ФДТ и база за грим и перфектен тен - 12

  • 84 822
  • 731
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 1 936
MissNellie, в Бонжур в Бизнес Парка в Младост 4 имаше. Ако искаш мога да проверя на обяд дали все още е наличен.

# 61
  • Мнения: 241
MissNellie, в аптеки Ремедиум го има белия шоколад.
 

# 62
  • Мнения: 616
Lodsi много ти благодаря, но мацката, която ще пращам да издирва, работи точно там, ще отскочи. Мерси за отзивчивостта! Hug
Frig , благодаря и на теб!

# 63
  • Пловдив
  • Мнения: 440
 Rolling Eyes дайте инфо за този бял шоколад на Буржоа ...

# 64
  • Мнения: 90
Кой от тези два фон дьо тена е по-добър?

Никой ли не е ползвал новия фдт на Maybelline Sffinitone 24? Някакви отзиви?

# 65
  • Мнения: 1 416
Разклащаш ли го хубаво преди употреба?!  Може да пробваш да го смесваш и с малко основа някаква,от силиконовите...в крема също може да е причината,някои кремове просто не стават за основа на грим Peace


+1, + ексфолирай добре кожата, на петна най-често става ФДТ ако има по-сухи участъци. Като нанасяш, нанасяй на зони - първо една буза, втора буза, чело и т.н., почни с малко продукт и добавяй ако има нужда.

Мерси много и на двете за отговора и съветите  bouquet Simple Smile
Разклащам го много добре - не е от това. Може да е от кремовете, наистина да не са подходящи. Ще преглътна вече страха си от запушване на порите и ще си взема база за грим да прбвам с нея. Може точно там да е клиюча от палатката Crazy
Ексфолирам винаги много добре Simple Smile Там, където се появяват петната нямам сухи участъци. Иначе аз винаги така започвам - първо с малко, после добавям, но точно при повторното нанасяне и повтаряне на едно и също място става по-зле. Този фдт е доста сух и може и това да е причината. Във всеки случай ще взема наистина база да пробвам.

# 66
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 446
с база - мнооого повече ще ти хареса - като качество на грима  Peace аз запушване не съм имала  newsm78

# 67
  • Мнения: 46
Здравейте! Чета темата от известно време, но не съм се включвала досега. Blush
 Искам да попитам дали някоя от вас е позвала тази база
 http://www.sephora.fr/Maquillage/Teint/Base-et-Primer/Base-Lissante/P88002 на комбинирана кожа и ако да, матира ли добре или през деня лъсва лицето? Или може би трябва да си взема нешо за Т-зоната само?

Също един малко може би глупав въпрос - купих си ФДТ , но шишенцето е без помпа, с какво  мога да вадя нужното количество, без да вкарвам бактерии (предполагам, че в даден момент ще ми стане трудно да отсипвам).

# 68
  • Мнения: 4
На някой да му се струва сухичък Анти блемишиа на Клиник или на мен така ми се струва, защото е Oil free? Преди това съм ползвала плодовия на Буржоа.. но понеже ме е страх да не ми излязат пъпки мисля да си купя на Клиник...сложна работа  newsm78 newsm78

# 69
  • Мнения: 155
Здравейте! Чета темата от известно време, но не съм се включвала досега. Blush
 Искам да попитам дали някоя от вас е позвала тази база
 http://www.sephora.fr/Maquillage/Teint/Base-et-Primer/Base-Lissante/P88002 на комбинирана кожа и ако да, матира ли добре или през деня лъсва лицето? Или може би трябва да си взема нешо за Т-зоната само?

Аз съм я ползвала, но нещо не ми хареса. Не знам дали можеш да вземеш база, която да матира специално Т зоната. Според мен по-скоро можеш пудра да използваш за тази цел.

# 70
  • Мнения: 46
Значи да не си я взимам. Аз имам 2 тестера от нея, пробвах единия, но ми се стори странно с нея,може би е по-подходяща за по-суха кожа, защото се получаваше леко мазен филм, не знам дали при всички бази е така, не съм използвала никога досега . Исках да избегна пудрата, защото много неприятно ми се изпъва кожата с нея.
В магазина питах за Пор минимайзъра на Клиник, но момичето ми предложи вместо него "нещо вълшебно - фотошоп за кожата" Mr. Green, което се слага върху ФДТ и го задържа цял ден и въобще Simple Smile)) Намаза ме, но нещо резултатът не беше много убедителен.

# 71
  • Мнения: 1 167
Препоръчайте ФДТ за смесена кожа, нещо което да не седи като маска а нежно и леко и същевременно да матира, че сега лятото лицето по п-п лъщи повече и по възможност да е за чуствителна кожа? newsm78
Тези на Ларош някой ползвал ли ги е или на Виши някакъв матиращ имало  май че този:
http://www.marvistore.com/index.php?main_page=product_info&c … products_id=21852
newsm78

# 72
  • Мнения: 155
Alleksia, моята кожа е комбинирана. Слагам базата на Кларинс, после един ФДТ на Ланком Taint Idolе Silky Mat и накрая прозрачната пудра на Шанел и ми харесва крайния резултат - не лъсвам. Първоначално ми се струваше че ще е сташно много - база, ФДТ и пудра, но слагам по-малко и изглежда доста естествено. Дори 2 продавачки в магазин за козметика мислеха че нямам грим Simple Smile

# 73
  • Бургас
  • Мнения: 620
Търся си база за грим пробвах това ,но ми е малко скъпичко иначе е доста добро по описанието му мисля , че не е точно база за грим ,но пък ефекта е много добър цената му е от  250-270 лв ако някой има продукта за колко време му стига при ежедневно ползване само 30ml е




 Peace

# 74
  • Somewhere over the Rainbow
  • Мнения: 122
Момичета, някой ползвал ли е това http://beauty.lovelyish.com/717919978/guerlain-eclat-imperial-su … e-radiant-powder/ ? Какъв ли ще е ефектът newsm78, дали ще матира или само за блясък?

Общи условия

Активация на акаунт