ПЪРВИ за ВТОРИ клас - ваканция, УРА! (епизод 24)

  • 36 443
  • 758
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 2 466
Иринка Hug
Аквапаркът е супер като терен за РД.Ама и децата са различни.Едно дете свикнало да празнува на клубче с приятели може и да не отчете аквапарка като парти,а такова дете като моето дори няма да се замисли и колебае нито за миг и ще избере водните развлечения.В събота се топна в морето,макар и да му беше студено.Вчера пак искаше но успях да надделея.

# 166
  • Мнения: 4 116
*Ирина*, много са ти хубави всичките деца! Пу-пу! Пък на пирата колко му отива счупеното зъбче! Голям сладур!
Дейзи, браво на отличника! Почерпете ги децата, заслужават.
Ех, последни учебни дни... толкова ми е мързеливо вече на мен, за детето не знам  Mr. Green  Утре ще се гледа сам, а дребния пък недоволства, че трябва да ходи на градина, докато батко му ще си играе цял ден на компа  Tired
Ние този уикенд се отдадохме на тотален релакс и игри, никакво учене. Вчера ходихме на една конна база, Мони язди конче, гушка котки, строи мост и лови попови лъжички. Размазаха се от кеф и двамата. После бяхме на футболен турнир на дребния (как имаше сили да играе не знам). Много дълъг и хубав ден беше, иска ми се цялото лято да си е тук Мони и да си прекарваме все така добре заедно. Но за съжаление няма как да е тук, твърде егоистично е от моя страна  Tired Ще го позадържа седмица, две и после при баба и дядо. И малко снимки от нас - http://www.facebook.com/media/set/?set=a.2048834628742.126220.14 … &notif_t=like

# 167
  • Мнения: 22 906
Айдеее,не остана вече училище!!! Simple Smile
 И добре,че аз вече едва ставам сутрин,май съм се уморила повече от ученика.
Миналата седмица са направили тестовете ,Дани каза,че се е справил,дано.Сподели също,че две дечица са плакали на диктовката,защото са били много притеснени,че от притеснение не са успяли да допишат,явно пишат по-бавничко.Госпожата ги е успокоила,че като чете втори път за проверка,ще могат да чуят пак и да си довършат заданието.С нетърпение чакам резултатите.
Тедка,къде беше това хубаво местенце,някъде над София,нали?

Последна редакция: пн, 16 май 2011, 10:38 от ДХ3

# 168
  • Мнения: 2 466
Теди,както винаги страхотни снимки! PeaceВидимо сте си прекарали прекрасно! Laughing
Деси,стана ми мъчно за мъниците,които са се разплакали от диктовката.Сигурно са дечица,които се стараят повече. Thinking
Нашата госпожа каза,че още като е видяла контролната на Петьо е прегледала диктовката и веднага е отметнала едно отлично.Каза,че много държи на диктовките.

# 169
  • Мнения: 4 116
ДХ3 , те снимките са от 2 конни бази. Първата, в която яздиха, е  на около 10км след Железница. Втората база е също след Железница, но в посока Плана (от ресторант Брезите на ляво) Там има страхотни полянки, точно като за пикник, а ако се комбинира и с разходка с конче, става чудно. За половин час езда цената е 15лв, което никак не е много, а за децата си е незабравимо приключение. При втората база има и рекичка. Мони там откри бира в реката и огласи местността с радостни възгласи  hahaha но бирата се оказа, че е на едни хора, разположили се  малко по- далеч.

# 170
  • Мнения: 2 125
Ирина, страхотно са се забавлявали пиратите  Wink
*Тедка* , страхотни местенца за почивка. Бирата ми напомни за подобна случка, но с диня  Mr. Green

# 171
  • София
  • Мнения: 3 484
*Ирина*, ти на ксерокс ли ги вадиш тези деца?

# 172
  • софия
  • Мнения: 2 543
*Ирина*, ти на ксерокс ли ги вадиш тези деца?
И аз исках да задам същия въпрос Laughing, но Валя ме изпревари!!

