90 дневна диета-килцата стопи и фиданка стани - тема №139

  • 31 811
  • 745
  •   1
Отговори
# 30
  • Пловдив
  • Мнения: 150
На първо място си купи повече плодове.
След това поработи върху начина си на мислене. С подобна пораженческа нагласа, нищо чудно утре да не изкараш плодовия, който не виждам причина да бъде считан за нещо трудно.
Мисленето си го имам, преди издържах само на марулена салата, като съм правила други диети. А и днес почти не изпитвам глад, пия доста вода. Така че предполагам няма да се затрудня особено Simple Smile

В контекста на написаното тогава как да разбирам репликата - Уф, дано изкарам?
Мне, аз знам, че ще го изкарам, не съм казала обратното. Просто предполагам като за първи път ще ми е трудно. Иронията е излишна мисля...

В написаното от мен няма никаква ирония- ако имаше, щеше да се разбере съвсем ясно.
Питам конкретно нещо, а защо питам съм обяснила по-горе.
И аз мисля, че отговорих на въпроса... По-ясна не мога да бъда.

# 31
  • Мнения: 0
Съжалявам, грешка, вчера беше  белтъчен, днес е бобов. Забележката е много правилна ve.

# 32
  • Мнения: 4
Здравейте от мен и в новата темичка!
Дано на всички бъде много минусова!
Отчитам изминалия плодов ден:
з: малък банан
о: 3 кивита
в: салата домати с краставици-неовкусена и едно киви
Не знам дали смесването на плод и зеленчук е режимно, но салата беше безвкусна и се чудих с какво да си оправя малко вкуса.
Иначе за утре точа лиги на едни пилешки хапки. Трета седмица ги мотая из фризера, защото знам, че не е много хубаво да се яде пържено и панирано, ама ще се развалят.
А да ви попитам-ако правя пилешка супичка и после си отделя картофите и фидето, мога да ям в белтъчен ден, нали?
Дано утре имам минус, че заради цикъла от 5-6 дена задържам.

# 33
  • Мнения: 110
Здравейте, Роник, благодаря за новата тема. Днес белтъчен: З - кафе със сок от грейпфрут и 1 круша;
О - боб със салата от 1 домат и една краставица; В - сърмички от лозови листа и салата от 1 домат и 1 краставица;
След вчерашния белтъчен съм  +400 гр., но това не ме притеснява, защото мисля, че е нормално след воден ден  да се качи малко. Сигурна съм, че веднага ще паднат в близките 1, 2 дена.
Успешна и минусова вечер.
mimirimi1 как така след воден се качва ? Това не го знаех и се притесних, че дори след водния ни и пълнолунието кг не са много надолу,дори сутринта след белтъчния бях плюс, както и споделих по-рано днес.Сега ме обнадеждаваш, че тия дни ще се махнат плюсовете.А иначе преди маничко успешно приключен бобов-на ориз и салатка минах.Сега докато си легна водица Laughing

# 34
  • Мнения: 571
И аз благодаря за темата. Днес белтъчен, нямам идея какво ще ям Simple Smile
Това вместо запис...

# 35
  • Мнения: 776
  Айде и аз приключих с вечерята, минаваме на водичка.

# 36
  • в рaя
  • Мнения: 233
А добър вечер!
Добре дошли на новите попълнения! Успешен режим и много минуси накрая!
Днес бях на плодове:
З. 1 ябълка + кафе
О. 1 грейпфрут
В. 1 ябълка и 50 грама орехи
Знам, че е малко, но пък цял ден не съм се прибирала в къщи и нямах време за ядене, да видим как ще издържам до утре!
А пък за утре свеки ще пече пиле и от сега ми текат лигите  eat Очаквам и голям минус утре, но да видим какво ще каже кантара.

# 37
  • София
  • Мнения: 193
И аз благодаря за темата. Днес белтъчен, нямам идея какво ще ям Simple Smile
Това вместо запис...
     
Joy Зачудих се ,че денят минал ,а ти тепърва се чудиш какво да ядеш,...а то при теб е 10ч. Embarassed
     В плодовите дни винаги рано ми се доспива и ми е едно изморено Tired

# 38
  • Мнения: 70
    bouquet за темата!
Днес варива:
з–кафе,отплеснах се и пропуснах да ям плод ooooh!
о-боб чорба и 1/2 краставица+2 бисквитки хогаренас(купих на детето и реших че днес това ще ми е хлябът на обяд Wink)
в-боб чорба и салата от зеле с моркови
След водния ден преди около две седмици, чак вчера и днес кантарът се раздвижи и съм -500гр,вече се съмнявам че ще успея да смъкна оставащите 2,5кг за оставащите 20 дена Thinking
За съжаление и на тай-бо не съм редовна че няма кой да гледа малкия Confused
Мира,аз поне съм яла такава супа в белтъчен ден,но нека се изкажат по-вещите от мен Naughty
Забравих да похваля и моята половинка,поотслабнал е,макар че не е много стриктен,но се побира в дрехи от по-слабите си години,а за кантара не ще и да чуе Laughing

# 39
  • Кърджали
  • Мнения: 10 275
Привет!
Аз приключих миналата седмица режима с една четворка предсрочно.
От резултата съм доволна. Свалените килограми не са кой знае колко много, но и аз толкова си бях заложила в плана. През цялото време съм казвала ,че не искам да сваля всичките  излишни килограма наведнъж.По - добре и по - здравословно ми се струва поетапното им премахване, без излишно вманиачаване и втелясване на тема диета...
От тук нататък смятам да се храня предимно разделно, с тук - таме неразделни менюта, когато се съберем да вечеряме цялото семейство /което с работата на мъжлето рядко се случва/. Надявам се през почивката да успея да задържа резултата и след три месеца да започна отново. Засега вървят добре, дори кантара продължава през ден - два - три да отчита по някой минус.

# 40
  • Мнения: 11 344
Вчера мина плодовият ден много добре.

з: банан
о: кивита
сз: 50гр кашу
в: няколко ягоди

Днес:

з: банан
о: пиле със зелнчуци
в: пилешко филе със салата

# 41
  • Мнения: 7
Здравейте и от мен!
Добре дошли на новите фиданки!
Днес на варива:
З-Ябълка , кафе
О-Пържени картофки с 1 филия хляб
В-ориз със зеленчуци

За утре -Въглехидратен-мога ли да си направя гъбена яхния, че на мъжо му се е прияла?

Успешно отслабване![/color]

# 42
  • Варна
  • Мнения: 1 916
nana Благодаря за подкрепата. Ще имам нужда май. Сега си стоя пред компа и дънките ми стяяягат.
nelkin С тебе сме с еднакъв старт, само аз с ок 20 дни по-късно. Колко свали дотук?
Иначе с плодовия се справям добре:
З 2 бр. банан
О-20-30 гр. сурови бадеми, сушени кайсии и май направих грешка с 2-3 сушени смокини към тях
В- домати и краставици с малко сол
Водата ми беше малко отивам да се наливам

# 43
  • Варна
  • Мнения: 259
Днес плодов ден да се отчета
З- 2 кивита
О- 1/3 краставица и половин моркав+сурови орехи
СЗ- 1 ябълка
В- 1/3 краставица+семки
За днес искарах някак обаче цял следобяд не мога да изляза от smile3550  Sad

# 44
  • София
  • Мнения: 193
Цитат
nelkin С тебе сме с еднакъв старт, само аз с ок 20 дни по-късно. Колко свали дотук?
   
5кг. имам още 1 четворка до първия воден надявам се още един да смъкна /поне/ в първи цикъл.

Общи условия

Активация на акаунт