МАРТЕНЧЕТА 2008

  • 80 363
  • 679
  •   1
Отговори
# 615
  • Тук и там
  • Мнения: 97



Баба Марта здраве носи
пълна кошница с цветя
и на всеки на ръката,
връзва някаква мечта –
да я гледа, да я мисли
... и да чака пролетта –
да се сбъдне и да цъфне
и да бликне радостта!

ЧЕСТИТА БАБА МАРТА, ПРИЯТЕЛИ!

# 616
# 617
  • Мнения: 384
Tolkova mi se iska s Alex 02.Mart-01.Juni,2008 dnes da sme chast ot vashata tema Cry i i ot moia profil da  gree usmichnato lichice... Flowers Rose Flowers Rose  Flowers Rose Flowers Rose


CHESTITA Baba Marta! Zdrawe i shtastie vi jelaia.

Ira

Последна редакция: сб, 02 мар 2013, 00:05 от ира79

# 618
  • Мнения: 219
Честита баба Марта и от мен! Бъдете всички здрави, румени и засмени!

Ира, ужасно съжалявам. Дори не знаех. Сигурно ти е ужасно трудно, не мога да си представя, но живота продължава и трябва да го превъзмогнеш, миличка!

# 619
  • Мнения: 107
Ира 79 ..вие сте част от нашата тема  smile3518..Силно се надявам да изгрее в най скоро време една голяма усмивка на твоето сърце..в такива дни и моменти е най трудно.... Ние сме тук било то и само да си поговорим или да помълчим заедно..но да се подкрепим..Кураж миличка   bouquet

# 620
  • Бургас
  • Мнения: 1 201
Ира, много съжалявам за болката в сърцето ти, много!
Дай Боже да изгрее слънчице и да видиш две чертички, когато решите да опитате!

# 621
  • Мнения: 953
Честита Баба Марта
Много здраве и усмивки на вас и на децата.

Ирка,миличка,толкова съжалявам.Бъди силна и се надявам скоро да има усмивки на вашите лица.

Честити рожденни дни на всички ,които празнуват в месец март.

# 622
  • Мнения: 116
Мами нахлувам в темичката Ви с един въпрос. Имам момче набор 2008г. март месец. Решила съм да прескочим 3та група и септември го записах в подготвително група и така на 6 и половина ще е първолаче. Как мислите добро решение ли е? Имали други мами като мен които септември 2014г, ще тръгнат в първи клас.

# 623
  • Тук и там
  • Мнения: 97

ира79 - ще дойде момент, когато и ти ще се радваш на малко съкровище  Peace Само бъди силна  Hug

Enza - аз също мислих много за това, кога да пускам детето си на у-ще. Първо клонях към твоят вариант, после със съпруга ми решихме да е година по-късно. Има време да мислим още - знам, че детето трябва да е готово и ако ти като родител си преценила, че то ще се чувства добре в у-ще, значи решението ти е правилно  Peace Аз си знам моето гардже, към момента ми изглежда прекалено рано да я пускам на 6 и половина, нищо, че и аз съм била на толкова в първи клас... Така, че както ти си решиш - ти най-добре си познаваш детето  Peace А кой знае - може и аз да си променя мнението следващата година  Mr. Green Говоря с колежки, ми казват ми, че йм е трудно на дечицата, не са организирани, мънички са милите ...

Ние днес сутринта с моята девойка се спретнахме, подготвихме букетите и посланията за госпожите и се представихме добре.  Laughing Посланията за празника на госпожите бяха тези:

http://www.pozdravi.net/details.php?image_id=11232, върху фон, когато са снимани заедно Галя и съответната госпожа - да си се имат за архивите  Mr. Green

Оставям ви  Peace

Весел празник на всички и много щастливи мигове   bouquet


# 624
  • Тук и там
  • Мнения: 97
Е, пак аз  Laughing
Да попитам имате ли наблюдения върху тортите от сладкарница Sky Line ? Питам ,защото вчера минах да видя какво имат, близо са ми до градината и ще ми е по-лесно с логистиката за рожденния ден на Галя. Миналата година взехме от "Пчела", но не я опитах та не мога да си кажа мнението - не ми се бие същия път до там  Wink Неделя също са ми близко, но като че ли те ще са краен вариант...
Хайде, няма да досаждам повече - но ако може да драснете как минават празниците на дечицата  Hug

# 625
  • Мнения: 1 710
Аз нямам наблюдение за тортите на почти никоя сладкарница, но това не ми пречи да взема отношение Mr. Green Около рождените дни или постя, или съм на диета и съм опитвала само 1-2 торти. Ние традиционно поръчваме еклерова от Лагуна, защото е най-лека и вкусна. Тази година за градината Дея искаше да има мнооооооого фигурки от захарно тесто и избирахме тортата по този критерий Simple Smile Тя си хареса една много весела и шарена от Папая, а за моя радост се оказа и най-евтиния вариант, въпреки че не това беше водещото при избора. В градината казаха, че тортата е вкусна, но не знам дали не го казаха само, за да не ни обидят. Според мои познати тортите на Скай Лайн са много вкусни, така че не му мисли много. И без това в децата в градината обикновено само й се радват и хапват едва-едва.

# 626
  • Тук и там
  • Мнения: 97
Марги, нави ме  Laughing
Тази вечер ще ходим да поръчаме тортата Peace Ще видим дали тази, която аз харесах ще е изборът и на Галя  Crazy

Как сте всички ?

# 627
  • Мнения: 219
Мами нахлувам в темичката Ви с един въпрос. Имам момче набор 2008г. март месец. Решила съм да прескочим 3та група и септември го записах в подготвително група и така на 6 и половина ще е първолаче. Как мислите добро решение ли е? Имали други мами като мен които септември 2014г, ще тръгнат в първи клас.
Недей, ще намрази рано училището. Детството  е само един път в живота.

# 628
  • Бургас
  • Мнения: 1 201
Съвсем абдикирахте от темичката Simple Smile
Какво правят малките?
И сега да ви задам един далечен въпрос :НА КАКВА ВЪЗРАСТ МИСЛИТЕ ДА ПУСКАТЕ ДЕЦАТА В ПЪРВИ КЛАС?
-Догодина в 2014-та Септември;
-2015-та Септември /на 7.7 години/?
И защо разбира се?Какви са доводите ви?

# 629
  • Бургас
  • Мнения: 255
-2015-та Септември /на 7.7 години/
първо ,защото не смятам,че е достатъчно ориентирана  Laughing ,за да бъде ученичка
второ,после трябва да има кой да я гледа,защото не са по цял ден

Общи условия

Активация на акаунт