Отговори
# 690
  • Мнения: 7
Привет, банда!

Аз пак имам въпрос:  Mr. Green Mr. Green Някой ползва ли козметика Oilatum и помага ли при чувствителна кожа?

Честити обички на снаха ми  Laughing, тя и без тях беше прекрасна, пък сега незнам  Heart Eyes

# 691
  • Мнения: 415
Писе, какъв беше изпитът? стискам ви палци да успеете  Peace

Димяни, кажи как е при вас?
Аник, а вие оправихте ли се?

Аз утре няма да водя баткото на градина и ще се движим заедно.

Да ви споделя че съм много доволна от ВисВиталис в зоната, защото там за първи път виждам такива биберони за шишетата на Нук за след 6 месеца, а с баткото те ми се изхабяваха най-много и сега даже имаме няколко шишета в къщи без накрайниците.

Смехи, а ти ще споделиш ли по темата, която постави  Laughing и кажи ако не е тайна кога да те гледаме по онова предаване?

# 692
  • Мнения: 144
.......
Аник, а вие оправихте ли се?

..........

Саманта,  Hug за съжаление не сме се оправили още.... Ники все още се дави от хрема или по-скоро разширени лигавици (защото е някъде дълбоко), едва диша и почти повръща, като започне да кашля.  Cry Днес ходихме на контролен преглед и се оказва, че и гърлото му вече е по-червено... Съвсем не мисля, че вече е от зъби, нищо че венците му са бели-беленички... Ако продължава така, май ще пропуснем бебешкото кафе в неделя... А толкова много ми се ходеше.....

Рени, ние не я ползваме тази козметика. Не мога да дам мнение.

Бобче, честити обечки на Мила! Да си ги носи със здраве и да й носят много късмет!

"Аз чакам, чакам вече час...."  (и повече) Whistling а подарък не пристига...  Crossing Arms

# 693
  • Варна
  • Мнения: 99
Добър вечееер
Рени, бързам да ти отговоря, че ние ползваме тази козметика от 1 месец и съм много довоолна, ама много! Имахме лишеи по кожата, като екземи, абе чувствителна ни е, но с емулсията сме 6!  Peace Аз поне 2 пъти съм писала по тая тема тук (сигурно съм омръзнала да повтарям едно и също нещо Simple Smile
Тини, мерси. Нямам търпение да се видим и да ми го намачкаш, защото взех да му омръзвам само аз да го лиго-лиго лигавяяя  smile3534
брикси, права си-лудницата ще е пълна вече  Grinning
Бобче, честити ви обечки, Безаварийно носене :*
Не се сещам друго какво да пиша, освен да пожелая на всички една спокооойна нощ.

# 694
  • София
  • Мнения: 1 395
Нашата мама ако е пратила подаръка може ли моля да пише на някоя често влизаща мама да ни акже, защото в пощата нищо не сме получавали да трябва да вземаме, а от няколко дни съм без телефон Rolling Eyes Пощите ни са и вън от заключващата се врата и не са хич сигурни, та.. може и да не разбера.

Аз забравих за какво щях да се оплаквам сутринта, ама се нося като буреносен облак след мъжОто че ми е писнало от "мъжки" истории и за него щях да мрънкам, ама докато кажа едното то вече има ново и май няма смисъл Crazy

# 695
  • Мнения: 790
"Аз чакам, чакам вече час...."  (и повече) Whistling а подарък не пристига...  Crossing Arms

Споко и аз още нямам, ама нашите ще дойдат точно на датата, то нали това беше идеята  newsm78.

Много се проточи вашето боледуване бе Ани(к). Дано се оправя вече шишо.  Praynig

Еми, дано ви е харесал подаръка. Идеята беше да дойде на 25ти за месечинката, ама малко не се съобразих с празниците.  Embarassed Дано поне развесели със смеха си малката Веси и да не боледува повече.

Наде, много  Hug Надявам се скоро да влезнеш с добри новини и лошото да е вечв зад вас!  Hug

Хейл, успех, стискаме палци и ние тука.  Hug

Мартааааа, другата седмица дали ще сте си в СЗ? Може би ще ходим.....

