Каква е вината на Фатмагюл ?(Fatmagül'ün Suçu Ne ?)~ 25

  • 32 986
  • 732
  •   1
Отговори
# 705
  • Пловдив
  • Мнения: 34 137


35.bölümden replik:KERİM: Senin iş yeri açtığını biliyor.. Adresi biliyor.. O bildiğine göre diğerleri de biliyor.. Tehdit bu işte.. Bu! Açık seçik resmen tehdit bu..

FATMAGÜL: Ne bağırıyorsun, ben bununla bir şey ispat edemeyeceğimizi söylüyorum.

KERİM: Tamam özür dilerim tamam..

FATMAGÜL: Sesini yükselterek de konuşma benimle...

Емели, виж за какво иде реч....

# 706
  • Мнения: 12


              Няма ли нови диалози или не само ние не сме неудовлетворени...!?
Следя за нещо ново, но няма. Като се ровя в други форуми там също има големи негодувания. Коментират колко много протакат действието...
Иначе попаднах на слух/реплика от 35 епизод:
Керим: Той знае, че започваш свой бизнес, знае адреса. Ако той го знае, значи и другите го знаят. Това е заплаха! Това! Това си е чиста заплаха...
Фатмагюл: Защо викаш, казах ти, че не можем нищо да докажем с това.
Керим: Добре, извинявай, добре.
Фатмагюл: Не ми повишавай тон, когато разговаряш с мен...



                 Ти ме закла , ако и това е вярно ...!? Той просто  е притеснен за нея , а кой говори за висок тон ..., Фатмето , това не може да е истина...!?  Така е , като те научат само на ТАМАМ , ТАМАМ...!? newsm78

# 707
  • Мнения: 12
             Мацо , Ани го сложи преди малко !?  Peace


Керим: Той знае, че започваш свой бизнес, знае адреса. Ако той го знае, значи и другите го знаят. Това е заплаха! Това! Това си е чиста заплаха...
Фатмагюл: Защо викаш, казах ти, че не можем нищо да докажем с това.
Керим: Добре, извинявай, добре.
Фатмагюл: Не ми повишавай тон, когато разговаряш с мен...

# 708
  • Мнения: 2 685
  

Емили , то явно от доста дълго време се е събирало и днес избухнахме нещо  Mr. Green
 
Като чета написаното от Ани 18    .................. няма да коментирам слухове   ама .......
 и аз като Мукито
                  
Харесва ми дискусията която водихме днес Надявам се за всички бе добре

# 709
  • Мнения: 417


35.bölümden replik:KERİM: Senin iş yeri açtığını biliyor.. Adresi biliyor.. O bildiğine göre diğerleri de biliyor.. Tehdit bu işte.. Bu! Açık seçik resmen tehdit bu..
Знае,че си открила заведение...Знае адреса...След като той знае,значи и другите знаят.
Ето това  е заплаха!Това...!Това е явна заплаха!

FATMAGÜL: Ne bağırıyorsun, ben bununla bir şey ispat edemeyeceğimizi söylüyorum.
Какво викаш?!Аз казвам,че с това нищо няма да докажем.

KERİM: Tamam özür dilerim tamam..
Добре,извинявай.
FATMAGÜL: Sesini yükselterek de konuşma benimle...
И не ми повишавай тон като говориш с мен...
Това съм пропуснала вчера.

Емели, виж за какво иде реч....

Същия като на Ани Peace

# 710
  • Пловдив
  • Мнения: 34 137
Мале - Фатмето много лоша става...Вярно - тамам, тамам и накрая и гьостерици ще яде, както вика Гери.

# 711
  • Пловдив
  • Мнения: 34 137
Ох, дано утре пуснат фрагмент. Или пак чак в неделя....Да се дообъркаме.
А помните ли писмото на сценаристката до феновете. в 35 серия ще има това което чакаме.
А ние какво чакаме - фатмето в действие.

# 712
  • Мнения: 0


              Няма ли нови диалози или не само ние не сме неудовлетворени...!?
Следя за нещо ново, но няма. Като се ровя в други форуми там също има големи негодувания. Коментират колко много протакат действието...
Иначе попаднах на слух/реплика от 35 епизод:
Керим: Той знае, че започваш свой бизнес, знае адреса. Ако той го знае, значи и другите го знаят. Това е заплаха! Това! Това си е чиста заплаха...
Фатмагюл: Защо викаш, казах ти, че не можем нищо да докажем с това.
Керим: Добре, извинявай, добре.
Фатмагюл: Не ми повишавай тон, когато разговаряш с мен...



                 Ти ме закла , ако и това е вярно ...!? Той просто  е притеснен за нея , а кой говори за висок тон ..., Фатмето , това не може да е истина...!?  Така е , като те научат само на ТАМАМ , ТАМАМ...!? newsm78

Те нещата вместо да се подобряват, те стават по-зле ooooh! Мустафа явно е успял да внесе смут. #2gunfire

# 713
  • Мнения: 374




Мацки и вие ли виждате в очите на Фатма това , което виждам аз - гледа ужасена . Тя , като че ли изпадна в шок , за първи път вижда Керим в такава светлина - бесен и крещящ . А ние цял ден се чудим за каменното й изражение и неадекватното й  поведение спрямо него .

# 714
  • Мнения: 2 685
 Мариана сутринта питаше защо не пишем  
а виж какво стана ....????

# 715
  • Мнения: 12



Мацки и вие ли виждате в очите на Фатма това , което виждам аз - гледа ужасена . Тя , като че ли изпадна в шок , за първи път вижда Керим в такава светлина - бесен и крещящ . А ние цял ден се чудим за каменното й изражение и неадекватното й  поведение спрямо него .


           Добричката ми ти - искаш да намериш оправдание за всеки...!? Hug Hug Hug

# 716
  • Мнения: 0




Мацки и вие ли виждате в очите на Фатма това , което виждам аз - гледа ужасена . Тя , като че ли изпадна в шок , за първи път вижда Керим в такава светлина - бесен и крещящ . А ние цял ден се чудим за каменното й изражение и неадекватното й  поведение спрямо него .


Тук ми направи впечатление как той като започна да крещи тя се дръпна назад. Определено се уплаши от него в тоя момент. Но тя и преди го е виждала крещящ- някъде в началото май беше 7-8 епизод, като се скараха и той я подгони с дървото, докато не дойде Рахми Joy Като се сетя за този момент, това все едно беше един друг Керим. Whistling Не можем и да си помислим, че ще го видим пак така.

# 717
  • Мнения: 2 685
 Мисля си за тези думи на Ф  за Мустафа
За 3 път го защитава май

# 718
  • Мнения: 12
Мисля си за тези думи на Ф  за Мустафа
За 3 път го защитава май


               Краси , това не го разбрах !? newsm78

# 719
  • Мнения: 12




                    Да изместим малко фокуса..!? newsm78

Общи условия

Активация на акаунт