МАРТЕНЧЕТА 2008

  • 80 361
  • 679
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 1 710
Ехааа, страшен тен има Мимката. Дея и Бояна не са почернели грам, въпреки че гледам по доста часове да са навън. Ама аз съм се вманиачила на тема слънцезащитни кремове и мажа като луда. Simple Smile Отделно от това не ги пускам да седят на слънце, а само на сянка. Laughing Моите деца май тен няма да видят.

# 121
  • Бургас
  • Мнения: 1 201
Мами, почерпете се послучай именния ден на Мария!Нека ни бъде жива и здрава, много щастлива и нека Богородица бди над всички ни!


Честит имен ден на всички именници!Желая здраве, късмет и благополучие![/b]

# 122
  • София
  • Мнения: 1 889
Честит имен ден на Мими и останалите именници.

Ние сме добре, ходихме на море с две деца и мина добре всички деца от компанията се тръшнаха с вирус само нашите ги пропусна. След почивката Гого остана при баба 10 дни ама тежко понесе раздялата с брат си и затова скоро няма да ги разделяме пак. В нашия блок ремонтират апартамент и е ужасен шум затова с децата се изнасяме към Дупница.

# 123
  • Мнения: 240
Бонбонче, да е жива и здрава Мимката, много щастлива и скоро горда и послушна кака!

Честито и на всички останали именници днес!
И ние ще ходим на море с двете ooooh!, нямам представа как ще е само се моля да не лепнем и ние някой вирус, че преди две години от морето с Криска и директно в болницата ни приеха. Беше направо кошмарно, а сега с двете... Sad

# 124
  • Бургас
  • Мнения: 1 201
Мерси за пожеланията към моята Мимка, подобно и на вас!
Спирит, заредете се с прахчета за разстройство - ентерол и смекта и деганче евентуално ако настане повече от 3-4 кратно повръщане да се даде малко, за да не се обезвдони детето.Аз вече навсякъде вървя с този деган, че и ние наплашени от болницата и поселдното обеводняване..Дано не се случва вече.
Спирит, проятно ви изкарване на морето и много тен да си съберете Simple Smile
Марги, вие как сте?
Олимпия, ти стъпна на българска земя и не се се разписваш в темичката, къде скитате Simple Smile))

# 125
  • Sofia
  • Мнения: 50
Здравейте!
Илиянче, честит празник на Мимка на патерици. Да ви е жива, здрава и много палава!
Отправям един апел към всички ви: търся проходилка, играчки и други всякакви вещи за момченце на 8 месеца. Майката е семейна приятелка, роди в чужбина, но се прибира с детето в България. Ние ще и дадем кошара за игра, количка, бънджи и като се приберат ще пробваме кои дрешки от Алек ще му станат/всичко друго сме подарили или изхвърлили/. Той е едро бебче и вече носи дрешки за 80 см. Майката ще си дойде с един куфар дрехи и нищо друго. Тя не знае какво сме замислили и се надяваме да я изненадаме като се прибере в неделя.
Иначе ние сме добре, Алек ходи на ясла до обед, плаче си всяка сутрин, не играе с децата, а си стои и си говори с лелите и им разказва приказки. Нашия татко се прибра след 45 дневно отсъствие и мислим да отидем на яз. Доспат, а после и малко на сърф. Това е от нас.  Simple Smile
 Hug

# 126
  • Мнения: 1 710
Привет!
Честит имен ден на Мими и от нас! Да е много здрава и много да ви радва!

Дея ще тръгва на градина от септември и си представям какви ревове и какво чудо ще е. Баща й е без работа от няколко месеца насам и двете с Бояна са безкрайно щастливи да получават внимание по цял ден от баща си. Така че предполагам, че това ще направи тръгването на градина още по-сложно. Tired

Ние успяхме да се предпазим от летните вируси до сега, ама в момента Бояна е с отвратителна хрема и кашлица, а и Дея не е съвсем добре. Слава Богу, че не се осъществи големият ми страх - разстройство с повръщане на морето. ooooh! Ние гледаме да ходим на море съвсем в началото или в края на сезона и вероятно това ни спасява.

Илиянче, как си, как се чувстваш?

# 127
  • София
  • Мнения: 565
Марги, знаеш ли вече в коя група ще бъдете?

# 128
  • Мнения: 1 710
Наде, нищо не знам. Директорката не ни даде никаква информация и каза, че септември месец ще преценява коя група на коя педагог да даде.

