По разходки потеглили са всички, ЯНУАРЧЕТА с грейнали очички /12/

  • 23 936
  • 742
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 369
Хехе май съм само... 02:08 за анкетата на кърма сме на поискване  Peace
saxophone
  Hug Hug Hug Страхотна снимка!

# 61
  • София
  • Мнения: 116
Сакси супер снимка  Hug

# 62
  • Мнения: 488
За анкетата: кърма, на поискване + дохранване с АМ веднъж на високосна като психясам, че детето е гладно
Laughing Подсети ме за оня виц,д ето една майка вика от брега на морето на детето си- Иванеееееееее, излизай от водаатаааааааа!
Иван-Защоооооооооо? Студено ли ми е?
Майката-Нееееееееее! Гладен си!  Hug Hug Hug

Нали затова сме майки- да "психясваме" за децата!  Peace


А сега добро утро!




# 63
  • Пловдив
  • Мнения: 77
Добро утро!

Люба, чувала съм от майки, че в последното мляко слагат някакви бисквитки на Плазмон, които се разтварят и засищат бебето. Но не знам от каква възраст са.

# 64
  • Мнения: 251
 Добро утро!
 Мила, благодаря, пак страхотна закуска, а и вица си го бива!
 Като чета, как кърмите нощно време се замислям дали при нас именно липсата на нощно кърмене не е причина да намалее кърмата, но тя сама спря да се буди...а тази нощ започнах да я будя през 3часа...незнам дали така ще постигна нещо...
 А и от снощи имам нещо като цикъл, доста оскъден засега. Има ли и други като мен? С Марти, ми дойде някъде към 8мия месец. Съвсем се вкиснах, това значи, че нивата на пролактина не са вече толкова високи...вече и аз започнах да психясвам...
 Хубав ден и слънчево настроение!

# 65
  • Мнения: 493
Toni_baraboni Това е любимата ми лекарка, тя ни постави диагнозата и ни помогна много.

Сакси, още ли ви сълзи очето?
Ще добавя *кърмене на поискване и дохранване с АМ и * вече е захранено . Можете да си редактирате гласа.

Последна редакция: чт, 19 май 2011, 09:11 от Бебешондел

# 66
  • Варна
  • Мнения: 1 103
И аз много я харесвам, при нужда я викам да преглежда децата Simple Smile Много е мила, страхотен професионалист, а и 3 деца има...

# 67
  • Мнения: 1 424
Добро утро и от мен Simple Smile
Мила много готин виц, напомня ми за моя позната  hahaha
Адис и аз съм в същия кюп, кърмата ми рязко намаля. Разбирай, че от около 160-170 мл. на цедене стана 50-60 мл. на цедене и това за един ден . То и при нас е една  ooooh! ooooh! ooooh!
Четох, че при идване на цикъла намалява и после се нормализира, дано е така. Аз пия още повече течности + лактогонен чай+овесени ядки и т.н. и се моля да не ми спре млекцето

# 68
# 69
  • някъде
  • Мнения: 979
Моят син вече е захранен с пюрета и каши + АМ.Снощи дори вместо чисто мляко му дадох каша с мляко и се събуди само един път през нощта.За първи път се случва.Незнам далли е случайно,довечера ще проверя.
Времето изведнъж стана много горещо и се оказа,че Венци няма подходящи  дрехи.как обличате бебетата сега?

# 70
  • В две тъмни очички
  • Мнения: 358
Ха, добро утро!

Адис, ние не се храним нощно време от както малката навърши 1 месец! Ако през деня се храни нормално, това не би трябвало да повлияе на кърмата,а дори да повлияе, скоро би трябвало да се регулира!  Hug

# 71
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Добро утро!
Ние сме добре. Ама не ми се седи на компа напоследък.
Искрен е станал много координиран и много му се радвам. Много съм щастлива, че все още с Искрен се кърмим без проблеми и на посикване. Вече официално е кърмен по-дълго от батко си!  Heart Eyes А аз все още си нямам цикъл! Абе няма такъв кеф!  Crazy
За анкетата - кърмене на поискване, не е захранен.

Айде, изчезвам, чакат ни задачи.
Утре пътуваме за София. Ако имам време ще се видим със Софиянки (и ако имат желание де).

# 72
  • Мнения: 186
записче да не ви изпусна, че сте много бързи...  bouquet

# 73
  • Мнения: 2 631
Добро утро и от мен!  Hug
И моята кърма намаля, но то няма и как да стане друго, след като съм навън всеки път като е хубаво времето и поне едно от храненията се случва навън. А аз нали не храня от цица...  Tired

Може ли някой да ми даде предположение защо малкият вчера и снощи се будеше със силен рев? Дори след като заспа вечерта, към 1:00ч. пак изрева, успокоихме го за 5 минути и сам си заспа...  dontknow Спа тази сутрин до 8.
Вчера обаче гладуваше цял ден и се хранеше през 2 часа  Crazy

Относно захранването - и на мен ми е пълен бъркоч в главата цялата тази информация кое, кога, как.....  ooooh! Досега сме опитвали сок от ябълка и морков, и смесено пюре от ябълка и морков, но не съм давала системно.  Whistling
Мисля, че лудницата предстои  Crazy

По повод вицовете, да ви кажа един друг, дето много ме изкефи тези дни:

Мъж си говори с приятел:
- Записах жената на курсове по карате...
- И как е сега?
- Ами добре! Започнах да готвя по-добре, да чистя, и вече обичам да пера и да гладя!!!  Joy

# 74
  • София
  • Мнения: 28
Добро утро и от нас  Simple Smile

МилаИванова    много як виц  Joy

За анкетата, ние сме само на АМ, от раждането  Cry

В този ред на мисли да ви кажа, една приятелка роди преди 20-ина дена, и още в болницата са и казали, че " няма достатъчно кърма " и задължително да дохранва. Аз и предложих да пие някакви чайове и да яде храни да и се увеличи кърмата, а тя само дето не ме анатемоса, " да бе да ще се тъпча с някакви изкуствени неща, колкото имам толкова " ... ooooh! и другия бисер по повод на моя проблем - " не се ядосвай, че не кърмиш, много е неприятно "... #2gunfire

Общи условия

Активация на акаунт