Зъбки като броеница АПРИЛчета редят в редица - 15

  • 34 598
  • 743
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 38
хайде и аз д се разпиша за днес Simple Smile
Биби ,4естити проходили кра4енца!Много са ми сладки като си ги представям каките ка се грижат за Леа Simple Smile
Браво и на Марк!Все напред да кра4и сладура!!!
МИМЕТО,4естит Рожден Ден!!!
Гале,супер ми зву4и това с първият плаж  Hug открихте сезона ве4е!Мисля 4е е много хубаво така по пясъка да е боси4ък  Hug
за шапките-вси4ко махаше,но й взех шапка с връзки,и нямам проблем  Peace  При 4орапите-нямакак,вси4ко събува,понякога и обувките маха и си вири босото кра4е примерно:)))
Купихме й  на Ивет онзи ден нови обув4ици,от тези по стабилните,Първи Обувки ,които им казват тук,но не съвсем с най-твърдата подметка,а е леко пласти4на,казаха 4е докато не проходи стабилно,е най-добре да е с такива!Мисля 4е са й много по-удобни  от предните й няколко 4ифта,по-добре стъпва ,като я държим Hug
Днес ходихме двете по магазините,беше послушна ,като никой друг път Simple Smile) Laughing

Лека ве4ер ,целувки от нас

# 61
  • Мнения: 1 986
ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН НА ВСИЧКИ, КОИТО НОСЯТ ПРЕКРАСНИТЕ ИМЕНА КОНСТАНТИН И ЕЛЕНА! БЪДЕТЕ ЗДРАВИ!

# 62
  • Мнения: 351
Честито на всички именници!

Ние си имаме 2 войничета вкъщи - постригах и двамата 2 номер... Голяма смешка е Елия! Дано й се изравни косата, че беше много неравна и доста пършава отзад.

Данче, Хъни Бъни и други в тази ситуация, да ви споделя моя опит (понеже знам, че сте на същото дередже) - реших да отбивам постепенно Елия и сега не й давам през деня да суче, само вечер и на първото й събуждане през нощта. След това ако се събуди само се гушкаме. Не знам съвпадение ли е или не, но от както процедирам по този начин спря да се буди на всеки час. Не си спомням от кога не бях спала 3 часа на цяло, а сега все по-често ми се случва, че и по повече!  newsm68Само не знам дали искате да отбивате вече, де, но аз си мислех, че ще е много трудно да се успокояваме без сукане, а то взе, че спря да се буди.  Wink
Гале, има едни... не са пояси, ами по-скоро като лодчици с 2 дупки на "дъното" за крачетата. Мисля, че ще са удобни.
sparklyng eyes, много кокетна твоята сладурка - от малка с мнение!  Laughing
Nuriii, разкажи нещо за най-малкото момиченце - това в коремчето! Сузи забелязва ли промяна в коремчето?  Laughing
anni2002,все по-често ще ви се случва да си ходите спокойно заедно на шопинг! Колко готино - по женски!  Hug
MIMETO, ЧРД на патерици! Да си здрава, щастлива и много обичана!
Честито на ходещите вече! С кого ще наддаваме за най-късно проходило дете?
marini, ти какво правиш тук? Хайде марш да почиваш!!!  Hug

# 63
  • Мнения: 4
Хей, привет!
Благодаря на всички за хубавите пожелания  Hug
И честито и от мен на всички именници! С гордост да си носят името!    bouquet

# 64
  • Мнения: 2 494
ЧЕСТИТИ ПРОХОДИЛИ КРАЧЕТА НА ЛЕА И МАРК!!!

ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН, МИМЕ!!!!!

Нашето овне от няколко дни ходи за една ръчичка, доста по-стабилен е, но има още хляб да изяде, докато се пусне сам  Crazy Mr. Green  Иначе сме по цял ден навън  Twisted Evil

Момичета, нали има и други НЕПРОХОДИЛИ, моля да пишете, че аз не че се притеснявам, но..... Crazy Sunglasses

За кърменето - и ние се кърмим сутрин и вечер и на едното дневно спане, ако сме вкъщи, ако сме навън-не  Peace и през нощта не се буди, понякога по 1 път, понякога не, но ако се събуди пак му давам, иначе ще опищи и ще се разбуди Hug

Лелеее,това моето дете на 1 годинка има претенции какво да облича!
Мила, това ми е много познато, Йони ми е така от много малка, на година и половина много говореше вече и ми викаше: итам отааа:/искам рокля и друго не даваше да и се облече  Joy  Hug

Извинявам се, че малко диагонално, ама..... отивам да го приспивам !!! Целувки от нас!!!

# 65
  • Мнения: 2 494
Такаааа, попрочетох и открих още няколко овенчета неходещи, ние така до скоро за 2,сега за една ръчичка, но като чета скоро чакам включване да "протича", като принцеса Леа   bouquet каките - големи помощники са ти, няма две мнения  Hug Hug Twisted Evil

# 66
  • Мнения: 38
зар4е, представям си какви са сладки двамата с къса коси4ка Hug А ина4е,наистина е много е приятно ,когато Ивет е послушна в магазините!ама така трябва-и без това по4ти винаги за нея вземам нещо! Wink днес ве4е и купих хавлия за плажа  Laughing психи4ески да се подготвяме Wink
марини,и аз  това щях да кажа(като зар4е)-какво правиш още в нета  Laughing по4ивай и се наслаждавай!!!! Hug
мисля 4е има и други освен нас  непроходилите още,Меганче Peace

# 67
  • Мнения: 914
Здравейте!
Лори също още не е проходила,прави го само ако я държа за двете ръчички.
Шапките и гледам да са с връзки или ластик и не ги маха,но ако нямат веднага са долу.
В къщи ходи по чорапки и буйки,не ги сваля сама но понякога си губи буйките из стаите.
Каката се разболя в четвъртък с лаеща кашлица и хрема и Лори от тази нощ  е заразена с хрема и температура.

# 68
  • Sofia
  • Мнения: 576
Хе - хе. Голяма почивка сте му ударили!
зарче добре си се погрижила за летните прически. И аз другата седмица съм го замислила, че като отидем на морето да не му се спарва главата на господинът.
Силви капките са антибиотични, очни, но ги дават и за нос. Сополите ни бяха станали едни прекрасно жълти и лепкави. Ама вече се оправяме.
Ох кажете има ли караконджул като моя. Сутрин става около 7:30 и на обяд пак почна да спи най-много по час. А днес дори едвам изтрая 45 мин. И това е за деня. До вечерта няма сън за него. Какво да го правя просто не знам!
megan@ и Коко още не ходи. Вярно е от най-малките, ама мъчи кръста на мама Simple Smile
Ани това с шопинга е супер. Зверо не издържа много, много. Вчера по средата на The mall се тръшна и с кака му го разхождахме из магазините.
От мен толкова, продължете с почивката и за мен! Grinning

# 69
  • Мнения: 6 095
личи си че са почивни дни...... темата опустя  Sad


marini това е за теб!

PresiN всяка сутрин става в 6ч най късно 6:30 ч.,но дмес моето момче спа 4 ч на обяд не знам да се радвам ли да се притеснявам ли ето сега легна и аз лягам защото не знам каква нощ ме чака.
 Hug

# 70
  • Мнения: 1 350
Честит рожден ден на Марини и тука  bouquet  bouquet  bouquetПожелавам ти още мноооого дълго да се грижиш за доброто оформление на темичката ни  Laughing
Ние днес ходихме у свекитата ,цирк голям пак стана ,ама вече претръпнах и не ми пука да ви кажа.Преси,моя Петьо днес също спа един час само  и към 19 часа вече стана непоносим ,хем бяхме навън....рев ,тръшкане...дано поне през нощта да спи Praynig Коко спи ли през нощта непрпбудно?
Исках да ви питам ,смятате ли ,че е грешно да се къпем двамата заедно Joy
Защото ,когато много му се спи или страшно мрънка ,влизам да се къпя  аз под душа и го слагам в коритото до мен да си плиска.....от психологична гледна точка редно ли е  newsm78  Има ли някаква  определена възраст ,в която трябва да се съобразяваме с голотата си  newsm78
И друго се бях сетила...на плажа как ще се справя с голите гърди на другите жени #Crazy
Петьо като види дори някое по-голямо деколте и вика Ам,Ам.....представям си на морето какво ще е  #Crazy #Crazy #Crazy

# 71
  • Мнения: 3 695
Здрастииии!
И Ники е вече с прическа на новобранец.  Mr. Green
Ние сме в Бургас, но само за 2 дни и за съжаление няма време да се запознаем с бургаските мами и деца. Днес ровичкахме в пясъка и пипахме водата в морето, голям кеф.  Grinning
По пътя насам Ники спа 4 часа  Shocked и не усети изобщо пътуването. Simple Smile Дано и на връщане е така.
Marini, ЧРД! От здраве, щастие и късмет да не се отървеш!   bouquet
Поздрави и приятни почивни дни!   bouquet

Последна редакция: нд, 22 май 2011, 22:58 от tini-mini

# 72
  • Мнения: 1 774
 Thinking Хм, май е все общо и Дари днес спа общо 1 час за цял ден!  Thinking

Marini, честит рожден ден и от нас! Здраве,любов и щастие ти желая!

# 73
  • Мнения: 4
Marini, честит рожден ден! И от мен имаш пожелание за всичко най-хубаво, макар че ти вече имаш всичко най-хубаво - две прекрасни деца. Сигурна съм и че много ще те радват, така че остава да ти пожелая да са здрави (И без повече хреми!)

И Вики спа днес както и вчера и онзи ден ... и т.нт. само един час, но разделен на два пъти по 30 минутки Simple Smile

Лека и непобудна нощ на всички!

# 74
  • Мнения: 107
Марини, Честит рожден ден и от мен мила. Бъди жива и здрава и винаги заобиколено от любимите ти хора. Весел празник на патерица.

нашето магаренце започна все по-рано да се буди и това е. в 6,3-7 вече е на крак, приспива му се към 10, но гледам да излезем до тогава и няма сън. чак като си хапне в 12,30 и в 13-13,3 спинка, нооооо за около 1,5 ч и това е. вечер продължава да се мята като риба на сухо, а тази нощ беше невъзможен. такова мятане, удряне на главата из таблите, та ще трябва да търся друг вариант на обиколници, че нашите са от ниските....накрая се опика, как е разлепил едната лепенка не знам, ама то шило - свърта ли се. постоянно спи отгънат, в чувалче не мога да го сложа и така. сега съм като парцал, добре че са почивни дни и тати ще се занимава с него, пък и си обикаляме бабите, нали са ни наблизко.
утре сме решили да правим курбан на малкия. заради тежката бременност и стреса покрай раждането, пък и след това нали ни бяха супер много наплашили, то и сега не можем да се успокоим, ама като си гледам детенцето му се радвам, че ми е здравичък и си прави всичко, което и другите деца за възрастта си. пу пу пу дано всички да са живи и здрави.

отивам да си простра втората пералня и диването май се е качило на главата на баща си, та ще ги нагледам /чувам ги през терасата/.

чудесен ден на всички

Общи условия

Активация на акаунт