# 129
  • София
  • Мнения: 565
Препоръчаха ми група "Слънце" и мисля да помоля там да запишат Раличка, ако има възвожност.

# 130
  • Мнения: 219
Здравейте и  от мен.
Малкият наистина така се отприщи да говори не е истина.... Wink Не може да ни се угоди на нас, родителите Wink
Оказа се, че знаел цветовете и може да брои. Толкова се радвам, че детето  ми проговори Wink И такива игри измисля - като  се връщахме от Велинград в колата си измисли простир с мокри  кърпички и щипки между двете закачалки на задните врати Wink /пътят ни е около 6 часа/.
Иначе не знам как е при вас, момченцата, но Никола е луд на тема камиони, бусове, коли, трактори и т.н. Запали на баща миколата, тръгна, щяхме да се побъркаме от ужас като  тръгна сам в колата по надолнището.... Знае как да си  подаде газ, спирачка, на ръчна и изобщо  очите трябва на 100%  да го  следят.
Иначе нашата какичка от днес е на  инжекции - ангина. Досега не е карала ангина, много  тъжно, лежи  си  на леглото и спи, спи.  Дано да се съвземе скоро.
Лек ден, момичета.

# 131
  • Бургас
  • Мнения: 1 201
Радост, виж как се тревожеше преди,а сега детето за ваше успокоение се отприщи и гледай го - кандидат за най-малък шофьор ще става Simple Smile)).Направо бих изпаднала не в ужас, ами в истерия ако видя Мима в колата и да я подкара без никого вътре.Слава Богу, че всичко се е разминало благополучно.
А за каката и ангината, сигурно 2-3 дни ще е така омърлушена и поспалива, защото хем температура ги мори, хем и лекарствата. Дано скоро да се възстанови!
Марги, ами добре съм, благодаря на Бог, бебчето взе да се обажда по-отчетливо вече и съм много радостна от този факт.
Хайде, дано да имате успех с ясли и градини, че работата е напечена навсякъде!

# 132
  • Мнения: 107
е ся само по 1 път месе4но ли ще пишем тук? ще чакаме да стане 27 09 ли? Simple Smile я на бързо вси4ки да дат от4ет кой как е ? кой за къде се стяга Simple Smile


и да запо4на аз ...ще правим нов опит за тръгване на градина да видим какво ще се полу4и миналия път аз обърках нещата сега надявам се вси4ко да е оки Оги да си ходи....

# 133
  • Мнения: 263
Е щом толкова любезно ни покани Ради да се отчетем... Mr. Green  bouquet
Ние днес за първи ден на градина....даже не ме погледна Shocked Обух пантофите и айде....вече беше тръгнал на опознавателна експедиция из групата ooooh! Пък аз цяла нощ не спах от притеснение ooooh!Кога ще ми дойде ума в главата newsm78 той вече не е бебе.... не иска да се гушкаме постоянно, уф....малко ми е кофти.....ей не може да  ми се угоди, като реве - 'що реве, като не реве - 'що пък не му е мъчно..... извинете мисля на клавиатура Blush
 Сега имам предостатъчно време да си търся работа....ама ....и тука немам направа Rolling Eyes

Вие как сте? Laughing

# 134
  • Мнения: 1 710
Ха-ха и аз все за нещо се терзая и все не може да ми се угоди Ако е така, що е така, ако пък е иначе, що пък сега не е така. Mr. Green Шашава работа.

И на Дея й предстои тръгване на градина. По-нататък. Сега е болна. Пие АБ. Когато е болна се състарявам с години. Едно, че се притеснявам и изживявам болежките й, друго, че всеки прием на лекарства е свързан с гонене по целия апартамент, държане, стискане, писъци, ревове и когато най-накрая успеем да изсипем лекарството в устата й, тя започва всячески да се опитва да го повърне. Добре че не винаги успява. Има отит. Лекарят й изписа 2 вида капки, спрей, сироп, АБ и нещо против разстройство. Ако щете вярвайте, но ние нямаме сили да даваме всички медикаменти. Избрали сме си 3 и толкова. Ако се опитаме да й дадем всичко, поне по 2 часа на ден трябва да се гоним и да пищи като че се опитваме да я убием. ooooh!
Скоро й предстои операция за премахване на огромна трета сливица. Не знам как ще съвместим тръгването на градина с тези здравословни проблеми. Tired

Общи условия

Активация на акаунт