Каква е вината на Фатмагюл ?(Fatmagül'ün Suçu Ne ?)~ 25

  • 33 006
  • 732
  •   1
Отговори
# 645
  • Мнения: 12


              Аз не се чувствам засегната от никой , ако съм наранила някой с изказването си се извинявам...!?
Hug Hug Hug  bouquet  bouquet  bouquet
 

             Смятам , че тона във форума си е напълно нормален...!? Peace

# 646
  • Мнения: 0
О.К. Разбирам фенската ви любов към Керим/Енгин, но ЗВЕЗДАТА в този филм е БЕРЕН СААТ!
Свалям шапка и на старите пушки - Сумру Явроджук (Мерием) и Муса Узунлар (Ришат)!


Чудесно е , че всеки изказва мнението си - така виждаме нещата от много ъгли , но не и опозиция на всяка цена , казвам го с най-добри чувства.
Не е опозиция на всяка цена, нито даже опозиция. Просто за кой ли път се убеждавам колко е трудно жена да бъде оценена от жени.

# 647
  • Мнения: 9 779
Лиленце, не че не се права, права си, ама те кога са събраха, кога ще се разделят?  Crazy Crazy  ooooh! ooooh! ooooh!
Става въпрос ,ако го вкарат в затвора Thinking

# 648
  • Мнения: 115
Лиленце, не че не се права, права си, ама те кога са събраха, кога ще се разделят?  Crazy Crazy  ooooh! ooooh! ooooh!
Става въпрос ,ако го вкарат в затвора Thinking
Знам бе, Мац, направих жалък опит за бъзик.  Crazy Crazy Laughing Laughing

# 649
  • Пловдив
  • Мнения: 34 186
nelka123, на мен пък Енгин ми е хубав, учудвам се когато някой, каже че е грозничък, даже в "Брак с чужденец" забелязах първо външността му. Heart Eyes а и какви топли очи има ...  Blush
Така ми се е слял героя с актьора, че вместо Енгин, пиша Керим  Joy Joy

Обичам те Стефи - липсваше ми.....

# 650
  • Мнения: 374
[quote author link=topic=582988.msg18687826#msg18687826 date=1305294338]
Едва сега влизам, колкото да се скараме. Четох, четох и с почти всичко не съм съгласна. Аз отдавна пиша и настоявам, че за близост е рано. Имам чувството, че вие го знаете, но между сериите (време бол) се самонавивате. Любопитно ми е, ако сценария беше претупан и Фатмагюл още отрано му се беше хвърлила на врата, как щяхте да пишете, че е нереално. И вече се дразня за какво, аджеба сте се разбързали. Все едно нищо не се е случило и хайде целувки и кревати. Филма въобще не е за това. Постоянно го забравяме.
Относно актьорската игра: не съм съгласна, че Енгин е по-добър от Берен. Моето мнение е, че Енгин трупа рейтинг на гърба на Берен. Тя и в ЗП и тук е перфектна. Не е необходимо да рони сълзи за да почувствам болката и.
Хайде сега всички на доматите – и огън!  hahaha
Вънка нека вали, мен си ми е добре. На мен филма ми харесва. Чооооооооооооооооок!   Heart Eyes

[/quote]


Cruela  , объркала съм цитатите ти . Този имах в предвид и пак казвам с най- добри чувства.

# 651
  • Мнения: 8
Нелка, аз турски актьор красавец не съм виждала /може би само манекена от новия сериала  Laughing/, но Енгин е хубав чаровник. Peace

Относно ласките, и аз мисля, че е твърде рано за тях. Като знам, обаче, че и Енгин и Берен са актьори, които се съгласяват да играят по-откровени любовни сцени, очаквам и тук такива, но в края на сериала. Тези сцени ги очаквам и защото те ще бъдат противовес на сцената от първата серия, и ще покажат как трябва мъжете да обичат жените, и че, жени преживели бруталността на някои мъже, трябва да са силни за да я преодолеят и успявайки ще желаят нежността на любимия мъж.

# 652
  • Мнения: 12
О.К. Разбирам фенската ви любов към Керим/Енгин, но ЗВЕЗДАТА в този филм е БЕРЕН СААТ!
Свалям шапка и на старите пушки - Сумру Явроджук (Мерием) и Муса Узунлар (Ришат)!


Чудесно е , че всеки изказва мнението си - така виждаме нещата от много ъгли , но не и опозиция на всяка цена , казвам го с най-добри чувства.
Не е опозиция на всяка цена, нито даже опозиция. Просто за кой ли път се убеждавам колко е трудно жена да бъде оценена от жени.



                    Загледах филма точно заради нея - още повече , че нападките срещу нея в онзи форум на ЗП ме провокираха да спра  да гледам филма ...!?  Peace
                   Берен съм я оценила още преди да изгледам цял неин филм...!?  Peace


          

# 653
  • Мнения: 115
О.К. Разбирам фенската ви любов към Керим/Енгин, но ЗВЕЗДАТА в този филм е БЕРЕН СААТ!Свалям шапка и на старите пушки - Сумру Явроджук (Мерием) и Муса Узунлар (Ришат)!
Не е опозиция на всяка цена, нито даже опозиция. Просто за кой ли път се убеждавам колко е трудно жена да бъде оценена от жени.
Круелка, бях тръгнала да си ходя, но да те попитам без да се дразня, как оценяваш Мукадес като жена и в тази ситуация пак ли нея ще избереш пред Рахми?
Не смятам, че щото е жена Фатмето по дефолт е винаги права /а тя напоследък и така се държи/.

