Червена боя за коса, която маха черното!

  • 26 525
  • 48
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 0
аз искам да попитам, понеже моята коса беше кафява, а после я направих червена с кана и тя стана доста тъмно червена, почти черна с какво ще мога да я направя светло кафява с рижави отблясъци  Thinking

# 31
  • Мнения: 125
Не съм голям капацитет, но мисля, че къна много трудно се сваля. Може би ще успееш само с обезцветяване, но това не е препоръчително. Най-добре изчакай малко, мий я с хума и слагай маски, за да падне къната и опитай след време, като се поизсветли от само себе си.

# 32
  • Мнения: 3
Здравейте, интересува ме дали някой може да ми препоръча изсветляваща червена боя за коса с която да постигна този цвят?
Благодаря предварително за отговорите.



# 33
  • Мнения: 125
Много е хубав този цвят! И аз бих си го направила! Дано някой даде идеи!

# 34
  • Мнения: 3
За сега намерих само една, но е без амоняк, която се доближава до този цвят, но не е изсветляваща Simple Smile

# 35
  • Мнения: 125
Не се лъжи с тая боя - ужасна е! Ще ти стане по-тъмно от очакваното, да не кажа черно!

# 36
  • Мнения: 3
Има по-светъл номер 565



# 37
  • Мнения: 2
Гледам,че отдавна сте приключили с тази тема,но искам и аз да споделя моя опит.Боадисвам си косата вече 20 години.Първо бях черна около 10 години,след което постепенно с кичури станах бяло руса.След 8 години русо реших отново да я потъмня.Естествената ми коса е доста тъмна.От две години вече каквато и боя да сложа ставам черна.Пробвах и средно кафяво и тъмно кафяво и резултата е все черен.Преди месец реших да пробвам с деколорант на Роза Импекс и косата ми не мръдна с нито един тон.След това си купих един изрусител за 2 лева и успях в част от косата си да стана морков Grinning Сложих средно кафяво и естествено пак стана почти черно.Но сслед 2-3 измивания започна да избива супрата и се боядисах с тъмно червен мус на Палете.В момента единствено на слънце има червен отенък.Прочетох цялата дискусия и моето мнение е,че само с боя не може да се изсветли коса,особено черна.Единствения вариант са супри и обезцветители.При естествено тъмни коси,за да се постигне шоколадов цвят трябва да се използват тъмно руси.Само те стават кафяви.За мен най-добрите бои са на Шварцкопф.Лореал са страшно слаби бои и цвета никога не се получава.Ползвала съм и професионална руса боя на Лореал,която върху руса коса ме направи светло кафява,а трябваше да стане скандинавско русо.Предполагам,че всичко си зависи от структурата на косъма,но има доста хора с естествено тъмни коси,като моята,които трудно се подават на бои.

# 38
  • Мнения: 0
Mомичета не се мъчете с боя ... аз махнах черното с прах за пране колкото и странно да звучи.. ! ефекта е поразителен след 5 -6 процедури!!!

# 39
  • Мнения: 3 675
Mомичета не се мъчете с боя ... аз махнах черното с прах за пране колкото и странно да звучи.. ! ефекта е поразителен след 5 -6 процедури!!!
Ти сериозно ли си ползвала прах за пране при това 5-6 пъти?  Shocked
Прахта за бяло или цветно пране беше?  Laughing

# 40
  • Мнения: 0
da seriozno nqma i pomen ot 4ernoto !!!! Simple Smile
A za praha .. nqma znachenie kakuv!

# 41
  • Мнения: 3 675
Аз не бих си слагала прах за пране върху косата и ви съветвам и вие да не го правите.
За обезцветяване и сваляне на боя си има специални продукти
Като знам какво се случва с кожата на ръцете ми, представям си каква ще ми стане косата, след като я измия с прах за пране  ooooh! Crazy Sick

# 42
  • Мнения: 0
Косата и кожата ми са си в перфектно състояние ! Просто трябва да знаеш какво правиш!!!

# 43
  • Мнения: 3 675
Косата и кожата ми са си в перфектно състояние ! Просто трябва да знаеш какво правиш!!!
Ти какво  знаеш и как точно го направи?   Simple Smile
И от къде ти дойде идеята да си измиеш косата с прах за пране? Защо точно с прах за пране, а не с белина?  Thinking
Чувала ли си, че се продава блондор или той не ти харесва, или не се продава в твоя гр./с.?
И още един, последен въпрос - Ще ни покажеш ли перфектната ти коса преди и след измиването с прах за пране?

# 44
  • Козлодуй
  • Мнения: 777
Аз със сигурност искам да стана червена Grinning
Боядисвам се с тъмно кафяво в последната година,като на 90% съм побеляла.Не искам да ползвам обезцветители и въпреки,че не съм от най-търпеливите,опитвам с домашни маски отскоро.В момента съм шарена-корените червени,надолу черно,но не ми пука особено Grinning Проблемът е друг.Преди 3-4 години постигах желаното червено със Seri,но вече не го намирам в нашия град.Дали може да се намери онлайн от някъде?

Общи условия

Активация на акаунт