# 696
  • София
  • Мнения: 5 721
Саманта,все така с температура Confused

# 697
  • София
  • Мнения: 483
Орхидейке, Еве е много мнооого сладко жълто патенце  Heart Eyes Как се изправи милото и гледа победоносно  newsm10 И целувки дава вече  слънчицето  newsm32

За най-сладкия Владишчо Сладкишков думи нямам, останах с увиснало чене  Joy Хем най-малкото октомврийче, хем най-оправното и скри топките на всички по-големи от него  smile3521 Моето Еве чак днес се сети да надигне дупето  hahaha

Писе, успех на бате  newsm10

Бобче, честити ви обички! Така така, разказвай за Бг по света  Hug

Краси, Наде, Тони,  Hug  Heart Eyes  Hug  Heart Eyes

Момичета, как пътуват бебета в самолет? Трябва ли да нося столче или са се погрижили? Какви изисквания има за багажа - може ли флакони с козметика - ограничения някакви?
Става въпрос за вътрешен полет Сф-Вн.
Всичко ще се намести, кураж!

# 698
  • Мнения: 144




Да почерпя за нашата 7ма месечинка... Тик-так, тик-так.. времето просто лети!

Честита месечинка и на Евичка Аримкова и Мина Самантова!!! Да са живи и здрави и прекрасни мадами!! Heart Eyes Party

БебОле, вярно, че бая се проточи. Температурата само беше 5 дена, а хремата я влачим от понеделник...  ooooh! Искам да свършва, а още повече и мен нещо гърлото ме стяга...  #Cussing out От къде дойде това, ич абер си нейм....  Stop

# 699
  • София
  • Мнения: 546
Мартааааа, другата седмица дали ще сте си в СЗ? Може би ще ходим.....

 КОлко време ще сте там? Ние най - рано от 6.06. ще сме в Зарата. МОже да се видим, ако сте още там

 Тия дни не съм писала, но чета редовно.

 И Георги е в отбора на "повишените Температури". НЯма кашлица, няма хрема. Нищо друго обезпокоително няма - освен че хич не е на кеф, много плаче и е кисел. Само гледа да захапе нещо - най - вече брадичката ми. Снощи ми поддържаше 37,4 - 37,7С. Нищо не му дадох и сутринта най - накрая си я свали сам. До обяд беше много, ама много кисел, но навън си беше ОК. Следобед ми качи 39,4С и го водихме при дежурната лекарка тази вечер. ЗА сега нямало нищо обезпокоително. В момента си поддържа 37,5С. Много ми е криво. Не знам зъби ли са - не са ли.  newsm78Венеца му е релефен, но не виждам да има нещо пробиващо.

 
 По задаваните въпроси /които помня де/ - не седи сам, не лази. Като иска да докопа нещо се върти от гръб по корем и обратно и са завърта по корем. Понадига дупето, но само толкоз. Не ма-мосва, ба-босва и т.н. Знае само да възкликва "А -а"

 
 Бобче - честити обички на Мила.

 Хейли - много  Hug за Монката и да се оправя бързо. Георги от Интерпол повръщаше. И докато пи Аугментина нямаше разстроство. Получи го после и го държа повече от месец.

 Бебз - оплачи се - току виж, че ти е олекнало.

 НАде - дано да свършват вече несгодите при вас.

 Писето - дано Ванко да се е представил отлично на изпита.

 Димяни - предполагам, че куриера ще има телефона ти за връзка. И ако не те намери на адреса, ще ти звънне. НА мен куриерите ми звънят да сляза пред блока да си взема пратките - едно че нямаме асансьори, друго, че колите им "били пълни с пратки, и ги било страх да ги оставят без надзор". Само май Вигантола от Блурмои ми го доставиха на вратата.

 НА бебешкото кафе не мога да дойда. Тази събота и неделя е "Събора на Божурище"/ РАя ще учасва и двете й баби пристигнаха за да я гледат и слушат. Но ако другата седмица се събирате някъде свиркайте.
 

