СНИМКОВ РЕПОРТАЖ ОТ 1-ЯТ РОЖДЕН ДЕН НА ЕЛИЗАБЕТ

  • 1 809
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
Цитат на: Vache
....Ама голяма хитруша е Симона. На кого се е метнала?

Ама как на кого. Нали знаеш, когато е лошо на Мама, пък когато е хубаво на тате Wink  Laughing

# 16
Цитат на: mama-bena
Само едно неЩо ме подразни, като видях гостите ти с обуща, викам си как може децата по пода а те.. Друг път ги карай да се събуват или да си носят нови обуща.
Извинявай ама що ми на душата това и на устата, е не винаги ама стана ме яд като видях малката принцеса до маратонката на ? Wink

Хихи. Споко де. Не се възмущавай. И аз в началото не можех да приема това чудо, но тук е да не кажа традиция да си стоят в къщи с обувките. Е мене както може би си ме забелязала прилично си стоях с чехличките Embarassed  Grinning И за статистиката да отбележа, че 90% от гостите си бяха с чисто нови обувки.  Embarassed  Simple Smile  Ама и аз да си призная не съм от "маниячките" чак по чистота. Все пак си имаме куче, с което не мога да твърдя, че е безупречно чисто. Поне с паркет Grinning  Wink

# 17
Цитат на: bobolenta
Мнооооооооого сте сладки! Страхотно весело изглежда партито! Grinning

Хайде стягай се, че като гледам и до вашето не е останало много. С днешна дата - точно два месеца Grinning

Благодаря ви момичета. Всички малки същества са сладички и чаровни. Все се сещам за филма "Приятели", когато Фиби попита истинската си майка "Малко кученце - сладко или грозно" Laughing  Grinning
Нека всички вие и вашите семейства сте здрави. Нека любовта и късмета са винаги около вас.

# 18
  • Мнения: 507
Супер са снимките!Да са ти живи и здрави кукличките и още много рожденни дни да празнувате. Grinning

# 19
  • София
  • Мнения: 13 206
Цитат на: Honda
Цитат на: Vache
....Ама голяма хитруша е Симона. На кого се е метнала?

Ама как на кого. Нали знаеш, когато е лошо на Мама, пък когато е хубаво на тате Wink  Laughing


Е, не... това е различно в зависимост от гледната точка, а също и от начина на тъкуване, дали чертата ще се приеме за порок или за положителна черта  Grinning .

Да са ти живи и здрави малките госпожички!  Grinning

# 20
  • сред цветята
  • Мнения: 3 032
Ех, Хонда. Нямаше ме за известно време, а вие какъв прекрасен празник сте имали. Simple Smile  Simple Smile  Simple Smile
Честито с голямо закъснение на малкото сладурче. Както виждам по снимките, прекарали сте си чудесно, много хубави снимки. :new-bday:

# 21
  • Мнения: 654
Grinning Да ти е жива и здрава рожденничката! Grinning
Пожелаваме да е късметлийка в живота и да върти всички момчета на малкото си пръстче! Grinning   remybussi

# 22
Цитат на: LIDYA
Grinning Да ти е жива и здрава рожденничката! Grinning
Пожелаваме да е късметлийка в живота и да върти всички момчета на малкото си пръстче! Grinning   remybussi

Хихи - дай боже.
Ама най-вече да са здрави всички дечурлига, че така се гледат по-лесно Wink  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт