Ти какво сготви? Снимай, покажи! - 86-та тема

  • 158 028
  • 735
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 2 309
Срам голям! Изпуснах съвсем темата...почвам сега да разлиствам назад.

Запис с Ябълкови мъфини с хрупкав топинг на Танита. Уникално вкусни!

# 301
  • Мнения: 211
Здравейте, мили момичета!  Hug

Благодаря за комплиментите за ягодовата ми торта, много ми е приятно да прочета, че сте я харесали!

Мила Венета, всичко, което си показала изглежда много вкусно, но съм най-силно впечатлена от тутманика! Страхотен и огромен! Сигурно е бил много вкусен! А следващия ти пост с козунака и кифличките гледах и преглъщах десет минути поне! Невероятно изглеждат, а като ги описваш направо....
mama1+2 , както ти казах, голяма майсторка си, а гостите ти са щастливци! Всичко изглежда много вкусно и много красиво!
labrex , пудинговите ти мъфинки са много апетитни! И също се влюбих в едни понички, мекици и баничка!
nudel33 , как само си ги подредила една до друга тези пухкави, зачервенички млечни питки!
Neli^na, страхотна ти се е получила ледената купа!
megansg , много ми харесват снимките така по-големички! Много е вкусно всичко! Питките са прекрасни!
Аелис, рошлата е станала истинска красавица!
magi71 , сандвичите са ти много весели, а трицветният кекс е станал много красив!
mama Tin, просълзявам се пред чинийка с агнешко, а твоето изглежда много вкусно!
Anuck, прекрасна жабка! От какво тесто си я направила?
ditsan, тортата е омагьосваща!
Денерис, много ми харесват мъфините!
Пепчо, въздишам по снимките на ястията ти!


Аз май скоро няма да готвя, защото в нас няма кой да яде (детето е при майка, а мъжо нищо не хапва, освен бисквити и препечени филии от страх да не получи пак криза). Моля ви, стискайте палци и ми изпратете малко позитивна енергия, защото много ме е страх и определено имам нужда от подкрепа!  Hug

Ето едни бонбонки, направени с огромно удоволствие за внучето на една приятелка  Wink



Лека нощ на всички!

# 302
  • Мнения: 22 867
ditsan, фантастична ми изглежда тортичката, как няма да зачезне! Heart Eyes  bouquet
megansg, при теб все едно и също, от А до Я всичко е вкусно, нищо не бих пропуснала! Heart Eyes  bouquet
При nas сигурно има доста вкусотии, но нито една снимка не виждам. Cry  bouquet
Apr, благодаря за рецептата, прилича на тая на майка, оформянето е по-друго. А картофките ти са неустоими! Crazy  bouquet
lux , сигурна ли си, че е първа торта? Да не си забравила някоя и друга десятка торти newsm78 Направо е разкошна!  bouquet
Свивам си чашата с "ягодовите сънища" на  иланг-иланг   bouquet, ябълково мъфинче от Денерис, знам колко са вкусни, Heart Eyes  парченце от лилавата тортичка на Madla  bouquet, сандвиче от magi71  bouquet и само едно еклерче от  lux, не мога да устоя. Embarassed
И докато се намоткам, Леля Ог направо ме довърши Crazy пак с красиви вкусотии!  bouquet  chef

Свинско със сос и картофки, и ледено удоволствие.

# 303
  • забравих си мисълта...
  • Мнения: 5 728
Момичета, показвам си само козунаците и отивам да спя, а утре ще разглеждам вкусотиите ви и ще коментирам.

Искам само да кажа на Леля ОГ, че бонбоните и´ са невероятни, вчера купих калинки, на децата, изглеждат точно така.
Също и тортата на Ditsan ме боде в очите и ме кара да преглъщам.
Labrex, не искам да гледам леденото ти удоволствие, че е опасно да не намина покрай хладилника, тъкмо днес купих сладолед Wink.

Подарък за съседката  (със стафиди е), че тя пък подари лилаво мушкато на майка,



а този е подарък за майстора, (с пълнеж от сладко от горски плодове). Той пък ще настрои отново сателитната, иначе нямаме BG TV за майка.



Тези питки исках да са разделени, но те нещо се харесаха и се гушнаха Wink. За Laurent са, че той е луд по тях. Не че другите няма да си вземат, но ако той им даде Wink.


