Каква е вината на Фатмагюл ?(Fatmagül'ün Suçu Ne ?)~ 25

  • 33 007
  • 732
  •   1
Отговори
# 690
  • Варна
  • Мнения: 8
Цитат на: nelka123
А ние търсим нещо в цветовете скрито !? Joy Joy Joy
Нямаше...просто показва на Фатме, че я обича с луксозен букет hahaha hahaha....а абла тя си знае, че я обича и може и с обикновена... hahaha hahaha hahaha

# 691
  • Мнения: 12


            Дори не мога точно да формулирам защо съм неудовлетворена от серията...!? newsm78



            Но, току що прочетох диалога и със психоложката - говори за доверие и , че не е дала име на ресторанта... Боже , тия сценаристи както ги хвалих , сега не знам какво да кажа по техен адрес...!? Whistling

            На кой ресторант ти ще даваш  име - с твоя труд ли изкара парите за наема , ти ли го намери , обзаведе , нали ползваш парите на Керим... Тая "двойна" мярка ми идва в повече , чак ми иде да използвам една много силна дума...!?

           Това може би е от феминисткото ми мислене - аз в живота си не съм разчитала на пари от мъж , а камо ли някой , който плюя постоянно и казвам , че нямам бъдеще с него и после да му използвам паричките ...!? newsm78
            Но при съседите е различно - там жената си е жена , мъжа трябва да се труди и печели...!? ooooh! Whistling

# 692
  • Мнения: 12


              Няма ли нови диалози или не само ние не сме неудовлетворени...!?

# 693
  • Пловдив
  • Мнения: 34 186
Прави ли проблем при влизане в темата - в смисъл едно не пълно влизане и отваряне....

# 694
  • Пловдив
  • Мнения: 34 186


Това момче няма дефект в походката. Във другите филми и в клипове от светският живот - ходи изправен като левент. Ролята изисква едно въртене като пале пред майка си - изиграва чудесно походката. Смятам, че и с тази походка се справя прекрасно като актьор...

# 695
  • Пловдив
  • Мнения: 34 186


Тук Фатмето благодари с усмивка за името на кафенето....

# 696
  • Мнения: 374

Нелка , снощи Емели не каза ли , че всички ще участват с пари за ресторанта .За Муки ясно , но Фатма си пада малко горда , едва ли ще се съгласи всички разходи да покрие Керим .
"Да вярваш е по-важно от това да обичаш"-  от тези думи на Фатма си мисля ,че тя е осъзнала любовта си към Керим(естествено крие го и от самата себе си на този етап) ,но много иска да му се довери , защото само с любов не може да изгради бъдеще с него - има горчивия опит на бившата си любов .Ей такива мисли ми се въртят в главата . newsm78

# 697
  • Мнения: 374


Това момче няма дефект в походката. Във другите филми и в клипове от светският живот - ходи изправен като левент. Ролята изисква едно въртене като пале пред майка си - изиграва чудесно походката. Смятам, че и с тази походка се справя прекрасно като актьор...


 newsm10

# 698
  • Мнения: 0


              Няма ли нови диалози или не само ние не сме неудовлетворени...!?
Следя за нещо ново, но няма. Като се ровя в други форуми там също има големи негодувания. Коментират колко много протакат действието...
Иначе попаднах на слух/реплика от 35 епизод:
Керим: Той знае, че започваш свой бизнес, знае адреса. Ако той го знае, значи и другите го знаят. Това е заплаха! Това! Това си е чиста заплаха...
Фатмагюл: Защо викаш, казах ти, че не можем нищо да докажем с това.
Керим: Добре, извинявай, добре.
Фатмагюл: Не ми повишавай тон, когато разговаряш с мен...

# 699
  • Пловдив
  • Мнения: 34 186
sincerita коя кръвна група си - зодия - не може моите мисли да излизат през твоита уста...
направо ме убиваш...

# 700
# 701
  • Мнения: 417
Гледам дълбоко се навлезли в детайли Mr. Green

# 702
  • Мнения: 374
sincerita коя кръвна група си - зодия - не може моите мисли да излизат през твоита уста...
направо ме убиваш...


Дева съм .


# 703
  • Мнения: 12

Нелка , снощи Емели не каза ли , че всички ще участват с пари за ресторанта .За Муки ясно , но Фатма си пада малко горда , едва ли ще се съгласи всички разходи да покрие Керим .
"Да вярваш е по-важно от това да обичаш"-  от тези думи на Фатма си мисля ,че тя е осъзнала любовта си към Керим(естествено крие го и от самата себе си на този етап) ,но много иска да му се довери , защото само с любов не може да изгради бъдеще с него - има горчивия опит на бившата си любов .Ей такива мисли ми се въртят в главата . newsm78


                 Преди малко вървя към магазина и си мисля - тази серия върви на 180 градуса ..!? newsm78

                 В миналата тя мислеше за него преди да заспи , ревнуваше , онази закачлива усмивка след - "пардон , пардон"...!  Сега в тази серия какво видяхме в градацията на нейния образ...!?              
               Не , Мукито няма да даде пари , Керим  каза на Фатмето да не се притеснява като чу Мукито..! Peace

# 704
  • Пловдив
  • Мнения: 34 186


какво ли не прави заради Фатма. Работи и все я търси с поглед....Е и това ако не е онова....

Общи условия

Активация на акаунт