Предколедни дни 05.12 - 11.12.05 - повярвайте в мечтите

  • 3 773
  • 115
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 3 010
Ооооооооооо, ще празнуваме ли?! За мен чаша червено вино с някокво мезенце, сиренце / може и синьо /  Mr. Green . Момиче да си жива и здрава и една сбъдната мечтица, защо ли знам каква е. Пожелавам един шомбест, красив бебок от сърце.

# 91
  • Мнения: 3 010
Момичета, утре съм пак на УЗИ, стискайте палци, че вече незнам. Дано не излезе нещо сериозно, смисъл, да не е станала няква киста, ми поне да се е "сгърчил", тоя мити фоликул. Е нямам нищо против и да се е спукал де  Laughing

# 92
  • Varna
  • Мнения: 1 094
Момичета, утре съм пак на УЗИ, стискайте палци, че вече незнам. Дано не излезе нещо сериозно, смисъл, да не е станала няква киста, ми поне да се е "сгърчил", тоя мити фоликул. Е нямам нищо против и да се е спукал де  Laughing


newsm17

# 93
  • Мнения: 1 419
Денди, имаш ли новини? Мадявам се да е минало всичко наред  Praynig

Много съм зле, забравих да се похваля - станах леля, момичета, за втори път, но този път на малка кукличка  Heart Eyes

Последна редакция: сб, 10 дек 2005, 12:54 от Aya

# 94
  • Мнения: 3 010
Ехооооооооо, тук сам. Много сам доволна, има новини и хубави. Както каза Док гръмнал еееееееееее  newsm44 newsm68! Ох много се радвам, фоликула се е спукал, днес ми е 20 ден и така. Момичета благодаря Ви за загрижеността. Много сте милички. Док каза, може да е станало, поне знам, че имам ову и лигавицата ми супер. Иухууууууууууууууууууу  newsm62

# 95
  • Мнения: 1 419
Иии, супер - днес само хубави новини, ще стискаме палци и бебо да е станало тогава  Praynig   bouquet

# 96
  • Мнения: 3 010
А каква е другата хубава новина, нещо сам изтървала да не е в Искам бебе, отивам да видя  Wink

# 97
  • Мнения: 1 419
Отгоре я вмъкнах докато си писала първия постинг, за да не пиша едно след друго, ама его на какво стана накрая  Crazy

# 98
  • Мнения: 3 010
Ая, мила честито да ти е жива и здрава племенничката. И много скоро да си има братовчед /ка/. Аз като се връшах днес от АГ и то4но по обяд изписваха беб4е. Мале да видите очите на хората светеха, толкова щастие се четеше в тях. Много е хубаво да си имаш беб4е.

# 99
  • Мнения: 1 419
Много е хубаво - аз съм ходила веднъж на изписване и всички гледахме точно със светещи погледи  Blush А сестра ми беше най-гордата и щастлива жена на света  Heart Eyes

Малко офф, мен много ме боли корема - все още - и то не само яйчниците, а и посредата. И гърдите са ми леко подути от снощи, а тази сутрин малко п овече, и започнах нещо да се надявам (ужас!). Опасявам се, че е безпочвено, защото не издържах и правих тест - отрицателен  Embarassed До утре трябва да ми дойде... Crossing Arms

# 100
  • Мнения: 3 010


Малко офф, мен много ме боли корема - все още - и то не само яйчниците, а и посредата. И гърдите са ми леко подути от снощи, а тази сутрин малко п овече, и започнах нещо да се надявам (ужас!). Опасявам се, че е безпочвено, защото не издържах и правих тест - отрицателен  Embarassed До утре трябва да ми дойде... Crossing Arms

Ох милата, тези тестове направо ни разсипват! На теб кой ден ти е днес? Аз така си се бях настроила, че тоя месец ще е нищо, ама сега пак се върна надеждата и след около 2 седмици предстои отново да спонсорирам аптеките.

# 101
  • Varna
  • Мнения: 1 094
Ехооооооооо, тук сам. Много сам доволна, има новини и хубави. Както каза Док гръмнал еееееееееее  newsm44 newsm68! Ох много се радвам, фоликула се е спукал, днес ми е 20 ден и така. Момичета благодаря Ви за загрижеността. Много сте милички. Док каза, може да е станало, поне знам, че имам ову и лигавицата ми супер. Иухууууууууууууууууууу  newsm62
Браво dendy, само така-дано наистина и бебо да е станал.
Aya има още надежда,хайде успех!

# 102
  • Мнения: 1 419
На теб кой ден ти е днес?
28-ми
Само да не психясаме - аз за първи път по-явно се надявам, защото гърдите ми не се държат така обикновено, а и корема ме боли по-друго яче. И все пак може би е от Клостила  Confused

# 103
  • Враца
  • Мнения: 5 208
Честито лелче!   bouquet  bouquet  bouquet.Ти си наред, племенниците искат братовчедчета.
Денди браво на твойто фоликулче

# 104
  • Мнения: 1 951
Честито  Ая, да ти е жива и zдрава племенничката   bouquet

Ти си наред, племенниците искат братовчедчета.
Точно така, и нали сама zнаеШ колко такива бременни имаме, с отрицателни тестчета  Laughing

Денди, ама нали ти викахме да не се притеняваШ  Naughty Ха дано да е станала работата  Praynig

Общи условия

Активация на акаунт