д-р Любомира Икономова медицински център Фемина

  • 14 603
  • 17
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1
Здравейте,мамчета.Искам да ви попитам,тази Икономова ,работи ли с НЗОК ,могат ли да ми бъдат издавани болнични от нея?
Мерси предварително 🙂

# 16
  • Мнения: 6
Здравейте, изобщо не Ви препоръчвам този "доктор". Такъв стрес ми поднесе, че е жалко, че е консултант на бъдещи майки. Първо трябва да се направят всички изследвания след това да се шокират майките ако е необходимо. Ужасно отношение през цялото време на прегледа. Би ме с апарата си по корема, направо със злоба, защото детенце упорито не искаше да се обърне, за да му измери малкия мозък, а после рече и отсече, че детето е с малък за гестационната седмица малък мозък. Последва втора, консултация, на която ми казаха, че размера му спрямо размера на главата си е добре, но само защото тя е поставила такава диагноза трябва да се следи положението последва и ядрено-магнитен резунанс. Слава Богу и резултатите му бяха добри и сега си имам едно много палаво момиче. И цялото това разкарване 960 лв. А да и тя не обича на прегледа да присъстват татковците, защо ли.....?

# 17
  • Мнения: 4
Виждам, че темата не е много активна. Все пак ще споделя и моето мнение за д-р Икономова. Правих при нея фетална морфология с предишната ми бременност, както и със сегашната. Никога не е била груба. Със сегашната забеляза проблем, за който ми обясни спокойно и ми каза да не се притеснявам. Беше изключително внимателна. Много съм изненадана от негативните коментари тук. Естествено, аз винаги търся и второ мнение и в случая отново ще се консултирам и с друг лекар, но като цяло останах доста спокойна след прегледа, дори и с предоставената от нея неприятна информация.

Общи условия

Активация на акаунт