Предколедни дни 05.12 - 11.12.05 - повярвайте в мечтите

  • 3 789
  • 115
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 1 419
Още една Петя Simple Smile - браво и честито!

Да ви питам за ДУфастона, сега се замислих, че след като е прогестеронов препарат, би трябвало да ми покачва значително температурата, а при мен не е това случая. Някоя от вас да е заблязала как Дуфасатона й се отразява на БТ?

# 76
  • Мнения: 553
Още една Петя Simple Smile - браво и честито!

Да ви питам за ДУфастона, сега се замислих, че след като е прогестеронов препарат, би трябвало да ми покачва значително температурата, а при мен не е това случая. Някоя от вас да е заблязала как Дуфасатона й се отразява на БТ?
Благодаря Ая,
Аз като пих Дуфастон забелязах, че ми се покачва температурата изобщо (не съм мерила базалната тогава  Embarassed). Даже ми ставаше горещо посред зима и реших да си премеря температурата под мишницата - беше 37.2  Rolling Eyes.

# 77
  • Враца
  • Мнения: 5 217


Да ви питам за ДУфастона, сега се замислих, че след като е прогестеронов препарат, би трябвало да ми покачва значително температурата, а при мен не е това случая. Някоя от вас да е заблязала как Дуфасатона й се отразява на БТ?

Аз не пия този месец утрогестан и имам лека база за сравнение, може би при мен разликата е 0.1, сега ще ти дам линк към страничката с графиката ми->http://www.fertilityfriend.com/home/2e3d2


Петя, извинявай  smile3525

# 78
  • Мнения: 553
За какво Ва? Не мисля, че има проблем  Grinning

# 79
  • Мнения: 1 320
Още веднъж благодаря на всички за милите думи!

Леа, много, много те моля като ви излязат резултатите да ги напишеш, защото живо се интересувам от спермограмите в Малинов. Нашата преди инсе-то беше изключително лоша, ако беше станало щеше да е чудо. Искам да сравня, защото казват, че ембриоложката им е добра-французойка е, но това пък прави комуникацията с нея малко трудна Simple Smile

Ва, честито ти ову!

Ая, аз пих Дуфастон този месец-може би наистина има съвсем леко покачване на температурата /с 0.1/, но не мога да го твърдя със сигурност. При мен винаги си е така висока. Направи ми впечатление, че този месец не беше колеблива, а относително постоянна.

Копринкова Петя Simple Smile, при моята цветна снимка ми вървя много обилно един ден само, на другият нямаше нищо. Но при инсеминацията /според мен процедурата със защипването на шийката е една и съща/ ми цапа поне пет дни.

Марински, и малко офф, ми той смарта само за мен и бебо ще е Simple Smile. За цялото семейство имаме голяма кола Simple Smile.
Извинявайте, че пиша за такива неща, но този месец се чувствам много празна-това ми се случва за първи път, откакто правим опити за бебе. Имам нужда да помисля и в друга посока.


# 80
  • Мнения: 1 419
Благодаря ви за бързите отговори   bouquet

Ва, като гледам и твойта малко се е покачила  newsm78... щото лятото като ме стимулираха пиех Оргаметрил, с който БТ ми се качваше до 37.1-37.2 (от 36.3 средно нормалана за 1ва фаза), а пък сега само с 2-3 десети, странна работа.

Момиче, за каквото искаш, за това ни пиши - само да ти е леко на душата  Hug

# 81
  • София
  • Мнения: 4 272
Преди малко говорих по телефона за резултатите от спермограмата. Всичко е в норма. Ще ги видя написани, когато отида при Стаменов на преглед. Това, което запомних е, че са около 70 млн., обемът на еякулата е добър, добре подвижни - около 50%. Това е, което запомних. Другото, както казах, като се видим със Стаменов. Правихме и микробиология на еякулата, но резултатите ще са готови другата седмица. Засега съм доволна. За сравнение - миналата година в Майчин дом добре подвижни бяха 60%, а плувците - 101 млн. Но не може да се сравнява. На различни места са правени спермограмите.
И така - явно е, че аз съм дефектната, или както обичам да казвам: Проблемът е в моя компютър. Остава да го открия и отстраня Wink

# 82
  • Мнения: 7 716
Браво. Виж сега, дори и да са правени спермограмите на едно и също място, пак може да не са еднакви, все пак една година е минала.

# 83
  • Мнения: 1 029
Благодаря на всички,за подкрепата!Да ви се връща в  baby_neutral!
Честито,Леа!Успех нататък и не се притеснявай предварително,може да е нещо мъничко!Дано,успех! Peace
Ая и Денди,чакаме добри резултати от вас!
Ва,честита овулация!Вие докъде стигнахте? Hug

Последна редакция: чт, 08 дек 2005, 18:23 от danidan

# 84
  • Мнения: 3 010
Дани, миличка благодаря! Ама тоя месец няма да е, с тоя неспукан фоликул............ знаете ли кое най-много ме опресира, това, че незнам какъв е проблема. Много ми се иска да направя едно лапаро, ама много. Док казва по-нататък, а бе и не е евтино, ама айде ще се намерят парите. Направо това незнание убива момичета.  Close

# 85
  • Мнения: 1 419
Първо, честито на Анчетата и тук   bouquet (и на Анастасовците  Crazy  Laughing)

Леа, много се радвам за хубавите резултати - сега не се настройвай за големи болести, проблема наистина сигурно е дребен и тривиален, така че спокойно си карай по ред на нещата и ше видип, че много скоро ще знаеш всичко, което ти трябва, за да заченете бебчето  Hug

Денди, и на мен ми е криво, че съм в малка неизвестност - вече спрях Дуфастона и чакам лелята утре или вдругиден Tired.

# 86
  • София
  • Мнения: 4 272
Честито на всички именнички! Бъдете здрави и щастливи и нека Св. Анна ви помогне скоро да заченете най-прекрасните бебчета!
Момиче, къде се спотайваш Wink Каза, че празнуваш днес. Чакаме почерпка!

# 87
  • Мнения: 3 010
Честит празник и от мен, на всички, които днес празнуват. Весело изкарване и по-малко да мислите за бебе.  Rolling Eyes

# 88
  • Мнения: 1 029
Честит празник на именниците!Да сте здрави,усмихнати и щастливи!
 smile3535  animal085 newsm57  261uu kyllmg newsm18
Денди и Ая,наистина всяко момиче тук мечтае да открие проблема.Затова важно е да не чакаме да минава времето,трябва да търсим и да не спираме.Според мен това е много важно.Да направим каквото зависи от нас-изследванията.Пък то,така и така ще стане,когато трябва.Успех,милички!Няма да се даваме,ей!Горе главите,идват празници! Hug

# 89
  • Мнения: 1 320
ей сега се добирам до форума!
Черпя ви виртуално днес с кой каквото обича-по избор Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт