Проблеми с бъбреците и пикочните пътища - 20

  • 51 695
  • 811
  •   2
Отговори
# 240
  • Мнения: 72
Който иска да дойде  може да сес върже с мен на тел 0 87910 4321

# 241
  • Мнения: 6
здравейте момичета,записвам се и аз в тази тема.Бременна съм в 32 седмица на фм  се видя ,че детенцето ми е с увеличени бъбречни легенчета страшно съм притеснена.Тепърва ми предстои всичко през което сте минали вие и дечицата ви,а то е ужасно,много ме е страх дано имам сили да се справя.Прочела съм всичко написано до тук и мисля ,че първо трябва да намеря добър педиатър на моето малко бебче.ani27 беше писала че твоя педиатър е добър въпроса ми е къде преглежда в люлин и моля за малко инфо за него.желая много здраве на всички малки ангелчета.я

# 242
  • Мнения: 4 202
emm2011, стискам палци проблемът да се окаже съвсем незначителен Hug

Относно педиатъра, да трябва да е добър, но детето трябва да го види нефролог след раждането.
Нашата педиатърка също е много добра, но стане ли дума за проблема с бъбреците не смее да дава съвет.

# 243
  • Мнения: 5 531
emm2011, стискам палци проблемът да се окаже съвсем незначителен Hug

Относно педиатъра, да трябва да е добър, но детето трябва да го види нефролог след раждането.
Нашата педиатърка също е много добра, но стане ли дума за проблема с бъбреците не смее да дава съвет.
Peace и аз мисля, че това е най - правилното решение - консултация с нефролог

# 244
  • София
  • Мнения: 6 729
marycherry, как е малкия, нали махнахте вече катетъра?

# 245
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 345
ani27, да не би педиатъра ти да е д-р Субев или не? А вие в Люлин ли живеете или само педиатъра ви е там?
olive, вие пускахте ли стерилна урина след морето? Наред ли е всичко? Аз съм пропуснала да си запиша кога точно почнахме курса на лечение с фуролина , но знам че беше заедно . Кога ни изтича третия месец?

# 246
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 345
всъщност, записала съм си - намерих го - на 28.04 сме започнали

# 247
  • Мнения: 3 181
Педиатърът ни е д-р Субев-да. Кабинетът му е в Люлин 10, бл. 144, срещу магазинът на Пежо. Не живеем в Люлин, в другият край на София сме, но съм доволна и не бих го сменила. Писала съм го и друг път: единствен той, за разлика от Бг светилата в областта беше против операцията, да не кажа операциите(защото Момчилов каза, че няма да е една, а няколко) на синът ми, иначе сме щели да загубим и двата бъбрека и т.н. Да повтарям ли отново, кой се оказа прав-педиатърът + проф. Марбергер, не бгспециалистите.
За три години е изписал веднъж АБ на синът ми, и то с голямо съжаление, преди това ме караше да му звъня няколко пъти и да му казвам колко е Т на детето, сутринта бяхме на преглед. Винаги си вдига телефона, визирам и късните часове 22-23.00. При него е лудница, нищо, че си има часове. Скоро бях супер изненадана, от това, че въпреки многото му пациенти, нон стоп го търси някоя майка по телефона, знаеше кой е мобилният ми телефон: обади ми се, за да ме попита, може ли да ми даде телефона, на друга майка, на дете с подобен проблем, за да и дам инфо за проф. Марбергер. Жалко, че повечето лекари не са като него. Само да поясня, че аз съм си критична по характер, и трудно някой може да ме впечатли Mr. GreenОтсъства ли, има си заместник, събота и неделя, винаги има дежурен. На лични, ще дам телефони, на който иска.

# 248
  • София
  • Мнения: 6 729
Да, някъде там започнахме, аз съм запомнила началото на май, така че броя 3 месеца до края на юли. Срам ме е да призная, но още не съм пускала стерилна урина, освен след лечебната доза, и тогава всичко беше наред, после не е имала никакви симптоми и се разсейвам. Ще пусна другата седмица, сега сме в Хисаря за уикенда и оставих цял ден детето да се плацика в басейна, няма как да й откажа, дано не си навлечем неприятности. Разчитам на Фуролина да предпази...

# 249
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 345
ani27 и ние отскоро сме при него - откакто започнаха проблемите ни с бактериите. От 3-4 месеца горе долу. Нищо чудно ние да сме звъняли и да е ставало въпрос за нас - на мен той ми разказа за такъв случай като вашия  - сигурно е ставало въпрос за вас. И също като вас ме посъветва да пиша на Марбергер и да търся консултация. Каза , добре, че не оперираха детенцето.... Та явно, майката, която му е звъняла съм аз, а пък ти майката, за която той говореше. Колко е малък света.... Ще ти пиша на лични по повод Марбергер ако е удобно

# 250
  • Мнения: 3 181
Даааам, светът е малък. На мен си звъняла, и където  по мейла ти изпратих допълнителните телефони на Марбергер?
Удобно е, няма проблем.

# 251
  • Мнения: 5 531
Момичета,  първо да ви попитам за съвет. С две думи, баткото е с артрит, с болки от 3 седмици, но не е особено обострен. Миналата седмица го приеха в педиатрията на Токуда за да направят всички изследвания, чакаме сега резултатите. Междувременно в четвъртък цял ден беше с болки в кръста, около бъбрека, и леко в корема над слабините. Мислите ли че е добре да го заведа на ехограф. В петък вече си беше добре, и днес също, няма оплаквания, обикновената урина е чиста. Страх ме е да не направи някоя беля, че заминава на море след 1 седмица на спортен лагер където и натоварването не е малко.
Олив чудесно сте направили. И ние се канихме за Хисаря, но ходихме по наблизо, на язовир. Иначе Михаил отдавна е без катетър, сега лека полека спадат отоците. От вчера има нов мъничък оток, може би другата седмица ще го заведа на контролен преглед.

# 252
  • Мнения: 3 181
Заведи го на ехограф, аз не бих се чудила.

# 253
  • Мнения: 5 531
Заведи го на ехограф, аз не бих се чудила.
Hug просто два дена  е добре, вече ще ме помислят за луда. Абонирали сме се цялата рода там Mr. Green

Последна редакция: сб, 25 юни 2011, 23:46 от marychery

# 254
  • Мнения: 3 181
Заведи го на ехограф, аз не бих се чудила.
Hug просто два дена вече е добре вече ще ме помислят за луда. Абонирали сме се цялата рода там Mr. Green
Какво мислят другите няма значение, важното е какво мислиш ти.
Изборът е твой, но аз бих се подсигурила с един ехограф, дори и излишен, особено преди море.

Общи условия

Активация на акаунт