БГ- МАМА е вече и литературен герой!

  • 26 218
  • 362
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 585
Какъв детектив, има профил във феийсбук с няколко снимки.

# 16
  • София
  • Мнения: 2 217
Е малко чувство за хумор нямаш ли освен профил във фейсбук Mr. Green

# 17
  • Мнения: 4 585
Какво чувство за хумор, заех се с мъжки дела и си усадих кръста, място не мога да си намеря.
Седя сега на един анатомичен стол с подлакетници и клюкарствам като лелка пред входа.

# 18
  • Мнения: X
Какво чувство за хумор, заех се с мъжки дела и си усадих кръста, място не мога да си намеря.
Седя сега на един анатомичен стол с подлакетници и клюкарствам като лелка пред входа.
На овощарски теми ли?  Grinning

# 19
  • София
  • Мнения: 2 217
Какво чувство за хумор, заех се с мъжки дела и си усадих кръста, място не мога да си намеря.
Седя сега на един анатомичен стол с подлакетници и клюкарствам като лелка пред входа.

Оспамих си темата ама...кво пиеш да те черпя едно за утеха? Предполагам само колко ти е гадно, милия... spoko

По темата - нямам търпение да изкъпя и натръшкам по креватите поколението, че да си дочета книгата....Тая нощ ще си открадна съня.....М-дам....

# 20
  • Мнения: 4 585
Пия Aflamil, а мажа с Topogel. Вчера ренгенологът ми гледа на ренгенова снимка и ми предрече адски мъки до края на живота от шипове на прешлените.
Но се оказа тая сутрин, че снимката е на адаш, само във фамилията му липсва една буква от моята фамилия, личните ни са еднакви.

# 21
  • София
  • Мнения: 2 217
Пия Aflamil, а мажа с Topogel. Вчера ренгенологът ми гледа на ренгенова снимка и ми предрече адски мъки до края на живота от шипове на прешлените.
Но се оказа тая сутрин, че снимката е на адаш, само във фамилията му липсва една буква от моята фамилия, личните ни са еднакви.

Ама явно негативната диагноза все пак малко те е докачила Laughing
Питам какъв алкохол пиеш Joy

Кой още познава Стаси - да си признае без бой Mr. Green
Между другото, чела съм и предната и книга "Second Life" - уникална е.

# 22
  • Мнения: 64
Парци, Вълк, вие фейсове и скайпове нямате ли си?
Оспамихте иначе толкова вълнуващатата тема. Wink

# 23
  • София
  • Мнения: 2 217
Парци, Вълк, вие фейсове и скайпове нямате ли си?
Оспамихте иначе толкова вълнуващатата тема. Wink

 Embarassed Embarassed Embarassed

# 24
  • Мнения: 4 585
Не пия алкохол. През лятото, рядко, на вечеря по чаша /водна/ бира.
Вики, когато ми потръгне лафа на къс пас с жена, и се вклини някой между двама ни, ми идва да го ритна отзад.

# 25
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
Струва ми се че тук има хора които биха могли да напишат няколко тома при това в различни жанрове.

# 26
  • Мнения: 64

Вики, когато ми потръгне лафа на къс пас с жена, и се вклини някой между двама ни, ми идва да го ритна отзад.

По - добре си пиши за сливите, то е ясно, че от книги неразбираш. Simple Smile

# 27
  • Казанлък of all places
  • Мнения: 689
Аз имам нейната " Единайстият пръст", която е в съавторство. Не ми е от любимите книги, но може пък на някого да му хареса. Динамично пише.  

# 28
  • Най-сетне у дома
  • Мнения: 911
Аз имам нейната " Единайстият пръст", която е в съавторство. Не ми е от любимите книги, но може пък на някого да му хареса. Динамично пише.  

И тя самата не я харесва. Орташките работи така се получават, нали е в съавторство. Две жени, като се съберат на едно място да пишат книга, малко вероятно е да се получи добре... На вълка защо му е дебел врата - защото сам си върши работата Simple Smile Така или иначе, тя проби със "Second Life", не с пръста...

# 29
  • Мнения: 494
Жаве,коя е авторката все пак? Дай жокер поне,може и на лични Клюкарската ми душица няма да заспи от любопитство Praynig
П.С.Някои хора си имат скайп и фейсбук,ама не ги ползват по предназначение Wink

Общи условия

Активация на акаунт