Подсъзнанието може всичко 40 /Линкове за всички техники има на първа стр./

  • 57 064
  • 812
  •   1
Отговори
# 495
  • София
  • Мнения: 2 840
Защото не е.
А може и да е, но ако приема, че е, би следвало да ме изпълва някаква вътрешна радост и покой, желание да го споделя с целия свят. А не е така.
Не че е лошо кой знае колко, де, но ме прави неспокойна, небалансирана, вечно нащрек...
Уморена съм леко...

# 496
  • Мнения: 240
Северна стена имам  Laughing, но не е сложена печката там. Въпрос - кое е по-важно - печката или стената да е северна?
аз го сложих на стената на котлоните - източна
не знам дали е правило но така го почуствах

# 497
  • най-шареното място
  • Мнения: 8 197
KЛОНКА, наспи се.
Често ми се е случвало да съм в твоята ситуация. Обикновено началото на поста ти  е бил е причина за края. След отдръпване се оказва по правило, че ситуацуята е добра, а нагласата я е направила да изглежда безизходна. Неприятното е че като се /само/вкараш в дупка, излизането е трудно.
Тогава си мисля за ангела дето пише.. Simple Smile

Като си ?малко" уморена, няма да искаш да споделяш на първо време колкото и да е хубаво - само да се съхраниш. Може и сили да нямаш да осъзнаеш колко  е прекрасно. Имай и това предвид.

# 498
  • София
  • Мнения: 2 840
Умората ми не е физическа, арт мама Grinning
Сънят е хубава идея при всички положения, там човек намира и някои отговори.
Да, може би това е прекрасна ситуация, която аз несправедливо не отчитам като такава. И това е възможно. Бих се радвала да се промени, обаче. Вероятно когато я приема не просто със сърцето си, но и я споделя с целия свят, всичко ще си дойде рязко по местата. Де да бях въвлечена само аз. Толкова щеше да е лесно...

# 499
  • най-шареното място
  • Мнения: 8 197
На мен ми изглежда съвсем изпълнимо! Simple Smile

ПС Нямах предвид физиеска и аз. Така го беше написала, че не навеждаше на физическа. НО тя не физическата мори повече.

# 500
  • Мнения: 1 422
Примери от моя живот бол - когато ми се струва, че всичко се е провалило, то взело, че просто се извело на ново ниво. И обикновено са заплескани и други хор в калта естествено.

Хайде целувки и лека, утре отивам на каяци. Ще се "видим" след няколко дни.

# 501
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 729
Ох... Laughing
Оказах се начало на страница. Голям късмет. Mr. Green Joy
По-важното е,че не си на корицата... Laughingщото там няма скрито покрито Peace

# 502
  • Мнения: 15 619
Каквото и да се случи във връзка с една конкретна моя житейска ситуация - все не ми е наред. А няма как да изляза от нея.

Все едно съм го писала преди година, две. Държеше ме това усещане за безизходица до скоро. Кълбо от нерви бях, мислите ми все тичаха в тая посока и все по-безнадеждно ми се струваше. Разговор със себе си проведох. Обичам да се обичам. Heart Eyes Реших, че спирам с тревогите,без да се самообвинявам или да нарочвам някой друг.  Всичко щеше да мине и замине и без да е необходимо да се разболявам от притеснения и да съсипвам отношения...  Нищо още не е приключило, но погледът ми стана по-избистрен, просветна ми. Сега вече виждам по няколко вероятни решения при всяка една стъпка към изхода. Пристъпям към действие, разговор с увереността, избуяваща от липсата на вътрешни противоречия. Имам си цел, но първо трябваше да изритам черните мисли. И не на последно място... почти съм влюбена в тая моя сиуация. Възлюбих и решението, вкарало ме в таяглупост. За сетен път се уверих, че е жизнено необходимо да се вслушвам в интуицията си... Mr. Green Поредният житейски урок, който разчиства застоялото и ми отваря нови хоризонти. Grinning Учудващо е, как нещата се подреждат и решенията сами идват, при това най-удачните за мен. Па и ми харесва главата ми да е горе, не оклюмала. Mr. Green

Последна редакция: нд, 29 май 2011, 07:00 от luna

# 503
  • Мнения: 3 219
Важното е да не се зацикля на едно и също място, ама ти това си го знаеш.

# 504
  • София
  • Мнения: 4 349
НЕ съм ПРОТИВ подсъзнанието може всичко, дори СЪМ много ЗА, но как ще коментирате това?


Кое прави човека победител? Какво отличава успелите
от неуспелите? „Всичко е въпрос на съзнание” - казва Арнолд
Шварценегер. Мултимилионер, преуспяващ магнат на пазара
за недвижима собственост, кинозвезда, удостояван с титлата „Мистър Вселена”, Арнолд е постигнал
всичко това. Но далеч не винаги е било така. Арнолд помни
времето, когато е нямал нищо друго, освен твърдата вяра, че
подсъзнанието му е ключът към осъществяването на всички
цели.


 и


Бившият губернатор на Калифорния, актьорът Арнолд Шварценегер може да плати 200 милиона долара на Мария Шрайвър при евентуален развод между двамата, съобщи в. "Комсомолска правда".

Това е половината от състоянието му. Ако прогнозата се сбъдне, това ще е може би най-скъпият развод в Холивуд.
Допълнително масло в огън наля тези дни и съобщението на актрисата Джейн Сиймур, която каза, че Шварценегер може би има поне още две извънбрачни деца, съобщава БТА.

# 505
  • най-шареното място
  • Мнения: 8 197
Не разбрах какво те е впечатлило...

# 506
  • София
  • Мнения: 3 648
Луна, чета те, чета те и се питам защо при мен решението не идва? Успокоила и приела съм нещата, простих се с миналото или поне на голем процент, защото понякога пак се връща, но не както преди - болезнено. Карам го полека и не бързам, но решение не идва и не идва или аз съм сляпа да го видя. Или твърде незлопаметна?!

Клнока, съжалявам, че и ти си в кофти ситуация, от която неможеш да излезеш. За съжаление нямам твоите способности,че да погледна и да ти кажа какво виждам. Мога само да те  Hug

# 507
  • София
  • Мнения: 4 349
Не разбрах какво те е впечатлило...

Хем е преоспяващ и с тези техники може да постигне всичко и го е постигнал /значи ги владее/, хем не е в състояние да "опази" семейството си!

При нас, когато не се получава, си мислим, че не владеем техниката.

# 508
  • най-шареното място
  • Мнения: 8 197
Мерси, разбрах. Simple Smile.
Може да не му е приоритет, да е бил прекалено фокусиран в другото, да не му е ценност също така... Цената на развода е подробност вероятно както и да стоят нещата.

# 509
  • Варна
  • Мнения: 336
Момичета  Hug ето ви малко помощ - Ангелски оракул

http://aratronbooks.info/%D0%B0%D0%BD%D0%B3%D0%B5%D0%BB%D1%81%D0 … 0%BA%D1%83%D0%BB/

Последна редакция: нд, 29 май 2011, 12:06 от Africa

Общи условия

Активация на акаунт