - Сумру Явроджук (Мерием) и Муса Узунлар (Ришат)!


Чудесно е , че всеки изказва мнението си - така виждаме нещата от много ъгли , но не и опозиция на всяка цена , казвам го с най-добри чувства.

# 643
  • Мнения: 115
Лиленце, не че не се права, права си, ама те кога са събраха, кога ще се разделят?  Crazy Crazy  ooooh! ooooh! ooooh!

# 644
  • Мнения: 12


 
             Актьора играещ бащата в сериала го определят като турския Робърт Де Ниро... !? Peace

             От такъв актьор искам да почерпи опит Енгин , да не се отдава на алкохола и славата и мацките и да се опита да заприлича на него..!?  Peace

Общи условия

Активация на акаунт