Отговори
# 705
  • Мнения: 433
Ей, честито на месечинковците!! Да сте здрави, ей  Hug  Hug

Легео, докторът вие наистина невероятен! Гого е кръстен на него, така ли?

Много са хубави всички деца, страхотни снимки гледам в албума с подаръците  Heart Eyes  Heart Eyes

# 706
  • Мнения: 120
Диданка, и на него е кръстен, да. Много ми се иска малък Гого да порасне такъв човек като д-р Стаменов.
И аз да кажа - страхотни подаръци !

# 707
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 448
Добро утро и от мен и честити месечинки!
titka.banditka , предната вечер Веско се събуди към 4 и до 6 се кокори и беше кисел, игра си малко, мрънка...заспа в 6:00 и спа към 20 мин. ooooh! .Тази сутрин от 4 часа пак беше буден и заспа в 5 без 10, в 6 се беше наспал Crazy .
За стоенето - Веско не може да седи седнал сам, опитва се да пълзи, но не може.Вдига дупето, но до там.Ако е сложен по гръб, легнал, се повдига на горе, стъпва с крачетата, вдига дупето и се изтласква на горе.Спи по корем, на една страна, по гръб... както си реши сам Peace

# 708
  • Мнения: 65
Мартааааа, другата седмица дали ще сте си в СЗ? Може би ще ходим.....

 КОлко време ще сте там? Ние най - рано от 6.06. ще сме в Зарата. МОже да се видим, ако сте още там

 

Ехаааааа! Супер, много ще се радвам да ви видя и двете! Hug Hug Hug Тук съм си другата седмица, ще взема да извадя някоя рокля на Йоана да изгладя, че да я накипря- ми така де, с това кавалерско присъствие 4470- и Радо, и Гого Heart Eyes

Титка, радвам се че се е харесал подаръка, дано да ви е по мярка( или поне да не е малък), исках да го получите за 1ви чак, но пусти мерак- пратих го по-раничко Party
Легео, чудно сте си изкарали, каката ви наистина е много хубава, а Гого ще се окаже голям пътешественик. И с тази широка усмивка колко зъбчета се виждат Crazy, сладур Heart Eyes

Инъче ние вчера се разписахме в отбора на падналите Cry за секунди я оставих на спалнята и се обърнах да й взема водата и биберона и туппп.Не плака много,видимо нищо й няма...само лека цицинка,но вярвайте ми сърцето ми спря като я видях на пода ooooh!
Уффф, и ние от тази сутрин сме в този отбор, колкото и да се опитвах да го избегна, Йоанка спря да плаче още на втората минута и нищо й няма, но мен още ме държи... ooooh!

Честити месечинки на порастналите бебоци!!!

# 709
  • Мнения: 66
Привет милички
охх нямам никакво време за вас  Sad
честити месечинки на всички
Ч.Р.Д на Лудгес на патерица, да е жива и здрава.
Брасто много се радвам че сте получили подаръка и ви е харесал. Ще чакам снимки да ви видя.
 И аз ще снимам нашия тия дни и ще кача.
Варненки разбрах че се сформира срещичка за 1-ви юни?  Thinking Кога и къде?
За майка ми - и ние сме много близки , тя ми е най- добрата приятелка, всичко си споделяме и ми е много мъчно ч е етака далеч от мен и рядко се виждаме. Добре че е скайп.  Simple Smile И знам че презвсичките години не и е било леко, но винаги е успявала да се справи и да се чувстваме с брат ми добре и обичани. и все още продължава да ни помага  и да се"грижи " за нас. Защото една майка е майка цял жиивот! тя никога няма да спре да се притеснява и да се грижи за децата си независимо дали за на 3 или на 30 години. Знам че няма думи с които да изразя благодарността си и уважението си .Мога да кажа само едно огромно БЛАГОДАРЯ ТИ МАМО! newsm51

Последна редакция: сб, 28 май 2011, 09:25 от tzzzvety

# 710
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 448
Ей, заралийки Hug, къде се събирате?В градската градина ли ходите newsm78

# 711
  • Мнения: 186
Зъби- 2 броя, обаче  е супер нервен и май има още напът.

цикъл, вече 2-3 пъти  ми идва

И Алекс си чака подаръка , ама   цъкккк

Ани - мн ми гадничко за Никито, да му минава бързо , егати зъбите , егати чудото.Аз съм споделяла , че съм изкарала 4 наведнъж.Дано поне след толкоз мъки и при вас да е така , че ако се появи само едничко , язък за болката на детето. Hug Hug
Цвети - аз за таз среща не знам и ще бия някой значи- Mr. Green Mr. Green Mr. Green

ВАРНААААА- дне отивам на изписването на едно бебче и после съм в Морската.Ще се намерим там

# 712
  • Мнения: 2 286
Legeo, супер сте! Много ви е хубава каката! Party

Ани, много ми е тъжно за вас! Защо така толкова време... ooooh! Потърси второ мнение... Hug

Миме, Дени как е с хапването? Дано ти оправят компа. И моя плаче за ремонт, но май няма да го огрее  Laughing

Наде,  Hug Hug Hug Сега Сатурн е много близо до Земята и си оказва своето влияние. Аз на това отдавам цялото си нещастие сега Tired .

Май ентерола подейства, защото няма за сега разствойство Praynig . Но как повръща от хидрасекта ooooh! ooooh! ooooh! не съм подозирала, че има толкова съдържимо в коремчето му Tired . И то повръща, защото му е гадно да го пие, не за друго. И милото пие 100 неща. Просто ми идва да ревна като започна да му давам всичките сиропчета, прахчета и т.н. Sick И ако след всичко това пак има стафилококи ще сложа край на живота си...

# 713
  • Мнения: 6 713
Добро утро!
Благодаря още веднъж на всички за пожеланията! Heart Eyes Hug

Честити месечинковци днес!! Да папкат и да слушкат, да растат засмени и весели! Grinning

Легео, много хубава кака, браво Simple Smile А за чичо доктор - и аз съм на същото мнение, невероятен човек! Peace

Много хубави подаръчета виждам в албумчето, много им се радвам на малките сладурчета Simple Smile

Цикъл нямам, само усещам овулацията всеки месец, но да ви кажа аз пък искам да ми дойде, защото хормонално съм  #Crazy Sick

# 714
  • Мнения: 2 286
София, хайде среща за първи юни? Има интересно предложение в Южния парк. Иначе приемам всякакви предложения. Ние ще сме семейно Heart Eyes

# 715
  • Мнения: 433
Краси, недей така, моля те  Hug  Hug  ще му мине на детето, важно е да ги изтрепете тия гадни стафилококи. Ние с Момо също имахме, но тогава аз го отнесох, направих мастит с абцес. не искам и да си спомням  #2gunfire
Гледах офертата на подкрепа за кърмене. но някак си не ме блазни много, като си помисля, че цяла София, кихаща, кашляща и подсмърчаща ще е в Южния парк....  Naughty Thinking
вчера бяхме в Борисовата, в горната част обаче. беше много тихо, зелено и нямше толкова много хора  Peace

# 716
  • Мнения: 65
Ей, заралийки Hug, къде се събирате?В градската градина ли ходите newsm78

Дани, аз съм обикновено в района на 1во кметство, или пък на Пиперка,или на Алана,  или по пътищата 1stroller 1stroller 1stroller в опити да приспя НЕспящата красавица Crazy Party, често съм със съседката ми( тя е с близначки, носа по-малки от нас- януарчета) и една моя съученичка с януарче също. Дай да се видим най-накрая и с теб, ще се радвам да се запознаем
 friendship

# 717
  • Мнения: 599
Хопалааа  Joy, мъжете нека да работят а ние в Морската  Mr. Green

Абе Варненки, нищо конкретно не сме се разбирали за среща на 1.06. бе, или поне аз не съм се разбирала с никой. Само говорихме да се видим на 1-ви, не сме уточнявали място и час.

Охх, мойто диване и то две сутрини се куква в 7:30  #Crazy ууфф.....а заспива късно ама....на....

Хайде, хубав и усмихнат слънчев ден на всички мами и бебоци  Hug

# 718
  • Мнения: 6 713
Веси, моят заспива вечер в 20.00, сутрин става в 6-20 - 6.30, днес се поуспа малко и станахме в 6.50. Mr. Green Tired А каката ни днес се кукна и тя в 6.00, иначе като ходим на ясла през седмицата едвам я будя да става! #Crazy

# 719
  • Бургас / Св. Влас
  • Мнения: 28
Цитат

Момичета, как пътуват бебета в самолет? Трябва ли да нося столче или са се погрижили? Какви изисквания има за багажа - може ли флакони с козметика - ограничения някакви?
Става въпрос за вътрешен полет Сф-Вн.
Всичко ще се намести, кураж!

Арим ние пътувахме с Ева вътрешен полет Б/с - София!Не ти трябва седалка,ще ти я сложат в багажното,Ева ще стои в теб вързана с допълнителен колан за твоя колан. Най-важното е да пие вода или да и дадеш бибата,за да преглъща докато излитате и кацате! В самолета ще ти разрешат само бебешко шише с не повече от 100 мл вода.
Моята Евичка се държа възхитително и на отиване и на връщане.Хората я хвалеха,че не се усеща,че имам бебе в самолета! Дано и адашката се държи подобаващо и не създава проблеми на мама  Hug

Общи условия

Активация на акаунт