Британците, британците! - ВБС - Не е симулация! Не е симулация! - тема 17

  • 15 127
  • 733
  •   1
Отговори
# 45
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
"Малък грозен Леонардо"- Пуци, ти си моя човек Hug По-хубаво нямаше как да се каже Mr. Green Прощавам ти, че ме предаваш за уелсеца Peace
Даниел го харесвам особено много в "Боксьорът" и "Лов на вещици", другите изброени са си класика Heart Eyes
Снимките обстоятелствени, моля Wink И пиянски Mr. Green

# 46
  • Мнения: 322
Ау, и снимки ли ще има  Confused

# 47
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Е, само ти ли ще шпионираш из Клю-то Sunglasses

# 48
  • Мнения: 322
Кво шпионирам, през ръцете ли те бих да си качваш снимка  hahaha  Joy

Моля разпространението на снимките - във фейса, не искам линкове във форума  Peace Мерси предварително   Sunglasses

# 49
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Е, не си пък, ама аз и не се оплаквам, че си видяла Wink Снимките ще се разпространяват скрито, предполагам, според желанието на собственика Hug

# 50
  • Мнения: 322
Е то собственикът няма да съм аз, затова да си кажа  Flutter

Сарказъма сигурно се гримира в момента ( Mr. Green), иначе и тя щеше да скокне, много сме против качването на снимки тук  Sunglasses

# 51
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Защо така, лош икспириънс ли Shocked? Аз се пуснах в най-отровния подфорум, и нищо не се случи, жива съм, с четири крайника все още Mr. Green Не ви оспорвам желанията де, и не препирам за качване на снимки тук Peace

# 52
  • Мнения: 436
Снимки тук - не, и аз съм против. На лични, ако може, линкчето Praynig

# 53
  • Мнения: 3 736
Снимки тук - не, и аз съм против. На лични, ако може, линкчето Praynig

Така мислех да направя, да. Така или иначе ще ги кача в албум с ограничени права, не се притеснявайте.  Wink

Джой-Джой, не те предавам, бря, някой тука все пак трябва да го играе безпристрастно, инак ще си извадим очите.  Mr. Green

# 54
  • Мнения: 322
Джо, ама ти пусна снимка със слънчеви очила и в далечен план  Crazy Не се брои  Mr. Green

# 55
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Хич не беше в далечен, задникът ми беше цъфнал Mr. Green. Иначе с очила бях, защо да ги заслепявам с красотата на очите си, ще вземат да си леят куршум после Sunglasses

# 56
  • Мнения: 322
Не помня да съм видяла задник  Crossing Arms

# 57
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
И по-добре Wink

Хайде, мацки, приятна ви среща Grinning

Последна редакция: сб, 14 май 2011, 15:49 от joy_r

# 58
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 721
Хех, Джой, Даниел беше заявен още в началото на бритските теми от ТинаХрис. Това й е единствения мъж в живота Mr. Green Ама тя не пише доста отдавна, та не знам става ли да си смени притежателя Даниел Thinking Иначе на мен ми е абсолютно уникално на сърце и любов завинаги в "Последният Мохикан". Това е филм, на който всеки път рева с глас Embarassed
Айде приятно изкарване на срещата! И аз изчезвам, отивам да гледам "Лов на дребни хищници" Mr. Green

# 59
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
4та страница  Crazy Joy Joy Joy

Пуци право мислиш Ването и Йо си делят Клаус в съседната,тема та не знам предполагам,като дойде ще има проблеми с Джой Thinking

И аз да си добавя още един субект в моя списък Mr. Green
Scott Speedman

Чакаме снимки и приятно прекарване  Hug Hug Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт