Предложения за странни, необичайни и интересни имена - 2!

  • 37 507
  • 841
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 615

Не, това е Елица от Пловдив Wink

# 61
  • София
  • Мнения: 291
От списъка с наборите на големия ми син, който на есен ще бъде първокласник - Андрес, Бетина, Имира, Кристин /мъжко име/, Лорин /мъжко име/, Неделина, Никлас - Бенемин  newsm78 , Даниел Хосе - Анхел Мартинес  Flutter , Глория  Crazy и Съпрухи  Sunglasses.
За да съм изчерпателна - Александрите и Александровците бяха 18 на брой, Мартиновците - 13, Калините - 11, Теодор - 10, Георги - 8 и така нататък ...
За моя огромна почуда, Викторовци - само трима.   Laughing
Както и очаквах, сина ми е единствения Владимир от 170 деца.   Heart Eyes

# 62
  • Мнения: 1 615
Съпрухи трябва да е арменка. Аз познавах една Макрухи.
Звучи ми малко интернационално това училище, честно казано. При нас няма нищо интересно за нашите теми Simple Smile
И все пак Елица е една във випуска, както беше и в цялата детска градина през всичкото време Simple Smile

# 63
  • Мнения: 4 555
Елеона. Много е странно, но ми допадна. Идейно име. Ако не беше с някакви християнски асоциации, щях да си го сложа в потенциалния списък.

# 64
  • Мнения: 399
Елеона. Много е странно, но ми допадна. Идейно име. Ако не беше с някакви християнски асоциации, щях да си го сложа в потенциалния списък.
А уж не харесваш имена с много гласни!  Wink Много е хубаво,нежно... Peace

Днес на площадката имаше момичене Мирея...може и да е споменавано името тук,но поне аз нямам спомен. Peace
Така вече познавам лично Мирая,Мирея...в очакване съм на Мироя или Мируя! Party

# 65
  • Мнения: 4 555
Елеона ми харесва, може би защото звучи подобно на Елеонора, при което красотата е в първата част.
Иначе с гласните не ми харесват най-вече когатато завършват на -ея, -ая, - иа.

# 66
  • Мнения: 1 207
Елеона... на първи прочит ми се стори точно, че е Елеонора с няколко изядени букви. На втори прочит взе, че ми хареса  Laughing

# 67
  • Мнения: 7 002
Мирея да не идва от Mireille?

# 68
  • Мнения: 579

Доста странно е поне за мен,сестри/братя/брат и сестра/ да носят едни и същи имена,въпреки че са от втората част на името Rolling Eyes.

Моите са Гергана-Валерия и Миглена-Валерия  Laughing

# 69
  • Мнения: 4 555
Защо избрахте такива имена?

# 70
  • Мнения: 579
Под натиск от страна на свекървата.Има мания всичките й внуци да са кръстени на нея.
А познавам брат и сестра Марин и Марина.При това са само с 1г. разлика.

# 71
  • Бургас
  • Мнения: 839
Преди много години с изумление разбрах, че един младеж се казва Ромео  Grinning Повече не съм срещала това име, освен в литературата  Wink Иначе Жулиети познавам.
Друго особено име е на братовчедка ми  - Димина и другата ми братовчедка - Серафима.
Чанита - кръстена е на баба си Чубра  Wink
Детето на една позната се казва Наяна.

# 72
  • Мнения: 4 555
Под натиск от страна на свекървата.Има мания всичките й внуци да са кръстени на нея.
Тя е Валерия, така ли? Луда жена  Crazy ooooh!

# 73
  • Мнения: 579
Не е Валерия,но е с В.А буквално на нея е кръстена голямата дъщеря на мъжа ми. Laughing
Аз пък имам братовяедка Десияна

# 74
  • Мнения: 7 002
Одалиск, извинявай, ама бая се посмях на свекървата  Laughing То бива мания, бива  Laughing
А защо не избра различни втори с В? Щеше да реши, че не са на нея ли  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт