По разходки потеглили са всички, ЯНУАРЧЕТА с грейнали очички /12/

  • 23 996
  • 742
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 186
Добро утро!
Мила, благодаря отново за закуската.
Аз вчера дадох малко пюре от тиква на Кали, но го дадох веднага след млякото и тя не прояви особен интерес. Днес ще пробвам пак, но ще изчакам да мине малко време от храненето. Ако пак не прояви интерес ще отложим малко захранването.

# 76
  • Сандански
  • Мнения: 72
Добро утро!

При нас нещо е много мрачно,писна ми вече!Един ден няма да е целия слънчев! #Cussing out

[/quote] при нас е според-зависи колко пъти е ходило детето, но таксата не надвишава 20лв, 50% се заплаща от общината (нали се води, че ни е богата общината). Досега на родителска среща пари не са ни искали Laughing, мокри кърпи са ни карали досега само веднъж да носим (7м. вече е 1-ва гр.) и за театър по 3лв. (3 пъти досега).
[/quote]

Vi,Искам и аз да живея във вашата община Sunglasses

Като говорите за захранване - Божидар до сега не е проявил абсолютно никакъв интерес към нашата храна,колкото и да ядем пред него.Ще чакам да прояви интерес и тогава ще го пробвам с тиква най-вероятно.
Сакси,уникално захранване Laughing

# 77
  • В две тъмни очички
  • Мнения: 358
Биричке и малката понякога се събужда така - с рев! Много гадно изпищява, много жално  Tired Имам чувството , че нещо я боли,а може и просто да сънува нещо и да се стряска

# 78
  • Мнения: 2 376
записче.

# 79
  • Мнения: 58
Чопи,хубаво среляш,добре че залегнах Joy.. От тия куршуми раннозахранилите могат да се  обидят. Confused
....Изобщо на последно време чета доста иронични постове като става въпрос за ранно захранване.


Еления, уважавам вашите решения за това кога и с какво да захранвате, вие сами сте взели това решение,и надявам се никой не ви е натяквал за него. И аз така- искам сама да взема решение, а не някой познат да ми казва "ми хайде,почвай". инат съм си. Дразни ме самия факт,че ми го казват! Аз не съм им се бъркала в отглеждането на техните деца. Още не съм решила с какво да почна, и искам да навърши поне 4 месеца и половина.  Не искам някой да се обиди от моите думи,защото не са насочени към никого.

# 80
  • Мнения: 2 376
Да се "похваля", че иван се захрани сам едва на 4мес и половина.... с пръст от саксията  ooooh!
Децата ни се развиват с еднакво темпо  hahaha, е, Топчо бръкна в чиния..

# 81
  • София
  • Мнения: 273
И аз, и аз...   bouquet
За анкетата-  само кърма-на поискване  Peace

Бях на родителска среща за детската градина Ивето.
Малеееееее, ми те ми спряха тока тия хора  Mr. Green
Аз си мислех, че няма да е повече от 30-40 минути срещата, т еминаха 2 часа.
ММ звъни по едно време, аз нищо не чувам от ревящата Жана  Tired
Като за първа среща-глоба 10 лв...  Mr. Green за катерушки, люлки, пързалка и беседка. Подновяват си изцяло съоръженията на двора. Но повечето пари идват от родителите.
Таксата е 40 лв, но събират по още 5 лв за театър, вода и допълнителни плодове.
Всеки ден са по 4 часа навън да играят, а всеки петък имат изнесено обучение-навън са на поход Simple Smile
Супер градина просто.  Hug
А моя милост се плесна в Настоятелството  Sunglasses

Извинявайте, ама много съм развълнувана и исках да споделя...


Ейй,че хубаво звучи  Simple SmileНе че се оплаквам от нашата,но не водят децата по толкова време навън и никога ни ги водят извън детската,но то в София това си е сложно.

# 82
  • София
  • Мнения: 550
Добър ден!

Нашата също се буди с рев понякога, но изключително рядко. Аз също мисля, че се стряскат на сън.

За таксите за детски градини/ясли, все си мисля, че ако бяха малко по-високи, щеше да се предлага по-качествена услуга. Не може за всичко да се разчита на държавата, какво са 20-30 лева/месец...

Сакси, уникални мъфини! Всеки е с разлиен вкус   bouquet (моята кифла естествено спа)

# 83
  • Мнения: 6
Добро утро,

Днес ми тръгна едно кривооооооооо, дано не кара така целия ден. Дребоса цяла нощ не спа. Сутринта точно се бях отпуснала да придрема и издрънча телефона - милото си изпуснал полета заради някаква катастрофа и а успее да се прибере днес, а не успее.

Добре, че влязох във форума та малко да ме разведрите.
Мила, Биричка - мн яки вицове  Laughing
Мадлен това със изкуствените неща ме разби - е за такава интерпретация на стимулирането на кърмата не бях чувала

Цикъла и мен ме "зарадва" преди една седмица. Все се надявах да изкарам по-дълго. И сега като се замисля май от тогава ми понамаля пак кърмата. Дали има връзка  newsm78

Сакси страааааашна снимка Simple Smile

# 84
  • Мнения: 455
Добро утро и от мен! Бебеш   Hug за темата!

И аз вече съм с цикъл и кърмя, но моята кърма също намаля, нямах представа че идването на цикъла има влияние върху нея..Защо е така? Ще взема да поровя в нета... newsm78
Сакси, страхотна снимка - разпознавам само двама от сладурите - кои са всичките по имена?
Мила, Биричка - и аз се изкефих на вицовете ви.
На мен нещо ми е сдухано днес - мрачно е, студено...много подтискащо време.
Самуил също понякога се събужда с рев - много жалостиво проплаква..може би сънува нещо....
Пусто чета,чета и като стигна до края...вече съм забравила какво щях да пиша и отговарям... #Cussing out

# 85
  • Мнения: 488
Гггъбка, градината е почти в самата гора, в парк Аязмото, където е и зоо-то. И там ги водят.
За зимата имат шейни, екипировки пак са навън да играят и да се каляват.  Heart Eyes
В двора има футболен стадион и големи площадки, сега си подновяват изцяло съоръженията, имат допълнителни занимания танци, гимнастика. МНого наблягат на спорта и здравословния начин на хранене. Сутрин не дават филии с мармалад и маргарин, никакво пържено.
Стараят се доколкото могат. Все пак са с ограничен бюджет. Затова и събират пари з аоще повече сурови плодове  Peace

Много молитви измолих да влезем  там  Crazy
Единствения недостатък е, че е до ЦК (циганския квартал), но пък там е най-чистия въздух в целия град.  Thinking

# 86
  • София
  • Мнения: 273
Гггъбка, градината е почти в самата гора, в парк Аязмото, където е и зоо-то. И там ги водят.
За зимата имат шейни, екипировки пак са навън да играят и да се каляват.  Heart Eyes
В двора има футболен стадион и големи площадки, сега си подновяват изцяло съоръженията, имат допълнителни занимания танци, гимнастика. МНого наблягат на спорта и здравословния начин на хранене. Сутрин не дават филии с мармалад и маргарин, никакво пържено.
Стараят се доколкото могат. Все пак са с ограничен бюджет. Затова и събират пари з аоще повече сурови плодове  Peace

Много молитви измолих да влезем  там  Crazy
Единствения недостатък е, че е до ЦК (циганския квартал), но пък там е най-чистия въздух в целия град.  Thinking

Сега ви завидях още повече Simple SmileПри нас плодове не липсват в менюто и госпожите са ни прекрасни,но малко ги водят навън-това не одобрявам и другото че като ги изведат в двора там има пясъчници в които играят,еййййй мразя ги тея пясъчници Twisted Evilлюлки няма защото са опасни,ами и пясъчниците са опасни по мое мнение,според мен е достатъчно да има широко пространство и мека настилка за да тичат децата,да ритат топка,да въртят обрачи и т.н.Това пързалки,люлки,пюсъчници и други подобни са си все опасни съоръжение особено когато една госпожа гледа 32 деца в нашия случай Crazy

# 87
  • Мнения: 2 631
Някой питаше как си обличаме децата вече. Ами аз вчера моя го бях извела по боди с къс ръкав и един памучен суитчър с качулчица, а надолу беше с едни много тънки ританки и едни много тънки летни дънки... В къщи го държа по боди с къс ръкав, тънка ризка и ританки... Досега не ми се е потил никога...  Thinking
Ще започвам обаче да обновявам гардероба и да му накупя къси ръкави...  Peace

# 88
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Аз обличам с боди с къс ръкав, панталон или гащеризон и винаги нося нещо за отгоре, чорапи и обувки + тънко одеялце, за да го завия когато заспи , аааа и шапка/кърпа Wink

Цикъл - кво беше тва чудо newsm78 Mr. Green

Гъбка и при нас няма пропуск за плод Peace

# 89
  • София
  • Мнения: 49
Добро утро,

За кашите, в този сайте може да поразгледате и да се ориентирате какви има, описани са и детайли дали са с мляко и глутен: http://bebeshop.bg/12--
Аз май ще започна с оризовата на Хип. Пише че е безмлечна и безглутенова.

Мила как правиш домашната оризова каша? Какъв ориз ползваш и правиш ли нещо специално. Четох, че белия ориз е най-подходящ?

За анкетата ние сме на смесено заради ГЕР-а, все още не сме захранени, но сигурно скоро ще започна.

Леприкон клипчето е ...  Cry И аз не се радвам много на Нестле. Дразня се на рекламите им за задравословен и качествен живот с техните продукти, а реално според мен продуктире им са боклуци (начело с Нестле фитнес). За бебешките не знам как са ...

Според вас удачно ли е да преварявам вода за бебчо в кана , а не на котлона? По специално тази кана:
http://kasida.bg/elektricheska-kana-philips-88-5710.html

Общи условия

Активация на акаунт