90 дневна диета-килцата стопи и фиданка стани - тема №139

  • 31 832
  • 745
  •   1
Отговори
# 720
  • София,
  • Мнения: 4 267
dundi73 еми кара се, не го мисли толкова ама зависи и от краставицата и от домата Wink, има ги в различни размери Joy, а и зависи и от стомаха на човека - по колко е свикнал да яде. И аз уж бях примряла от глад и мвесто половинки сега си наряз цал домат средно голям и една малка краставичка, обаче ето изядох ги половината и ми стана тежко, остатъка го дадох на детето да го дояде, ама той злояд, обра само краставиците Rolling Eyes.
ssita не се притеснявай за детенцето, нека си хапва по една до две филийки черен хляб в плодовите дни, все пак е дете, по трудно е при тях.
Аз се опитвам да го ограничавам моя синковец тези дни - щото от първи съм му заявила че и те с баща си също минава тна диетата, страшно са се ошишкали и двамата. Но май ще е много трудно за малки особено, тези дни нали вместо да са на училище все са си в къщи - та го наблюдавам - ми то му се прияжда през два часа, и то стабилно, незная как ще го ограничавам. newsm78

# 721
  • Мнения: 252
Здравейте и от нас, плуващите   sport027 Крепи ме единствено мисълта за кантара утре сутринта! Доста неприятно е да не хапнеш дори едно плодче  Crossing Arms
Рися, как я караш?  Simple Smile Ще се справим, нали  Peace
Отсега извадих пилешките бутчета от камерата да се рамразяват за утре  eat  Laughing

# 722
  • Мнения: 12
dundi73 аз  подкрепям мнението ти. Моите порции са също доста по-солидни и направо си се храня прилично. То иначе организма ни ще заспи, вместо да работи и да изразходва енергия докато обработва храната. LaughingМога ли да помоля Нана, докато прави почивката, ако може понякога да споделя какво хапва през деня, не защото искам да й "дишам във врата" и да броя хапките й, а просто за да се науча какво мога или не през почивката. Предварително благодаря и стискам палци на плуващите днес!Стискайте зъби и мислете за утрешния ден!

# 723
  • Мнения: 70
Честно казано диетите не са много добри за деца,все пак растат и се нуждаят от всички вещества,добър вариант е ограничаването и заместването на калоричните храни, с плодове в между храненията.Разбира се всеки родител сам си решава,в никакъв случай не искам да налагам мнението си Peace
Аз до последната година в училище бях максимум 55-56кг,но реших преди бала да отслабвам и така постепенно благодарение на това започнах да качвам кг,свалях ги и пак качвах,задържах последните 2-3 години на 69-72кг(пак че не продължих да качвам). Rolling EyesСега определено ми се ще да стигна58-60кг,но това ще цел за след почивката  Mr. Green
И на мен ми се струва че порциите на мини са малки за 90 дневна диета,все пак това е по-скоро режим,отколкото 10-20дневна диета целяща свръхбързо сваляне на килограми Wink
Да се похваля че днес най-накрая паднах на 63,900,остава ми още една четворка до последния воден.
Днес въглехидрати:
з-кафе и 6-7 ягоди
о-бутер банички+2 блокчета шоколад LZ
в-пица с гъби,маслини и домати+салата домати краставици

# 724
  • пак там
  • Мнения: 2 885
Здравейте и от нас, плуващите   sport027 Крепи ме единствено мисълта за кантара утре сутринта! Доста неприятно е да не хапнеш дори едно плодче  Crossing Arms
Рися, как я караш?  Simple Smile Ще се справим, нали  Peace
Отсега извадих пилешките бутчета от камерата да се рамразяват за утре  eat  Laughing

По-скоро се давя  Mr. Green Но засега удържам фронта.
Аз пък не смея да вадя нищо от хладилника, че с тия лакоми очи едва ли доброволно ще изляза оттам  Laughing

Между другото, да спомена моят гаден опит от детството. Вървях едро дете, в комбинация със забрана за спортуване по здравословни причини. И някъде на 12-тина години съм била, когато майка ми се посъветвала с някакво "светило" в диетологията тогава, и ми тръсна една диета с трици в комбинация с други гадости. Е, лакомото ми око е оттогава. Толкова се нагладувах за вкусна храна, че оттогава видя ли нещо вкусно, трудно се удържам да не го изям.

 Така че мили дами, внимавайте как подхождате към децата и техните диети, за да не направите по-голяма беля. Не искам да прозвучи обидно към никоя от вас, просто споделям личен опит.

А брат ми, който като дете също беше пълничък, без излишни проблеми след пубертета се издължи и стана строен. А аз продължих своята битка с лакомията и излишните килограми до ден--днешен.

Последна редакция: сб, 28 май 2011, 15:29 от Рися

# 725
  • Мнения: 252
 Joy това с хладилника беше много готино  Joy
Аз пък дотук съм изпила повече от 3 литра вода и чай, които ме пратиха в 00, далеч от изкушенията  Laughing

# 726
  • пак там
  • Мнения: 2 885
Аз сутринта гледах да не пия много, че излизахме с малкия, и си докарах такова главоболие, че едвам се оправих. Като се върнах, само дето не си сложих един маркуч - от чешмата до мен  Mr. Green Такъв спорт развивам - през пет минути - чешма - тоалетна  Mr. Green направо мускулна треска ще си докарам

И си вися тук виртуално, и си се храня електронно от вашите картофки, пържолки...  eat

# 727
  • Мнения: 43
Никакъв минус няма при мен в последните дни и малко започвам да се обезверявам, та дано скоро кантарът ме зарадва.
Днес варива:
З - ягоди
О - зелен фасул
В - пак смятам да е същото

# 728
  • София
  • Мнения: 12 554
Радост,

вчера ядох

з - ябълка и кафе
о - кашкавал пане и шопска салата
в - порция кюфтета по чирпански

днес

з - ябълка и кафе
о - 2 кренвирша - 120 гр, 2 сръбски наденички - 100 гр и малко снежанка
вечерята още не знам

# 729
  • Мнения: 1 830
Здравейте, днес покрай многото ангажименти характерни за почивни дни, магазини и т.н. не ми остана време да споделя менюто за днес - Плодове:
З - черен чай + 2 малки ябълки
О - 300-400 грама череши
и ми останаха още 200 грама череши и имам и малко ягоди и така ще доизкарам деня.
След така чакания МЦ кантара мръдна и то след въглехидратен с – 700, което си е добре дано и утре след плодовия има още малко минус Simple Smile
Успешен и минусов ден на всички!

# 730
  • Мнения: 0
LamaRina - радвам се, че вървим заедно с реда на дните Mr. Green надявам се утре и на двете ни (и не само на нас двете - и на другите момичета във форума ) кантара да ни зарадва, че утре и на мен ми е ден за среща с него Laughing Laughing щом не обичаш плодовете пробвай със зеленчуци и 100гр сурови ядки за деня Party кой ден ти е от диетата? smile3534

отчет за днес
з-1 купичка ягоди
о-черешки
сз-2 ябълки - беше към 3 ч
в- не ми се хапва нищо, но имам още ягодки, ако почувствам глад ще ги хапнаа Rolling Eyes

# 731
  • Мнения: 0
Здравейте и от мен днес ми е 17 ден от диетата до сега само ви четях,аз имах малко трудности допреди 3 дни нищо не свалях но след вчерашният плодов сам  -1,600 целта ми е да сваля 5-6 килограма които качих след като оставих цигарите преди 6 месеца  .Днес белтъчен  Закуска-2 кивита   обяд-яйца по панагюрски и вечеря мисля салатка с плочка сирене

# 732
  • Мнения: 0
Отчет за вчерашния ми въглехидратен ден :
З: 1 ябълка
О: 1 бейк ролс и 5 бр. бисквитки
В: / тук вече малко попрекалих / салата от 2 краставици , бутерка и 2 бр. сладолед по 0.75 гр. единия  Confused
 
Днес съм на плодове
З: 1 банан /10 ч/
О: 2 ябълки /13 ч/
15. ч.- 100 гр. орехи, но си ги препекох на микровълновата за 2 минутки
за вечеря , ако огладнея към 19-19.30 ч. може салатка от 2 краставици /или 1 портокала/, но само ако огладнея .

утре белтъчини : пека си сега едно бутче във фурната , а за вечеря мисля да е китайско/ пиле със зеленчуци/, че все пак съм на ресторант . До тук 20 ден минус 2 кг. , утре ще се претегля, ама мисля , че няма да имам нищо свалено/ все пак се надявам да има нещо, дори и 0.500 / И преди това бях споменала , че стартирам от 70 кг, височина 165. Преди бях 52-55 кг,, но откакто спях цигарите и напълнях. Засега имам за цел 10 кг. поне да стана 60 кг.

# 733
  • Мнения: 0
Забравих да спомена , че днес /плодовият ми ден / ми е 20-ти, откакто съм стартирала диетата

# 734
  • Мнения: 118
el_g_g, и на мен днес ми е 20 ден, плодов. Аз съм свалила 3 кг. от началото, но имам за сваляне към 7-8кг и затова мисля, че е нормално. За днес:
З- ябълка
О - ябълка и сини сливи
В -  домати и краставици

Общи условия

Активация на акаунт