# 173
  • София
  • Мнения: 7 673
*Ирина*, ти на ксерокс ли ги вадиш тези деца?
И аз исках да задам същия въпрос Laughing, но Валя ме изпревари!!
Няма такова нещо, момичета. Децата са доста различни, с изключение на светлите очи. Само на снимки изглеждат по-скоро еднакви.
Пък на пирата колко му отива счупеното зъбче! Голям сладур!
Joy Ще ме умориш, Теди. /между другото, и аз си помислих същото/ :  Embarassed
Както винаги си показала страхотни снимки на страхотни деца.  Heart Eyes
Дес, и Павел ми каза, че изходящите били много лесни. Не ми е споделил за разплакани деца, ама той не е много по споделянето.

# 174
  • Мнения: 1 687
Здравейте момичета.
Тази седмица имах много ангажименти и не съм влизала да пиша. А и вашите трепети са други в момента.  Hug
Ирина, Теди страхотни дечица и снимки.
Пиша по ред.
В четвъртък бяхме на зъболекар всички. Просто профилактичен преглед. Вики седна първа. Мислехме, че няма проблеми но има кариес на един кътник. Милата се разтрепери, но се държа геройски и не се разплака. Пломбираха й го. Ще си го носим така.
В събота ходихме да гледаме цветя.
Вчера мина състезанието й по лека атлетика. Няма такова гадно време. Вятър, студ и дъжд. Децата се справиха страхотно.
Вики е на първо място в нейната възрастова група.
Лек ден от мен.

Последна редакция: пн, 16 май 2011, 22:28 от Хексилина

# 175
  • София
  • Мнения: 7 673
Хриси, страхотна инициатива.
И огромно браво на спортистката.  Hug Много се кефя на децата, когато спортуват.
Много съм доволна, че и Павел обожава спорта.

# 176
  • Мнения: 2 466
Хриси, страхотна инициатива.
И огромно браво на спортистката.  Hug Много се кефя на децата, когато спортуват.
Много съм доволна, че и Павел обожава спорта.
Peace
Хриси,ама Вики и 800м е бягала!Браво на детето! Hug

# 177
  • Мнения: 1 687
Ирина, Дейзи благодаря и ан двете.
Ирина, и аз много се радвам на децата когато спортуват. Затова се опитвам до колкото мога да е там. Много е щастлива особенно тази година.
Дейзи, да бяга и 800 метра. Тя самата пожела. Сега ще имат и плуване и ще има още една грамота.  Simple Smile Това са някакви тяхни немски състезания. Говоря за 800 метра и за плуване. Само ще изчакат да се затопли защото в момента е някакъв ужасен студ.

# 178
  • София
  • Мнения: 15 220
Браво на Вики!  Hug
800 метра е много нещо. Ние едно време най-много 300 сме бягали и беше трудно.

Теди, чудесни снимки. Моя приятелка ходи със сина си всяка седмица на езда някъде над Железница-не знам в коя от базите точно. Много им харесва. Снимки не бях виждала, но вече знам защо.  Simple Smile

Иво не знам какви ги е свършил на изходното ниво по Роден край. Питах го имало ли е въпрос, който да го затрудни-имало било. Кога е националният празник на България- 3 март, 24 март или 24 май? И той оградил 24 март.  Crazy  ooooh! Вероятно днес ще им върнат тестовете. И вероятно днес ще правят теста по математика.

# 179
  • Русе
  • Мнения: 11 918
  Пак съм изпуснала няколко страници.

Хекси ,много ти е грациозна и красива талантливата спортистка. Да преодолява всички състезания все така с усмивка и грация.   bouquet

  Преди малко видях изходните контролни. Извикаха ни родителите в час да ги подпишем и огледаме, но беше навалица и не можах да ги разгледам. Имаме по всичко Браво, само по БЕЛ Отличен. Въпреки,че по Роден край имаши доста червено. Като на въпроса,кога се прави зимнина, Светослав е писал - зимата. Ама няма от къде да знае детето,като у дома не се прави такова нещо.  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт