132-ра предваканционна. Скука в САЩ...

  • 30 031
  • 741
  •   1
Отговори
# 60
  • USA
  • Мнения: 559
Тандури, честито за ЗК, работата и ученето! Много се радвам за теб. Ти си фурия, ще ги смаяш всичките. Simple Smile А работата си е само за теб.  По-малко стрес и повече йога и радости!  Laughing Hug

# 61
  • Мнения: 1 800
Тандури, честито! Дано скоро всички свикнете с новите промени.


Вие поне хормони, раждане и кърмене имате за причина, моите +кг са от нощно ядене, безсънието е гадна работа. Tired От скоро обаче заспивам навреме...с кокошките Mr. Green...май е някое от хапчетата, които пия, ако знам кое е няма да им разреша да ми го спрат Laughing.

90- дневната е супер, първите 10-на кг, които свалих не съм качила обратно, миналото лято свалих още 6-8, качих ги обратно, пак ги свалих Януари, сега пак са си на мен. Знам си обаче, че е от яденето по малките часове.
Водни дни май не съм правила, даже и плодовите почти не карам след първият път на диетата, защото ми прилошава. Карам деня на плодове, но вечер хапвам и нещо друго, пак се сваля.

Not Approved, много сладка дъщеря ти Laughing.

# 62
  • Мнения: 1 169
Хехе Бенс  Hug, а аз дето никога не съм припадала по сладко сега...шоколада ми е страст, чак като го мисля и слюнкоотделям, каква е тая напаст бре  Mr. Green

Тандури, колко много се радвам за теб!!! Браво, ти заслужаваш! Желая ти успех и попътен вятър!

# 63
  • Чикаго / София
  • Мнения: 3 636
Тандури, поздравления за зелената карта, ученето, йогата и работата! Дерзай все така и успех!

И аз като Бенс едни 6-7 кг, свалих с 90 дневната и после не съм ги качвала, но едни други 6-7 кг, непрекъснато качвам и свалям. Вече ми омръзна сериозно това нещо.  И все става така че ги качвам преди лятото, ей сега пак. Последните 4 месеца си качих пак 15 паунда, баш за лятото да има какво да си треса като ходя, че и другите да ми се радват! ooooh! Ама как да бъда на диета през лятото при наличието на толкова топло време и толкова много и вкусен сладолед. Ама явно така ще си карам, затова си накупих нови дрешки, харесах се и сега съм в мир със себе си.  Закръглено-щастлива  Laughing Така ще е до следващото ПМС. Whistling

Иначе съм 20 паунда отгоре на това което бях когато пристигнах в САЩ. Ама при мен стреса не помага на отслабването, а напротив.

Въобще даже и няма да споменавам цифри. Вие ме разбихте с тези 120-130 паунда. Аз ще замълча, грух Animal Pig

Тук времето е отвратително. Цяла събота и неделя беше 7-8 градуса /за целзий говоря/, даже парното си пускахме. В момента е 10 градуса и духа силен неприятно -студен вятър. Ужасно направо.  Tired

# 64
  • Мнения: 2 674
Тандури честито!!! Искрено се радвам за теб. Само напред!!!

Изпуснах снимки ли?

# 65
  • Мнения: 3 988
Маймун, сакън! Никаква белина не слагам на пелените. Можеш от време на време (на месец-два-три) при нужда, да пускаш една пералня прифолди + инсърти с окси клийн, но само ако миришат като са изпрани и сухи или имат петна.
Сода слагам обаче на всяко пране освен Чарли'с Соап.

Диета е мръсна дума за мен.  Crazy Не мога да се мотивирам за такова нещо.  Mr. Green Аз съм под 130 лб, но си мечтая за 110-те преди бременността.  newsm56
Тази 90 дневна сте я спрягали и друг път. Тя включва ли месо?

Ирка, не ти вярвам, че си розово-грухтяща, нали те виждам по снимките каква си стройна и златнокоса.  Heart Eyes Но е хубаво, че си в мир. И аз така мирно-харесваща се, се отдадох на шопинг.  Joy

Тандури, няколко пъти честито и браво!   bouquet Супер-жена си ти, направо хипер.  Wink

Not Approved, честито ти пораснало момиче!  Grinning

Цоне, снимки?  newsm78

# 66
  • Мнения: 2 674

Тази 90 дневна сте я спрягали и друг път. Тя включва ли месо?

Цоне, снимки?  newsm78

Да, включва, но ти като вегетарианка може да прпуснеш този ден като го замениш с нещо друго. Наистина диетата е много добра, аз смъкнах 10 кг за 3 месеца.

А за снимките Бенсън каза, че е много хубава щерката на Нот Апрувд, та се питам къде я е виждала?Simple Smile

# 67
  • Мнения: 7 091
Благодаря ви на всички за позитивните мисли и пожеланията, много оценявам! Като посвикна с новия график ще се появя пак! Simple Smile  bouquet

# 68
  • Мнения: 3 988
Клер, ще обадиш ли с какво заместваше месните дни?

Цоне, разбрах за снимките. Мерси!

# 69
  • Мнения: 2 674

Бенсън, не се спотайвай, а давай снимките на Ей Джей. Laughing

Последна редакция: вт, 17 май 2011, 02:43 от Цонна

# 70
  • Мнения: 2 990
Тандури, честито раздвижване  Grinning По вода да върви и ученето, и работата, и йогата!

П.П. Цонне, аз верно съм недоскив, ама на двете фотографии еднакво фина ми идеш.  newsm78

# 71
  • Мнения: 3 988
П.П. Цонне, аз верно съм недоскив, ама на двете фотографии еднакво фина ми идеш.  newsm78

А, да, забравих да кажа - Цонето изглежда страхотно, не я четете какви ги пише.  Peace

# 72
  • Мнения: 1 800
Така е то, зимата Нутела ми виновна, лятото - сладоледа, пролет/есен и двете Laughing.
Докато пушех от стрес свалях, сега качвам.

Цонне, сладко е детето  как си реди годините днес на 4, утре на 4-5, снимки не са пускани.

Няма една снимка на фокус от РД  на Ейдж Crossing Arms. И в парка му правихме фотосесия и от там не съм доволна...ще кача, може би тази вечер.
( гледай сега какво ще става горе на балкона, ако има будни. Mr. Green)


И при нас вали и май ще е така цяла седмица. Поне всичко вече е зелено та не ме депресират облаци и дъжд.

# 73
  • Мнения: 2 255
Снимки ли пак? Сеири ли пак??   Казвайте ако ще си менкаме, този път какви имам, майкомайкомайкооо.... Laughing Laughing

# 74
  • Мнения: 2 674
Ама то бива да сте мили, бива да сте любезни, ама ча па толкова.... Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт