Токуда Болница - София - 10 тема

  • 47 397
  • 738
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 509
Здравейте, има ли някой, раждал при Кръстанова, моля ви да споделите впечатления, аз ще съм секцио по медицински причини, но все още не съм решила окончателно, събирам мнения засега

# 31
  • Мнения: 5
И аз ще започвам да следя темата май.

На мен от централна регистратура ми обясняват, че не можели да записват часове (щели да ги наказват), тъй че и аз съм от дерзаещите в опит да запишат час.  #Crazy Така ли е всеки път със записването на часове?!

# 32
  • Мнения: 3 736
Не се ядосвайте, просто бъдете по-настоятелни в звъненето на АГ-регистратура. Съветват да се звъни или преди 9 сутринта (или даже 8 беше) или вечерта, но забравих след колко.

lightstarter, при мен всеки път ставаше най-рано от трети път да се свържа, да. А пък интересното е, че като съм там, само два пъти се е случвало администраторката да е с телефон в ръка.  Laughing

# 33
  • София
  • Мнения: 265
И аз това се чудих миналия път за 1 час стоене няколко пъти вече, се е случвало телефонът да звънне най-много един път Thinking Thinking Thinking.
А иначе и аз ако пробвам по телефона да си запиша час е просто мисия невъзможна ooooh!.

# 34
  • Мнения: 5
Жената от централната регистратура се извини и каза, че не разбира защо не се вдига телефона по цял ден, редовно имало обаждания при тях, тя като ме прехвърля също никой...Но щом казвате - въоръжавам се с търпение  Rolling Eyes

# 35
  • Мнения: 513
И аз май ще раждам в Токуда, ще следя темата.

Някой спомена, че Др. Илиев излизал в отпуска в края на юни, а знаете ли до кога? И дали ще успея от сега да си запазя час за да кажем първата или втората седмица на юни?

Ще почвам да звъня от утре сутринта, да видим дали ще се свържа.

# 36
  • София
  • Мнения: 265
Jane Doe
да не те разочаровам, но за повечето лекари има часове след месец. Но все пак опитай, може пък да се освободил някой час  Peace.

# 37
  • Мнения: 277
Привет момичета

за плащането от фондовете, наистина има проблем напоследък с Токуда и не само при раждането, а и при други избори на екип. На 30 -ти ще ходя да проверявам възможностите и ще ви пиша всичко което съм научила.

До сега два пъти са ми плащали от Доверие, но никъде не е пишеше избор на екип а ДОПЪЛНИТЕЛНИ МЕДИЦИНСКИ РАЗХОДИ, ама при сума от 1500 лева е нормално да поискат разбивка.

Плащането може да стане и с карта и в брой

# 38
  • Мнения: 513
TEDDY_BEAR, аз още се оттърсвам от шока, че ще си имаме бебче, пък то трябвало вече часове да имам запазени Sad

Най - много положителни мнения чух за Илиев и за това исках при него, но евентуално бихте ли ме посъветвали и за друго име, за попитам? Някой с предпочитания към естественото раждане.

Например за др Попова някой може ли да изкаже мнение или др Кирякова?

# 39
  • Мнения: 10
Аз вече писах за Кирякова - само една среща съм имала с нея, но си умирам от яд, че няма да е на работа, когато ми е терминът  Sad - веднага бях готова да раждам при нея  Wink. Много добро впечатление ми направи - внимателна, отзивчива, обяснява и дори насърчава да й се задават въпроси. Също така останах с впечатление, че е по-скоро за нормално раждане (това, което теб те интересува). Аз, лично, вече се бях примирила, че ще трябва да е секцио и дори си го споделих, но тя ме увери, че това, от което се опасявам съвсем не било еднозначно показание за секцио, че и най-вероятно няма да се наложи. Бебето беше седалищно, освен всичко друго, но и за това каза, че било рано да се коментира и вероятността била да се обърне... Praynig Направо си ме успокои  Simple Smile

# 40
  • Мнения: 3 736
Аз също съм чувала суперлативи за Кирякова.  Peace

аз още се оттърсвам от шока, че ще си имаме бебче, пък то трябвало вече часове да имам запазени Sad

Така е, за жалост, просто всеки от лекарите има само по половин приемен ден в седмицата.  Confused

# 41
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 428
....Например за др Попова някой може ли да изкаже мнение ...

перфектна е - аз имах много трудно раждане при нея - перфектно се справи  Peace

# 42
  • Мнения: 513
Ето ме и мен отново. Мнооого ви благодаря за бързите отговори Simple Smile

Звъннах на този номер: 403 49 28 и се свързах на второто позвъняване, а не е чак толкова рано... Жената дето ми вдигна беше и много мила. Попитах за др. Илиев и за Кирякова - и двамата имат часове след 23 юни, така че аз си запазих един на 23, поне да се срещна с Илиев. Говорих с моя приятел и той по незнамкаква причина предпочитал лекарят ми да е мъж  Thinking

Ще ходим някъде другаде да чуем сърчицето на бебо, сигурно където ходих и за да потвърдя бременността.

# 43
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 428
браво  Hug чудесно си се справила  Hug

аз пък предпочитам лекари-жени и мъжът ми няма думата, но е хубаво, че таткото се вълнува и те подкрепя  Hug

ще останеш очарована от Илиев  Peace , а той скоро стана и татко  Peace

# 44
  • Sofia
  • Мнения: 40
Здравейте момичета,

Някой знае ли дали при раждане ако жената няма брак с бащата в токуда имат длъжностно лице със статут на нотариус, с цел припознаване на детето. Четох че повечето болници вече имат такова длъжностно лице.

Илиев е страхотен и това смея да го кажа само след няколко визитации.

Общи условия

Активация на акаунт