# 304
  • на втория етаж
  • Мнения: 248
  Здравейте,кулинарки!

Venetta ,Вени,голяма си искусителка с тези козунаци,иде му на човек да бръкне в монитора и да си грабне парченце с конциии ...!    bouquet
Лабрекс,и тя улучва - ледено настроение,точно за началото на горещините!  bouquet
А Леля Ог е ненадмината в тези сладурски бонбони и кексчета!  bouquet
Денерис ,ditsan,megansg и всички,всички - показвате много красиви и съблазняващи ястия!  bouquet

Аз се записвам със салатка и капоната с гъби от вчера:





  Хубав,слънчев и ползотворен ден!  Grinning

# 305
  • Габрово / но е чистокръвна старозагорка/
  • Мнения: 4 483

Ето едни бонбонки, направени с огромно удоволствие за внучето на една приятелка  Wink

Леля Ог, внучето  е изключително доволно и чака с нетърпение следващата изненада.... Hug
Имаш цялата положителна енергия на нашата фамилия....отваряйте вратите да влезе у вас...... Mr. Green

Момичета, страшни сте и много ви се радвам. За сега само гледам и чета, защото стана авария с фотоапарата.... Sad Sad Sad  та не се знае кога отново ще се включа.  :
   smihesorry smihesorry

# 306
  • Мнения: 73
Сандвичи от питки .

# 307
  • София
  • Мнения: 6
magi71 , прекрасно поднесена храна
Apr , тези картофки направо викат "изяж ни"
nas , разнообразно и вкусно
megansg , ехаааааааа!
ditsan , супер тортичка
Леля Ог    , страхотни бонбони
viara.an , апетитни  сандвичи
от мене едни постни питки
 

и кремчета

# 308
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Момичета, днес с моят съпруг имаме годишнина от сватбата - ето, почерпете се -



И нали съм си малко сълзлива - историята...

# 309
  • София-Младост
  • Мнения: 23 377
Момичета, днес с моят съпруг имаме годишнина от сватбата - ето, почерпете се -
Честит празник, винаги заедно да сте и историята ви да не свършва, но винаги да  е с красив край Страхотна торта, реши ми проблема какво да приготвя за утре Simple Smile)

# 310
  • Варна
  • Мнения: 202
Нямам думи Мари ета...да е все прекрасен,цветен и сладък животът ви...честит празник!
Направо ме разплака твоята откровенност,мечтай и живей на деня,радвай те се на всичко хубаво което създавате.
Гобленът ти е супер,да ви носи много любов и топлина! newsm51

# 311
  • Мнения: 173
Леля Ог, прекрасни бонбонки  bouquet

Venetta, великолепни козунаци!

lina kaz, може ли да споделиш как приготви капоната?

viara.an, оригинални сандвичи, а аз от питките все правя хамбургери!

labrex, Madla, , благодаря ви Hug

 mari_eta, честита годишнина! Да сте много щастливи и да се обичате още дълго време! txtloves

# 312
  • Мнения: 148
Много вкусно както винаги.За всички вас момичета поздравления   bouquet
Мариета,и тук честита годишнина  bouquet
Венета,аз съм била бола очите а ти като ми навираш тез изкушения какво да кажа
Меганс,Лабрекс,Виара,Лина каз,Леля Ог,Денериссрахотни предложения момичета.
Аз днес съм на дърпана баница със сирене

# 313
  • Мнения: 847
mari_eta , честита годишнина, много здраве и щастие на цялото ти семейство! Тортата е приказна!   bouquet
Angellove , страхотна публикация и представяне, поздравления!  bouquet Много интересно и оригинално ястие!   chef
lina kaz , много са апетитни и двете ти блюда!
Вени, уникална си, как ги омагьосваш тези печива не знам, но винаги ти се получават адски изкусителни! Имам чувството, че ако видя на снимка твой козунак или хлебче, веднага ще позная, че ти си го изпекла!
labrex , това ледено удоволствие е неустоимо!!!
Леля Ог , разкошни са, както винаги! Белите бонбонки тип Рафаело ли са? Може ли рецепта?
ditsan, много апетитна торта! Това ягодово тирамису ли е?
Madla, постните ти питки са страхотни!
megansg , пак ми събра очите с изключително изобилно меню!

От мен любима салата от зелени и червени марули, пържоли, за пореден път хлебчетата на Лабрекс и съответно хамбургери от тях {Лабрекс, мъжът ми вече не иска да вижда вкъщи друг хляб!}







# 314
  • Варна
  • Мнения: 522
 mari_eta, Честита годишнина!
Много здраве и късмет ви пожелавам! 1dating
Тортата е много хубава и подходяща за сезона. Hug
ditsan, много искам да се науча да правя дърпана баница, може ли рецепта.  bouquet
Venetta, твоите тестени неща, само ме карат да се облизвам. Уф ,много обичам козунаци ,но така съм напълняла, че......... hahaha
Леля Ог , много красиви бонбони.
Изпращам ти цялата си позитивна енергия, дано се разреши по бързо проблема.  bouquet
Момичета, всички готвите , много, много вкусно и такива хубави снимки правите.  bouquet
Тея дни и аз ще се пробвам да снимам и покажа.

Общи условия

Активация на акаунт