ПЪРВИ за ВТОРИ клас - ваканция, УРА! (епизод 24)

  • 36 442
  • 758
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 732
Едно бързо записче и лека и спокойна нощ на всички Hug

# 16
  • у дома
  • Мнения: 7 141

Ваче, сега прочетох какво си писала в края на миналата тема. Характеристиките със сигурност не са от тази година. Не знам откога са, но не са от сега. И мисля, че ги има във всички у-ща в България.  Peace

И миналата година имаше характеристики-нашата е същата,която е публикувала Ирина,но не мога да се сетя от кога ги въведоха.

# 17
  • София
  • Мнения: 15 220
Нещо силно подобно на този въпросник попълваха учителките в ДГ, при завършването на предучилищната. Но анкетата май си остана в детската градина.  Rolling Eyes

# 18
  • София
  • Мнения: 7 673
Ваче, сега прочетох какво си писала в края на миналата тема. Характеристиките със сигурност не са от тази година. Не знам откога са, но не са от сега. И мисля, че ги има във всички у-ща в България.  Peace
И миналата година имаше характеристики-нашата е същата,която е публикувала Ирина,но не мога да се сетя от кога ги въведоха.
Което идва да рече, че х-ристиките са типови и спуснати от министерството. Сега се сетих да направя нещо забавно. Ще си го самооценя чедото и после ще сверя да видя каква част от магариите си е успял вече да покаже пред класната.  Twisted Evil Но и да е пропуснал нещо, и догодина не е късно.  Whistling

# 19
  • София
  • Мнения: 13 206
Иринче, нямам идея... но класната каза, че са ги върнали, щото аз споменях педагогически характеристики... може да не е имала предвид тази година, а аз да съм разбрала неправилно..

Ето по тия два показателя Сашата има хиксче във втора колонка, демек не отличен. На всичко останало е отличничка.. Но аз щях да съм изненадана, ако имаше макс и на тия две точки  Mr. Green

5. Оформя домашните си прилежно.  

7. Спазва правилата свързани с училищния ред в междучасията  


 Crazy Crazy Crazy Crazy
Виви, то и това си остава в училище, в досието.
Сашата също имаха такива оценки от 3 годишни. От яслата дори дойде с характеристика.

# 20
  • София
  • Мнения: 7 673
Екстра си е Сашето.  Heart Eyes
А що няма точка 8 в "Учебна работа"? След 7 идва 9. Rolling Eyes

# 21
  • София
  • Мнения: 460
Поздрави на всички!  bouquet

# 22
  • Мнения: 775
Здравейте и от мен!

При нас за характеристики нищо не се чува, ще взема да запитам. Много ще ми е интересно да видя моето чудо като как се е представило.

# 23
  • Мнения: 1 404
Добро утро Simple Smile
При нас голяма дезинформация настъпи последните дни- не знаем ще има ли тържество или не, правили ли са изходящи нива, а за характеристиките пък за първи път чувам сега Embarassed
Все закъсняваме сутрин напоследък и нямам време да разговарям с госпожата, мъж ми пък е отвеян на десета степен и като я прибира само я мята на конче и нищо не го интересува....

На едно тефтерче досега записвах домашните, гледам го снощи- от една седмица Ния прилежно си записва сама. Страхувала се, че баща И ще забрави да го запише и последното междучасие ходи до таблото да си го напише Mr. Green

# 24
  • Мнения: 4 116
Аз на моето хич и не искам да знам каква му е характеристиката  Tired
Вчера се лигавили по време на обяд с едно приятелче, лигавили... и накрая счупили чиния и чаша. Днес ще ми кажат колко парички да дам за  поразиите.
И колко е бавен и туткав, направо откачам на моменти. То бетер охлюв! Облича се по половин час сутрин и като се вторачи в телевизора, все едно го хипнотизират. И то поне детско да гледа, разбирам, ами новините! Имам чуството, че нищо не чува, ама така си зяпа, колкото да забави обличането и да ме изнерви.

# 25
  • София
  • Мнения: 15 220
И при нас ще има характеристики-ще ни ги раздават заедно със свидетелствата. Класната каза днес, че на тържеството ще трябва да се разписваме в две книги-че сме получили и свидетелство, и характеристика.
Вчера уговорихме празника в детския клуб. Темата на партито ще е "карнавал". Честно казано, нямам търпение да видя децата маскирани. Надявам се, че ще се забавляват страхотно.  Grinning
В клуба ще има костюми , но Иво ще си вземе Дарт Вейдърския. Добре че не го изтърка от носене през есента.  Simple Smile

Тедка, и Иво гледаше филмче сутрин, преди детската градина. Беше едно велико мотаене. Докато баща му не взе нещата в свои ръце и забрани всякакви такива сутрешни развлечения.

# 26
  • Мнения: 22 906
Айде и аз в новата темичка.
Днес се успахме ,събудихме се в 7.55 и вдигнах на юруш цялата къща.В 8.05. детето беше излязло с баща си. Mr. Green  ДОбре,че все пак ни е близо даскалото,че тези дни са много важни.
На всичко отгоре моето диване не си беше оправило чантата и пак получи конско за закуска. Twisted Evil
Иринче,много направо ми скри шапката с тази характеристика. Crazy

# 27
  • Мнения: 2 466
Добро утро! Laughing
Vache,супер си е Сашата!То да си перфектен си е скучно особено за дете. Wink
Иринка,благодаря за характеристиката!  bouquetЗвучи интересно и като чета Петьо ме се вижда много далеч от отличното.Но госпожите,разбира се имат много по-добър,ясен и професионален поглед над нивото на детето в училище.Все пак ние сме до вратата на училището,оттам нататък са те.
Bili,браво на Ния!Може да е по-малка,но изглежда е доста отговорна,а и вече е схванала,че по-добре сама да се погрижи за задачите. Laughing
Vivi,супер звучи всичко при вас!Да си прекара страхотно героят от "Междузвездни войни". Hug
Теди,и Петьо адски се лигави,ама само в училище.Две минути да минат откакто е излязъл от пределите на даскалото и се стяга.Иначе вече се налага да го будя сутрин,а преди ставаше с петлите.Но пък за 10 минути е способен да се разсъни и да бъде готов за тръгване.Още го обличам-нямам нерви да го чакам. Embarassed
Петьо преди малко ми се обади,за да ми каже,че и на изходящото по БЕЛ има "Отличен".Дано не ме е подвел,защото звучи повече от очакваното от мен-и на трите изходящи да изкара "Отличен".
Приятен ден! Peace

# 28
  • Русе
  • Мнения: 11 918
  По тази характеристика, на доста въпроси не мога да дам положителна оценка, а Светослав се води от добрите ученици в ,поне така казва госпожата.  newsm78  Като се почне,че ако може да изклинчи от домашно,винаги го прави. Започна се, с отклоненията.  ooooh!
   И ние сутрин сме на ТВ вълна. Тази седмица са след обед на училище, та сега сме на CITY. За изходните нива бил готов и е категоричен,че ще се справи.  newsm78 Това дете ми разби всички теории за обучение.

# 29
  • Мнения: 2 466
Amber,кой е казал,че за да се справя отлично с училищният материал едно дете от първи клас трябва безропотно и с желание,а и задължително да учи и извън часовете.Може подготовката от ПГ да е била добра и самото дете да овладява без проблем взетият материал в училище.Според мен всичко е въпрос на концентрация и мотивиране. Peace

Общи условия

Активация на акаунт