Моля, препоръчайте ми аниматор за София

  • 40 702
  • 63
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 129
Може би малко късно включване, но  Grinning

Йордан Чапкънов - 0887620101

# 16
  • Мнения: 95
 Някой ползвал ли е услугите на агенция ASKO PARTY и по-точно клоуните Аско и Заско?
 Не открих никакви мнения,а изглеждат доста забавни/поне на снимките/ и имат добра промоция.
http://www.napazar.eu/detsko-parti-shou-rozhden-den-klouni-anima … aloni-151269.html

# 17
  • София
  • Мнения: 1 041
Здравейте Simple Smile След множество телефонни разговори избрах Лина от екипа на Цвети Павлов. Получих точно това, което исках, на добра цена. Лина занимава тихо, кротко и ефективно всички деца, докато родителите се забавляваха. Децата бяха щастливи (играха много игри), а родителите двойно повече Simple Smile

Мерси още веднъж на всички за идеите!

# 18
  • Мнения: 800
Сигурно на авторката й е късно, но за другите, които търсят Прати агенця МАСКА са много готини. Успяха да се справят с РД на 4 годишен момък, чиито гости бяха от 1 до 10 годишна възраст, знаете колко е трудно да им се измислят игри и забавления и никой да не скучае. Бяха 3ма - дисковидещ, Мечо пух и една кака. Купонът си струваше. ако някой се интересува имам телефон на Мечо пух.

# 19
  • Мнения: 95
 Искам да изненадам дъщеря ми за рожденият ден в детската градина-става на 5г и търся клоун/принцеса/ на прилична цена за забавление на 23-ма сладурковци.Празника е в средата на месеца.Моля за мнение и съвет.Благодаря предварително!

# 20
  • Мнения: 1 698
Включвам се и аз в темичката в търсене на добър аниматор. Оказа се че Мики и Чарли са заети, и трябва да се насоча към други. Лошото е, че съм ходила на няколко партита такива и децата не се забавляваха много /с други аниматори/, предпочитаха да играят навън, затова сега съм в голяма чуденка кой аниматор да избера, че да направя празника на моята принцеса наистина незабравим. Peace
Ще следя темичката с интерес.

# 21
  • Мнения: 1 129
mimes

Мъжът ми е аниматор, което, разбира се не го прави неизменно най-добрия, но малко по-горе съм написала телефона за връска - Йордан.

Ако искаш да са двама, много близки приятели са ми и актьорите от "Мечтатели" Здравко и Мици. Мога и техен телефон да ти дам. Само кажи и успех в организирането на празника  Grinning

# 22
  • Мнения: 1 698
mimes

Мъжът ми е аниматор, което, разбира се не го прави неизменно най-добрия, но малко по-горе съм написала телефона за връска - Йордан.

Ако искаш да са двама, много близки приятели са ми и актьорите от "Мечтатели" Здравко и Мици. Мога и техен телефон да ти дам. Само кажи и успех в организирането на празника  Grinning
По-горе бях чела, че Мечтатели се занимават с по-малки дечица. Нашите ще бъдат 5-6-7г.
Искам тел-а на съпруга ти. А Някъде снимки мога ли да видя, или отзиви да прочета?

# 23
  • Мнения: 1 129
Сайтът му е в конструкция. Той работи в Патиланци и общо взето има по 4-5 рожденни дни на ден. Има реквизит и костюми, само трябва да му кажеш, ако имаш нещо конкретно предвид като игри и забавления. Казва се Йордан мтел: 0887620101 и глобул: 0899801222

# 24
  • Мнения: 7
здравейте Simple Smile
не зная до колко бих могла да ви бъда полезна,но поради естеството ми на работа имам допир от време на време с аниматори,та в този ред на мисли,смятам че театър ''Мечтатели''са добър вариант за вашата цел  Peace
те или ''Тинтири Минтири'' Peace

# 25
  • Мнения: 6
На 04.07 бях избрала аниматор от Тинтири минтири,искам да ви кажа 4е съм супер доволна.беше за рождения ден на дъщеря ми,която наварши 4 годинки.разбрахме се да дойде в детската градина,мом4ето се занимава с децата цели 2 часа,като им организира игри,танци и гатанки.Накрая всяко дете беше нарисувано.Имаше и специален ритуал за тортата и разбира се костям за рожденничката.А също така и цената беше доста добра .

# 26
  • Мнения: 1 698
Аз след няколко дни умуване и по препоръка на приятелка, се спрях на клоун от Мечтатели. Жената се справи перфектно. Децата бяха възхитени. Успя да им задържи вниманието на всичките до последно. Моята мома още говори за клоуна, въпреки че от празника минаха повече от 20 дена.
Препоръчвам. Peace

# 27
  • Мнения: 3 161
mimes, по-назад съм казала, че Мечтатели са по-скоро за деца над 3-4 г, а не на 3-4. Стават и за по-големи деца, разбира се; моите деца много ги харесват. Радвам се, че и на теб са ти харесали. Пускам отново линк към сайта им, за да добиете сами представа, ако и някой друг се интересува: http://mechtateli-bg.com/

# 28
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Някой да има отзиви за Party TEAM ?

# 29
  • София
  • Мнения: 12 560
Искам с две ръце и два крака да препоръчам клоуните Мики и Чарли. Снощи бе рожденият ден на сина ми. Благодарение на тях се превърна в едно страхотно тържество. Изключително съм доволна. Забавляваха не само децата, но и родителите.

Общи условия

Активация на акаунт