МАЙските деца щастливи станаха на три години!

  • 64 907
  • 756
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 529
Стефчо също ще си кара предучилищната подготовка в детската градина.

# 676
  • Луната ни пази
  • Мнения: 3 008
Стефчо също ще си кара предучилищната подготовка в детската градина.
И Коки така. Много съм доволна от градината и от госпожите, нямам думи как се грижат за нашите деца, въпреки че са 28 в групата! И няма ден, в който да не е научила нещо ново.

# 677
  • Юпитер- Сатурн
  • Мнения: 536
И Пресиан ще кара предучилищната в детската градина. Не искам да го местя, тъкмо е свикнал с обстановката и децата.

# 678
  • Мнения: 4 393
Аз съм се замислила за Шилер, от 6-годишна възраст. Сега издирвам отзиви и примерни тестове. Ако не я приемат, разбира се, няма да правя драми, но засега клоня да не е в детската градина на 6 години, а в училище.

# 679
  • Мнения: 369
Аз още не смея и да мисля. Иска ми се втората година да е в училище за да свиква и с него, но май решаващо ще е и мнението на психолозите.
На мен вчера ми се обади ресурсната за да ме успокои, че Криси много е напреднал и върви добре. Знаел всичко което е в нормата за тази възраст, но бил по-буен и палав. Да сме отигравали ситуации при игрите с деца, да му говоря да не бута и удря или ако стане да се извинява. Е тя кво си мисли, че аз го уча да се бие  Twisted Evil  Ядосах се, защото не знам дали друг така се обяснява като мен, че такова поведение е лошо. Той много копира и поведението на другото дете го провокира. Другото което ме вбеси, е че е чула лоши коментари за Криси от учителки от другите групи. Защо очакват аз изцяло да поема грижата за поведението му, а не да се опитват да се помогне на това дете. Никога не съм отказвала да направя нещо което са искали, винаги съм загрижена за това какво се случва с детето и сега така се държат. А и да кажеш, че той постоянно се държи зле добре, ами то един път бутна по-сериозно дете и вече край,

# 680
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Аз съм друга чуденка. За момента не ми се нрави особено много идеята Божидар да тръгне на училище на 6г. и 4 м. Искам да започне на 7 навършени години, тоест септември въпросната година ще е на 7г. и 4м. Та се чудя как да го направя това упражнения? Да "повтаря" една група в градината? Да повтаря предучилищната, което малко не ме кефи, мисля, че няма да му допадне.  Rolling Eyes

# 681
  • Луната ни пази
  • Мнения: 3 008
Аз съм друга чуденка. За момента не ми се нрави особено много идеята Божидар да тръгне на училище на 6г. и 4 м. Искам да започне на 7 навършени години, тоест септември въпросната година ще е на 7г. и 4м. Та се чудя как да го направя това упражнения? Да "повтаря" една група в градината? Да повтаря предучилищната, което малко не ме кефи, мисля, че няма да му допадне.  Rolling Eyes
Яна, защо така? Той не е ли в градината с 2008ми набор? Ако е с тях, 4та група свършва юни и септември (на 7 и 4 месеца) е на училище. Моята точно така се пада. Ще има 6 годишни, тръгнали на училище, но те ще са на 6 и 9, 10 или 11 месеца.  Ако в момента Божко е 2ра група в градината, значи на училище ще е на 7 годинки (ох, не знам дали добре го обясних Simple Smile )

# 682
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Втора група се води, да (иначе имат само една, смесена група, в градината). Фю, отдъхнах си! Въобще не ми беше ясна тая работа и до сега не се намери някой да ми обясни.... Благодаря за инфото!   bouquet Аз се пробвах да смятам, ама нещо се омотах.  Crazy Laughing Rolling Eyes

# 683
  • Мнения: 369
Трета и четвърта група се водят предучилищна и нашите ще тръгнат на училище точно на 7 и 3-4месеца.

# 684
  • Мнения: 369
Нещо темата ни пак замря. Аз да се похваля, че в неделя се видяхме с Веси и Преско. Той е пораснал много и е просто прекрасен. Много ми хареса разходката, а явно и на Криси защото постоянно пита кога ще играе пак с Преси. Ето и малко снимчици https://www.facebook.com/media/set/?set=a.2947782366708.2126198. … &l=bed7edb25d
Аз отивам да се чудя измежду многото прекрасни рокли за бебета коя да избера за една малка Белла.

# 685
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Ей, браво на вас!  Hug

Днес в градината на Божидар ще си правят тържество. Той за сефте с инаучи стихчето с удоволствие. А аз се чудя дали да се радвам или не за това.  Rolling Eyes Crazy (тая работат с ученето наизуст на разни неща ми е много противна  Sick)

Миналата събота и неделя бях на един впечетляващ семинар на Златни пясъци - правихме холотропно дишане и семейни констелации. Направо нов човек се прибрах!  Sunglasses Mr. Green Heart Eyes

Те така... друго интересно при нас май няма... Искрен за моя учуда реве за батко си, по цял ден само пита за него и кога ще се върне. Та сега съм решила да разпитам в градината дали биха ми го взели преди да стане на 3, предвид, че в селото няма ясла. Whistling Whistling Whistling Може да мине номера!  Mr. Green

Ей, за малко да забравя!
Честито на всички ангели и арахангели, които празнуват днес!   bouquet

# 686
  • Юпитер- Сатурн
  • Мнения: 536
Днес в градината на Божидар ще си правят тържество. Той за сефте с инаучи стихчето с удоволствие. А аз се чудя дали да се радвам или не за това.  Rolling Eyes Crazy (тая работат с ученето наизуст на разни неща ми е много противна  Sick)
И на мен, като се замисля, май не помня нито едно стихотворение или текст на песен. Ма станах човек  Laughing


Миналата събота и неделя бях на един впечатляващ семинар на Златни пясъци - правихме холотропно дишане и семейни констелации. Направо нов човек се прибрах!  Sunglasses Mr. Green :love

Ако не е тайна за какво иде реч, че ми звучи малко странно  Embarassed.

За именния ден вчера, с учудване установих, че Милчо и Милка също имали имен ден.

Мамче и на мен ми хареса. Преско през ден ме пита къде е Криско и дали може да се видим в неделя, защото в събота ще купуваме син мост с баба, а деди ще седи в къщи ще щрака с пръсти и ще вика ура... И то много пъти.  Grinning

# 687
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Аааа, не е тайна бе! Mr. Green Даже на следващата сесия те взимам!  Mr. Green

Ето за холотропното дишане накратко: http://www.abiru.bg/holotropno-dishane.html
Ето и за констелациите: http://espirited.com/sebepoznanie/semeini_konstelacii/

# 688
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Върнаха ми Божо от градина. Боли го ухо, цялата му страна гори. Sad След малко отиваме при ЛЛ да го види и да даде направление за УНГ.

И преди се е случвало да го боли ухо, за по 2-3 часа и отминава. Но много рядко. Нещо напоследък започна често да се случва. Дано стане ясно от какво.  Praynig Rolling Eyes До сега никога не ми е ревал толкова много. Направо  Cry

# 689
  • Мнения: 529
Не се учудвам,че плаче много-болката от ухо била ужасна Sad.Дано му мине по-бързо.

Общи условия

Активация на акаунт