# 654
  • Мнения: 12
Нелка, аз турски актьор красавец не съм виждала /може би само манекена от новия сериала  Laughing/, но Енгин е хубав чаровник. Peace

Относно ласките, и аз мисля, че е твърде рано за тях. Като знам, обаче, че и Енгин и Берен са актьори, които се съгласяват да играят по-откровени любовни сцени, очаквам и тук такива, но в края на сериала. Тези сцени ги очаквам и защото те ще бъдат противовес на сцената от първата серия, и ще покажат как трябва мъжете да обичат жените, и че, жени преживели бруталността на някои мъже, трябва да са силни за да я преодолеят и успявайки ще желаят нежността на любимия мъж.


                    Еее , Стефок с това изби рибата мацко...!?


                   Дано сценаристите ни четат , но надали...!? Joy Joy Joy Joy


                   Ако дадат такава линия накрая ще бъде потресаващо просто , но заради публиката на съседите..!?  ooooh! Whistling Но ти ми даде надежда...!? newsm78


                 

# 655
  • Мнения: 374
О.К. Разбирам фенската ви любов към Керим/Енгин, но ЗВЕЗДАТА в този филм е БЕРЕН СААТ!
Свалям шапка и на старите пушки - Сумру Явроджук (Мерием) и Муса Узунлар (Ришат)!


Чудесно е , че всеки изказва мнението си - така виждаме нещата от много ъгли , но не и опозиция на всяка цена , казвам го с най-добри чувства.
Не е опозиция на всяка цена, нито даже опозиция. Просто за кой ли път се убеждавам колко е трудно жена да бъде оценена от жени.


Ще повторя това което написах в началото , когато влязох в темата .
Ако харесвам Енгин , то Берен я обожавам , харесвам всичко в нея- красивата й  главица ,крехката й фигура и невероятният й талант .

# 656
  • Мнения: 0
О.К. Разбирам фенската ви любов към Керим/Енгин, но ЗВЕЗДАТА в този филм е БЕРЕН СААТ!Свалям шапка и на старите пушки - Сумру Явроджук (Мерием) и Муса Узунлар (Ришат)!
Не е опозиция на всяка цена, нито даже опозиция. Просто за кой ли път се убеждавам колко е трудно жена да бъде оценена от жени.
Круелка, бях тръгнала да си ходя, но да те попитам без да се дразня, как оценяваш Мукадес като жена и в тази ситуация пак ли нея ще избереш пред Рахми?
Не смятам, че щото е жена Фатмето по дефолт е винаги права /а тя напоследък и така се държи/.

Аз пък нарочно ще те издразня! hahaha Като видим някой мамин убавец значи ли че по дефолт е винаги прав? Joy

# 657
  • Мнения: 12



            Някой няма ли да се смили над нас и да ни преведе това !?  Cry Cry Cry Cry


                  http://www.gecce.com/haber/beren-saat-levent-semerciden-ayrildi-169001.html


  BEREN SAAT, LEVENT SEMERCİ'DEN AYRILDI!
“Fatmagül’ün Suçu Ne?” dizisiyle oyunculuk kariyerindeki yükselişini sürdüren Beren Saat’in 2 yıldır aşk yaşadığı yönetmen Levent Semerci’den ayrıldığı iddia edildi.
13 Mayıs 2011 09:01
İddiaya göre Saat, sevgilisi Semerci’nin annesinin hayat hikâyesinden yola çıkarak Eskişehir’de çektiği ve 1980’li yılları anlatan “Ayhan Hanım” filmi için verdiği bir miktar borç parayı da geri istedi. Saat, parasını filmde Vahide Gördüm ile başrol oynayan “Aşk - ı Memnu” dizisindeki eşi Selçuk Yöntem aracılığıyla istedi.


                   Ето го и през Гугъла !?


                Берен Саат, BEAM Semerci Disconnected!
"Престъплението на Fatmagül'ün Какво?" Серия актьорска кариера продължава да нараства за 2 години, любов Берен Саат твърди лявата си директор Левент Semerci.
13-ти Май 2011 09:01
Време Както се твърди, на майка си любовник Semerci Въз основа на историята на живота на страдание и в Ескишехир през 1980-те за "Айхан дама " за филма даде парите обратно, и иска сума на дълга. Време, пари и играе главната роля във филма видях Vahide "Любовта - Изтегляне сега" разговор чрез съпругата му иска да Селкук метод.

# 658
  • Мнения: 12


Аз пък нарочно ще те издразня! hahaha Като видим някой мамин убавец значи ли че по дефолт е винаги прав? Joy


             Аз затова не гледам ЗП - там с пълна сила важи това за хубавеца, колко той е прав и колко Бихтер е грешна...!? Peace


             Но тук Керим така е представен , че той и в реалния живот не могат да ми покажат мъж толкова търпелив , всеотдаен и прощаващ ...!? newsm78

            Той си е просто химера - като не мога да го срещна в живота , поне да го гледам на "кино"..!?
Peace Peace


           

# 659
  • Мнения: 374



Дали ще стигна на време за откриването на Гюл ресторанта .

Общи условия

Активация на акаунт