МАРТЕНЧЕТА 2008

  • 80 127
  • 679
  •   1
Отговори
# 630
  • Мнения: 2 022
През септември 2015-та. Не искам да й ограбвам детството - те така или иначе се стремят да свалят възрастта за задължителното образование, та всъщност те ще си учат и в детската градина последните две години. Няма да остане необразована, ако изчакам дотогава, надявам се, че ще бъде по-голяма и по-добре ще разбира смисъла на това, което се изисква от нея. Ясно е, че днешните деца се развиват по-бързо и по-рано научават много неща още преди първи клас. Те с удоволствие пишат букви и цифри, броят и пишат думички и се радват на одобрението на възрастните, обаче реагират по много по-различен начин, когато разберат, че играта се е превърнала в изискване.  Laughing
И затова девойката ще ходи на училище, чак когато стане на 7 години.

# 631
  • Мнения: 0
Здравейте и от нас  Simple Smile
Живот и здраве ще я пускам септември 2015г. Няма за къде да бързаме,нека си върви с набора.Не искам да и съкращавам безгрижието с една година.
Живот и здраве ще ставам отново мама октомври месец,Нати ще си има братче  Laughing
Не знаех,че още се пише в темата,приятно се изненадах и си върнах много приятни спомени  Hug

# 632
  • Мнения: 174
Здравейте и от нас  Simple Smile
Живот и здраве ще я пускам септември 2015г. Няма за къде да бързаме,нека си върви с набора.Не искам да и съкращавам безгрижието с една година.
Живот и здраве ще ставам отново мама октомври месец,Нати ще си има братче  Laughing
Не знаех,че още се пише в темата,приятно се изненадах и си върнах много приятни спомени  Hug

   

# 633
  • София
  • Мнения: 565
cosmopolitan, честито! Това е страхотно! Лека и успешна бременност!  Grinning

# 634
  • София, Борово
  • Мнения: 1 773
cosmopolitan, честито! Това е страхотно! Лека и успешна бременност!  Grinning
и от мен Hug
аз също смятам да е 2015 г. много е важно според мен детето психически да е готово. Да се радва на игри, а не на 6 г. да е затворено цял ден в училище.

# 635
  • Бургас
  • Мнения: 1 199
ЧЕСТИТ ГЕРГЬОВДЕН НА МАЛКИ И ГОЛЕМИ ИМЕННИЦИ!
БЪДЕТЕ ЖИВИ, ЗДРАВИ И ЗАКРИЛЯНИ ОТ СВЕТЕЦА!

# 636
  • Мнения: 52
 привет и от мен
наистина е много приятно да се върнеш към приятните спомени от отчетни март 2008 :

   cosmopolitan,ЧЕСТИТИ И ОТ МЕН Simple Smile и да не остана по назад да се похваля и аз че станах член на още една отчетна група:август 2013 и така.... Моника ще има братче newsm30

# 637
  • Мнения: 2 022
cosmopolitan, vessi122, честито. Много се радвам на такива новини. Simple Smile
Пожелавам ви спокойна бременност, леко раждане и здрави и хубави бебчета на финала.
    Hug

# 638
  • София
  • Мнения: 1 860
Веси страхотна новина, лека и безпроблемна бременност  Simple Smile

Гого ще тръгне на училище на 7,6 по рано не мисля че ще го бъде с дисциплината

# 639
  • Мнения: 52
Благодаря Ви момичета,до тук имам прекрасна бременност
  Аз също мисля за училище да тръгне на 7+ години,нека да си поизкара детството,а и изкам да си е с набора.

# 640
  • Мнения: 174
И аз ви благодаря момичета  Hug
Веси,честита бременност,красиво и здраво бебче ти желая август месец   Hug

# 641
  • Тук и там
  • Мнения: 97
Леле, какви приятни новини чакали тук  Laughing
Космо, Веси - спокойна бременност и много приятни моменти  Peace
Хубаво е, че се случват такива прекрасни неща Hug
Много ми липсва темичката, но рядко се пише в нея и  ...  Rolling Eyes

На нас ни предстои ремонт и вече не знам къде се намирам - следващата седмица ще тичам сама с Галя до градината, на работа... Уф, да минава вече, че откога го мислим  Laughing

Надявам се всички сте в добро здраве  Hug

# 642
  • София
  • Мнения: 1 860
Иве това да не  е същия ремонт от миналата година дето го мислехте?

Ние сме добре, Гого е в Стара Загора.

Аз тръгнах на работа след тоооолкова години. Та сутрин се редуваме кой да води Ванката и всеки път аз го вземам.

# 643
  • Тук и там
  • Мнения: 97
Еве, за същият ремонт иде реч  Joy То при нас с тези темпове може до бала на девойката да приключим  Crazy А съм в шок като разбрах, че кухнята ще се влачи 2 месеца  #Crazy Така е, като за първи път си правим нещо вътре в къщата - човек се учи ама нямаше нужда да е по този начин Mr. Green Дано поне финала си заслужава, в противен случай ще си живеем с половин ремонт до пенсийка  Laughing
Еве, сподели как е работата ?

# 644
  • София
  • Мнения: 1 860
Иве успех с ремонта, а защо толкова много време бре? Ние за няма и 20 дни ремонтирахме апартамента да се пренесем вярно че доста неща бяха ОК.

Работата е много нова сфера за мен и засега още съм в дълбоки води да видим скоро как ще се справям. Иначе сутрин се редуваме да водим Ваньо на ясла вечер почти винаги аз го вземам. Кога с колата кога с маршрутката Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт