Каква е вината на Фатмагюл ?(Fatmagül'ün Suçu Ne ?)~ 25

  • 32 988
  • 732
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 9 760



Дали ще стигна на време за откриването на Гюл ресторанта .

 rotfImao rotfImbo rotfImao rotfImbo rotfImao

# 661
# 662
  • Пловдив
  • Мнения: 34 138


Да сложа хубавият момент - докато Мустафата не е излязъл от засадата.....

# 663
  • Мнения: 12



Ще повторя това което написах в началото , когато влязох в темата .
Ако харесвам Енгин , то Берен я обожавам , харесвам всичко в нея- красивата й  главица ,крехката й фигура и невероятният й талант .



                  newsm10 newsm10 newsm10 newsm10



                 
           Това съм го писала много пъти в постовете си...!? Peace Peace Peace

# 664
  • Мнения: 12



Дали ще стигна на време за откриването на Гюл ресторанта .



              rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImao rotfImao rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo


            newsm10 newsm10 newsm10


           Невероятно попадение  !!! Peace Peace Peace

# 665
  • Мнения: 12


                  Кралева , мила пропуснала си Аслъ Тандоан и нея много харесвам !!! Peace


                   

# 666
  • Мнения: 0


Аз пък нарочно ще те издразня! hahaha Като видим някой мамин убавец значи ли че по дефолт е винаги прав? Joy


             Аз затова не гледам ЗП - там с пълна сила важи това за хубавеца, колко той е прав и колко Бихтер е грешна...!? Peace


       

           
newsm10

# 667
  • Мнения: 12


Аз пък нарочно ще те издразня! hahaha Като видим някой мамин убавец значи ли че по дефолт е винаги прав? Joy


             Аз затова не гледам ЗП - там с пълна сила важи това за хубавеца, колко той е прав и колко Бихтер е грешна...!? Peace


       

           
newsm10



                Понякога не разграничаваме героя от действителната личност...!?  Peace

               И сигурно ни е трудно да преценим , че това , което пресъздава актьора е режисьорски прийом , а не , че актьора не може да го изиграе... Разбира се , отнася се за тези , които съм убедена , че могат да играят... Защото и те си имат актьори , които не са добри , в момента визирам един техен хубавец - модел... !?  Peace Peace Peace Не е Къванч..!? Peace

# 668
  • Пловдив
  • Мнения: 34 138


Момичета, забелязали ли сте, в последните серии, Фатмето като види нещо което не я устройва - става и напуска стаята. Тогава Керим като кученце става също и отива след нея. Много хубави моменти....По хубави от кекс. Ама Фатма често влиза в кухнята - кога ли ще го забърка....кекса...

# 669
  • Пловдив
  • Мнения: 34 138


Ако бях режисьорката - в този момент - Фатма излиза иззад барплота и вместо да целуне абла - бих я пратила в прегръдките му... Ама не съм.....Това може би чакахме романтичките.....

# 670
  • Мнения: 374

Нелка за теб - две красиви актриси от любими сериали . Hug


# 671
  • Пловдив
  • Мнения: 34 138


Ами тук - може би това е тяхната любовна игра...Харесва ми...Другото го дават по ХХХL....

# 672
  • Мнения: 2 229


Ако бях режисьорката - в този момент - Фатма излиза иззад барплота и вместо да целуне абла - бих я пратила в прегръдките му... Ама не съм.....Това може би чакахме романтичките.....
И аз се размечтах да ги прегърне двете,но.....дано по-нататък се престрашат

# 673
  • Мнения: 0
Мен как ме издразни Мустафа! Да откършиш! С чуждите пари рози купил! С мръсните пари апартамент си взел, корабче си реди! И който иска кекс ето ви го Мустафа насреща. Той е най-добре откъм физически допир. При него няма празно. Господ се смили над нашето момиче. Всичко, за което мечтаеше в първа серия сега Керим и го сбъдва. (виждате ли колко съм "бяла и добра"?!) Той милия взел маргаритки за любимата и за мама, а оня се прави на "голямата работа" - за Фатмагюл Кетенжи! #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 674
  • Мнения: 374




Отиде кокчето на Муки  Joy

Общи условия

Активация на акаунт