90 дневна диета-килцата стопи и фиданка стани - тема №139

  • 31 815
  • 745
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 453
Много се чудя за утрешния въглехидратен - сладко не ми се яде, писна ми от хляб, не обичам спагети #2gunfire

Зеленчукова пица?

# 16
  • Мнения: 35
Благодаря за новата тема  Hug

Аз малко след дъжд качулка, ама да попитам, маслини в плодов ден може ли???? Вече изядох 3-4   Rolling Eyes

"Маслини, гъби са позволени за всички дни без плодовия, но маслините задържат вода, така, че е хубаво да не се прекалява с количеството им." - първа страница!  Peace
Аз прочетах малини и си викам оох,сега да имаше ... Simple Smile

# 17
  • Пловдив
  • Мнения: 150
Аз се приготвих за първия ми плодов ден Simple Smile Взех си 1 ябълка, 1 банан и 2-3 кивита... Уф дано изкарам Sad Както си лягам и посред нощ ще е голям зор Sad

# 18
  • София
  • Мнения: 12 554
На първо място си купи повече плодове.
След това поработи върху начина си на мислене. С подобна пораженческа нагласа, нищо чудно утре да не изкараш плодовия, който не виждам причина да бъде считан за нещо трудно.

# 19
  • Мнения: 220
skica Благодаря , ама вече ги хапнах. нямах под ръка нищо режимно, а прегладнях  Embarassed

# 20
  • Мнения: 249
   Днес започнах втората четворка. Резултати след първата няма, дойде ми и съм с плюс.
 з- ябълка
 о- айсберг , краставица, 2 варени яйца
 в- 2 варени яйца, кофичка кисело мляко

 

# 21
  • Пловдив
  • Мнения: 150
На първо място си купи повече плодове.
След това поработи върху начина си на мислене. С подобна пораженческа нагласа, нищо чудно утре да не изкараш плодовия, който не виждам причина да бъде считан за нещо трудно.
Мисленето си го имам, преди издържах само на марулена салата, като съм правила други диети. А и днес почти не изпитвам глад, пия доста вода. Така че предполагам няма да се затрудня особено Simple Smile

# 22
  • Варна
  • Мнения: 485
Днес ми е плодов:
З-ябълка
О-5 ягоди
В-банан

# 23
  • София
  • Мнения: 12 554
На първо място си купи повече плодове.
След това поработи върху начина си на мислене. С подобна пораженческа нагласа, нищо чудно утре да не изкараш плодовия, който не виждам причина да бъде считан за нещо трудно.
Мисленето си го имам, преди издържах само на марулена салата, като съм правила други диети. А и днес почти не изпитвам глад, пия доста вода. Така че предполагам няма да се затрудня особено Simple Smile

В контекста на написаното тогава как да разбирам репликата - Уф, дано изкарам?

# 24
  • Мнения: 206
Запис и от мен Simple Smile

Утре ми е втори воден, но за мен пак плодов. Този месец съм с минус 1-2 кг., но пък на см. съм намаляла доста.

# 25
  • Пловдив
  • Мнения: 150
На първо място си купи повече плодове.
След това поработи върху начина си на мислене. С подобна пораженческа нагласа, нищо чудно утре да не изкараш плодовия, който не виждам причина да бъде считан за нещо трудно.
Мисленето си го имам, преди издържах само на марулена салата, като съм правила други диети. А и днес почти не изпитвам глад, пия доста вода. Така че предполагам няма да се затрудня особено Simple Smile

В контекста на написаното тогава как да разбирам репликата - Уф, дано изкарам?
Мне, аз знам, че ще го изкарам, не съм казала обратното. Просто предполагам като за първи път ще ми е трудно. Иронията е излишна мисля...

# 26
  • Мнения: 10
Днес-варива
з-банан
о-ориз с маслини и гъби
в- една чушка с ориз и домати и салата зеле с домат,заревица и краставичка.
А как само ми се поду корема от зелето... ooooh!

# 27
  • София
  • Мнения: 12 554
На първо място си купи повече плодове.
След това поработи върху начина си на мислене. С подобна пораженческа нагласа, нищо чудно утре да не изкараш плодовия, който не виждам причина да бъде считан за нещо трудно.
Мисленето си го имам, преди издържах само на марулена салата, като съм правила други диети. А и днес почти не изпитвам глад, пия доста вода. Така че предполагам няма да се затрудня особено Simple Smile

В контекста на написаното тогава как да разбирам репликата - Уф, дано изкарам?
Мне, аз знам, че ще го изкарам, не съм казала обратното. Просто предполагам като за първи път ще ми е трудно. Иронията е излишна мисля...

В написаното от мен няма никаква ирония- ако имаше, щеше да се разбере съвсем ясно.
Питам конкретно нещо, а защо питам съм обяснила по-горе.

# 28
  • Мнения: 0
Здравейте, Роник, благодаря за новата тема. Днес белтъчен: З - кафе със сок от грейпфрут и 1 круша;
О - боб със салата от 1 домат и една краставица; В - сърмички от лозови листа и салата от 1 домат и 1 краставица;
След вчерашния белтъчен съм  +400 гр., но това не ме притеснява, защото мисля, че е нормално след воден ден  да се качи малко. Сигурна съм, че веднага ще паднат в близките 1, 2 дена.
Успешна и минусова вечер.

# 29
  • Мнения: 10
Здравейте, Роник, благодаря за новата тема. Днес белтъчен: З - кафе със сок от грейпфрут и 1 круша;
О - боб със салата от 1 домат и една краставица; В - сърмички от лозови листа и салата от 1 домат и 1 краставица;
След вчерашния белтъчен съм  +400 гр., но това не ме притеснява, защото мисля, че е нормално след воден ден  да се качи малко. Сигурна съм, че веднага ще паднат в близките 1, 2 дена.
Успешна и минусова вечер.
Днес последно белтъчен или варива? Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт