90 дневна диета-килцата стопи и фиданка стани - тема №139

  • 31 849
  • 745
  •   1
Отговори
# 690
  • БУРГАС
  • Мнения: 682
Добро утро!

Зузи, ЧРД! Много здраве, щастие, късмет, любов и успех във всяко твое начинание!  bouquet

Не помръдва тоз кантар вече седмица!!! Twisted Evil
Днес въглехидрати
З-кафе с ябълка
О-приготвих кроасан и брускети
В-чудя се още, но най-вероятно ще поръчам чеснова фокача и саладка.

Предупредила съм домашните утре и в понеделник да не ме търсят за нищо/плодов и първи воден/. Подготвям се психически да се скрия в миша дупка.

# 691
  • Мнения: 12
Честит Рожден Зузита, да си жива и здрава и много сбъднати мечти.Днес плодове:
З-ябълка
Вероятно ще продължа деня с череши и суров слънчоглед.
Лек ден и много минуси!

# 692
  • Мнения: 37
Здравейте и аз приключих последния воден и започвам последна четворка, след мноооооого дълго задържане почти 1 месец след полодовия и водния съм -2 кг  Mr. Green ще дам отчет като завърша режима.
Лек ден на всички

# 693
  • Мнения: 10
Добро утро!

Зузи, ЧРД! Много здраве, щастие, късмет, любов и успех във всяко твое начинание!  bouquet

Не помръдва тоз кантар вече седмица!!! Twisted Evil
Днес въглехидрати
З-кафе с ябълка
О-приготвих кроасан и брускети
В-чудя се още, но най-вероятно ще поръчам чеснова фокача и саладка.

Предупредила съм домашните утре и в понеделник да не ме търсят за нищо/плодов и първи воден/. Подготвям се психически да се скрия в миша дупка.


Стелле, явно вървим заедно Simple Smile Лошо е, че водния се пада в работен ден,ама нищо Simple Smile
з- ягоди
о- барен геврек и салата домати
в-чесново хлебче и зелена салата

# 694
  • Пловдив
  • Мнения: 1 055
Здравейте и от мен,

Честит Рожден Ден Зузита! Желая ти от всичко по много, най-много здраве и късмет. Весел празник  Tada

Днес съм на въглехидрати:
З: Банан и кафе без захар
О: Брускети и кроасан
В: Макарони със зеленчуци или филийки със зехтин и домат

Днес и утре пак ще ходя на фитнес, по-добре се чувствам като ходя, но когато съм на работа ми е трудно, не ми стига времето.

Приятен weekend на всички  Laughing Grinning Simple Smile

# 695
  • София
  • Мнения: 12 560
Какъв уикенд бе момичета, вие не работите ли?  Mr. Green

Първият ми почивен ден мина чудесно, че даже регистрирах минус 100 грама таз сутрин на кантара  Grinning

# 696
  • БУРГАС
  • Мнения: 682
Добро утро!

Зузи, ЧРД! Много здраве, щастие, късмет, любов и успех във всяко твое начинание!  bouquet

Не помръдва тоз кантар вече седмица!!! Twisted Evil
Днес въглехидрати
З-кафе с ябълка
О-приготвих кроасан и брускети
В-чудя се още, но най-вероятно ще поръчам чеснова фокача и саладка.

Предупредила съм домашните утре и в понеделник да не ме търсят за нищо/плодов и първи воден/. Подготвям се психически да се скрия в миша дупка.


Стелле, явно вървим заедно Simple Smile Лошо е, че водния се пада в работен ден,ама нищо Simple Smile
з- ягоди
о- барен геврек и салата домати
в-чесново хлебче и зелена салата

ve, аз даже се радвам, че е в работен ден. В офиса по - не се сещам, че съм гладна, а като се прибера вечер съм толкова убита, че спокойно ще си се хоризонтирам и ще си мечтая за пица с четири сирена. Whistling

Нана, работим, работим....колко да работим Laughing Браво за минусчето!

# 697
  • София
  • Мнения: 1 877
Какъв уикенд бе момичета, вие не работите ли?  Mr. Green

Първият ми почивен ден мина чудесно, че даже регистрирах минус 100 грама таз сутрин на кантара  Grinning
Работим, работим Crazy. Браво за минуса в почивката, дано повлечеш крак Mr. Green.

Аз съм само + 300гр. след протеиновия, веднага след воден. Надявам се до края на четворката да го сваля. И после ще задържам.

Хубав и успешен ден на всички Hug.

# 698
  • Мнения: 118
Здравейте момичета,
Може ли да  се присъединя към вас:)

На 32 години съм  с височина 181см и след като родих  моето слънчице, си останах на "прекрасните 80-84кг". Надявам се тази диета и с ваша помощ да ги сваля поне на 68-70кг. Hug Hug

# 699
  • Мнения: 1
zuzitta, Честит Рожден Ден  bouquet Много здраве, щастие, късмет и успехи във всяко едно начинание Simple Smile

Sun_chi с теб вървим в еднакви 4-ки и аз съм на плодове днес. Не знам как ще изкарам /щото много много не ги обичам/, но се амбицирах, след като кантара днес показа същото като вчера. Надявам се утре да ме зарадва със значителен минус Praynig

MarinaMarina, добре дошла в редиците Simple Smile

# 700
  • Мнения: 0
Здравейте! И аз искам да попитам за целулита.Някой ми беше казвал,че почти се изгубва при спазването на този режим! newsm78 Но дали е така???Някой да сподели?!

# 701
  • София
  • Мнения: 1 877
Здравейте! И аз искам да попитам за целулита.Някой ми беше казвал,че почти се изгубва при спазването на този режим! newsm78 Но дали е така???Някой да сподели?!

Хехе, това е строго индивидуално - зависи от множество фактори (колко целулит имаш, в каква фаза, от колко кг. започваш режима, спортуваш ли и т.н., и т.н.).

При мен имаше поразителен ефект, нищо че съм леко скарана със спорта. Но може би това се дължи, че започнах от малко килограми и реално свалих последните излишни.

Но пък от друга страна, всеки свален килограм в резултат на балансиран режим и поемане на много вода, влияе благоприятно за целулита.

# 702
  • Мнения: 0
Здравейте днес ми е белтъчен
З- Ябълка
О- Домат сирене и кашкавал ииии... малко ги смесих но отхапах малко от една наденица да видя къв вкус има  Laughing
В- можеби ще сваря едно яйце и домат



# 703
  • Мнения: 111
Здравейте! И аз искам да попитам за целулита.Някой ми беше казвал,че почти се изгубва при спазването на този режим! newsm78 Но дали е така???Някой да сподели?!
Здравейте фиданки!За целулита ,мога да кажа ,че малко е изчезнал,но има още какво да се желае.Днес 69 ден от диетата и 9 свалени килограма,но целулита го има още,мисля да включа и фитнес малко дано да се подобри повече.Взех си и един антицелулитен серум на Dove и от снощи се мажа и с него пък да видим.Ако някой има нещо по въпроса да казва , ще е полезно да сподели,иначе съм се кляпотила и с утайка от кафе и пак нищо.Днес въглехидратния
З-2 портокала
О- ей сега отивам да хапна 2-3 филиики хляб с лютеница
В- нещо сладичко  и шоколада
Честито на рожденничката, много сбъднати мечти и пожелавам.

# 704
  • Мнения: 1
Eiphnh, може ли да припомниш колко си висока? и аз искам да закръгля на 50 ама няма за сега. Явно септември ще бъде май и пак ще съм тук Simple Smile

Хайде доработвайте, аз отивам да се поразтъпча   261uu

Общи условия

Активация на акаунт