 
 

# 700
  • Мнения: 415
Аник, нищо ще си направим хубава среща после  Peace или пък може до неделя да се оправите.
Аз вадих едни зелени сополи на Мина с помпата, а баткото тъкмо го пуснахме на градина и днес го прибрах както все едно не се е лекувал изобщо  Close

Бебз, разбираме те без думи, те мъжете са нашите големи деца  Mr. Green

Димяни, не се отчайвай, какво ти каза педито? нашата висока Т беше два дена май ако не се лъжа, на третия вече беше 38, 37.5, така че очакваме подобрение и при вас  Peace

Обаче аз вече се психирах от тези болести и пак не смея да я водя навсякъде и затова още се чудя за бебешкото кафе.

Хейли, забравих да ти кажа, и моята педи препоръчва докато сме болни да не въвеждаме нови храни, че не се знае кое от какво после. Иначе Биогаята взимаме с АБ.

# 701
  • Сливен
  • Мнения: 140
честита месечинка на сладката Евичка на мирчето,да е много послушна,да радва всички около себе си  Hug
честити осми месечинки на БОРИС на попич,БРАЯН на рудка,РАЯН ТЕОДОР на Krassimiteva
честити седми месечинки и на пухкавия сладур НИКИ на аник,МИНА на  мунка и АДИС на Мeli4ka
днес чакам да ми оправят вече компа (надявам се ) и да си чета и пиша като хората  #Cussing out
бързо оздравяване на  болничките и спокойна вечер на всички  Hug

# 702
  • Мнения: 2 286
Добро утро! Hug

Кафенце Party


Честити месечинки на Евичка на Арим, Мина на Саманта и Никинце на Аник! Да са здрави, весели, бързо да им избиват зъбките!!!


Честито и на Борис на Попич, Браян на Рудка и Адис на Меличка!

# 703
  • Варна,морето,сините вълни...
  • Мнения: 68
Добро утро мами!
Днес моята кукла ме е вдигнала в 5.20 и затова съм толкова рано тук ooooh!Тя дивее,аз наваксвам с четенето и пия кафенце!
Искаме специално да благодарим на мама MartakEly и Йоанка за страхотните подаръци newsm51 ще направя и снимки днес  Peace
Инъче ние вчера се разписахме в отбора на падналите Cry за секунди я оставих на спалнята и се обърнах да й взема водата и биберона и туппп.Не плака много,видимо нищо й няма...само лека цицинка,но вярвайте ми сърцето ми спря като я видях на пода ooooh! Върти се нон стоп,не лази добре,но се избутва с ръчички и крачета някакси,седи по-уверанно вече и иска на ръце да подскача.Само гледа да ми докопа косата или да целуне-захапе JoyНямаме зъби,нямам и цикъл Mr. Green
На който му се ходи на кино препоръчвам"Карибски пирати" на 3D.Ние го гледахме,забавно филмче,доста разтоварващо ми се отрази Popcorn
Охх,като прочета че има болнички и настръхвам!Бързо да оздравяват всички малки и големиHug
Arim,Bob4e,чакаме ви у Варната да ви почерпим бира с цаца hahaha Mr. Green
Днес нали се отработва,ще се разхождаме самички без тати.Хайде хубав ден и приятни разходки ви пожелавам! sun 1stroller

# 704
  • Мнения: 120

Добро утро!
Ние се завърнахме от столицата, два дни нареждам багажи, пера и гладя и ето ме тууук. Hug Hug Hug HugЗатъжих се за вас, обаче май този път няма да мога да ви изчета. Честити поводи на всички - месечинки, зъбчета, обички и др.
Ние изкарахме страхотно, Гого не се ошашка от промяната - все едно си бяхме вкъщи Mr. Green
Отидохме да се покажем на най-невероятния доктор на света http://oktomvri2010.snimka.bg/daily/legeo.481865.23655491,
нашата кака беше мнооого красива http://oktomvri2010.snimka.bg/daily/legeo.481865.23655501 ( и имаше интересни букети за дърпане)
разходихме се из Южния парк http://oktomvri2010.snimka.bg/daily/legeo.481865.23655509
изобщо чедото купонджия се очертава  Mr. Green http://oktomvri2010.snimka.bg/daily/legeo.481865.23655517
Весел ден на всички, ще почета и пак ще се включа Hug

Общи условия

Активация на акаунт