иска ли някой да отслабва с мене

  • 4 185
  • 87
  •   1
Отговори
 newsm78 иска ли някой да отслабва с мене от днес?
Така може би ще се подкрепяме взаимно,защото аз не съм с голяма воля Embarassedаз започвам от 65 кг.и ще давам отчет тази седмица

# 1
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
А по какъв начин ще отслабваш? Каква диета ще прилагаш?

# 2
мисля да огранича въглехидратите-една седница и ще видя какъв ще е резултата.Трудно.много трудно издържам на стриги диети-покрай мен в офиса са едни торти,капучина.... #Crazy

# 3
  • Мнения: 130
Аз, аз! Дано като съм с някого, резултатът да е положителен. И аз съм от днес (пунделник), и аз съм 65 кила. Успех, мила!  bouquet

# 4
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Айде,желая ви успех Grinning
Аз като гледам не ставам за такива работи и само ще си дебелея. Confused

# 5
  • Мнения: 130
Аз сега заминавам до четвъртък за Варна. Дано устискам, после ще давам отчет.  Flutter

# 6
  • все тук
  • Мнения: 1 716
До обяд бях твърдо "За". Сега обаче изядох 4 шоколадови бонбона, така че от утре ме бройте. Ама наистина - не мога да се трая вече. И понеже не мога да пазя диети, ще огранича хляба, сладкото и тестото.
Стартирам от62 кг  Embarassed при ръст 152 см.
Абе не съм дебела, ниска съм Laughing

# 7
  • home!sweet home!
  • Мнения: 506
аз стартирам от 61 кг. и за протокола 163 см. ям манадарини и салатки със сирене!целта ми е 55 кг. и то до коледа newsm78

# 8
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
И аз съм на линия.За 4 седимици с разделно хранене свалих 5кг, имам още 4...целта ми е да ги смъкна до Коледа.

# 9
  • Мнения: 597
Леле,веднага се вклю4вам...аз съм 67 килца и съм 1.61-2. висока,в4ера гледах 4е има 3 седмици,до Коледа,и 4 до Нова Година,така,4е смятам да направя една атака срещу сланините си..а също така съм замислила и програма за разкрасяване,изобщо много глезене през този месец...даже ще играя и гимнастика,така съм се зарекла...ще докладвам по4ти всеки ден!НИкакво предаване,аз нали все на финала се сещам,4е може да се наперави нещо по въпроса..... newsm78

# 10
  • Мнения: 1 108
И аз и аз !
И мен ме бройте , но от утре - вторник.
И аз съм 65 кг.
Хайде да пишим всеки ден какво ще ядем

# 11
  • Мнения: 2 759
   И аз започвам. Но понеже хич ме няма с диетите мисля да заложа на фитнес+л-карнитин+китайски чай+повечко грейпфрути.. Започвам от 60, защото миналия месец свалих 4. Ще опитам и да погладувам, ама.. не обещавам.. От другата седмица мисля да съчетая нещата и с Табекс. Стискам палци на всички, ще се отчитам на килограм Wink

# 12
  • София
  • Мнения: 5 289
И мене ме пишете в кюпа,вече направо ми писна в момента съм на такъв глад,че направо не се издържа вече,правя и гимнастика-отслабнала съм мааалко,а имам още мнООООООго.И най-лошото от всичко е,че мъжа ми не ми дава да си купувам дрехи,докато не отслабна/за стимул го прави,не си мислете че е отвратен от мен/обаче егати му стимулауми на мен не ми се излиза и навънка даже,като знам кво трябва да си обличам,въобще нещата при мене са много кофти.

# 13
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Бройте ме и ме-от утре вторник.За протокола-70 килограма ,167 см.Цел-55кг. възможно най- бързо Rolling Eyes

# 14
Мили4ки и мен бройте,ве4е ми омрьзна да сам дебела:)))незнам на каква диета да мина,знам от ли4ен опит 4е само на месо,яйца,салати и вода мн се отслабва,но е мн ску4на бьрзо омрьзва и ти писва от месо,ноооооо има добьр резултат.мисля да устискам до коледа-диетата по принцип се прави мисля 4е беше 24дни или нещо такова.запо4вам-75кг на 171см цел 60кг но кога ли ?не и за коледа:)))))успех на вси4ки дано да ни е по лесно и да се стимулираме взаймно.

# 15
довечера сме канени на ресторант по повод Никулден-дайте ми идея какво да си поръчам,за да не прегреша.честно казано колкото повече искам да отслабна,толкова повече дебелея......Sad

# 16
  • Мнения: 612
Можеш да си поръчаш салата и риба. Аз също се включвам в отслабването, че вече ме е срам, ама много след новото ми напълняване Embarassed. Защо не се регистрираш,  Wink така и така ще пишеш и ще отслабваме заедно?

# 17
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Az стартирам днес.Сега съм на кафе,мисля целия ден да карам на плодове и да си изцедя лимони да пия  с чай.Дано не съгрешавам,че не остана време до Коледа ,а аз си стов дебела Confused

# 18
  • Мнения: 2 125
И аз ще се включа към групата Simple SmileПомислете само, дали да не започнем от 1 януари??? newsm78Само като си помисля колко вкуснотии ще пропуснем по Коледа и Нова година....Аз май от 1 ще започна, мъка, мъка. Тръгвам от 61 кг., 1.70 съм висока, обаче мисля да спортувам. Някой да знае фитнес /ама не да ходя да си показвам екипчето/ в района на Банишора?
Някой да каже готина диета!!! Моля ви!! Досега никога не съм пазила диети Sick

# 19
  • Мнения: 1 108
хайде да си измислим менюто за днес  и утре

# 20
  • София
  • Мнения: 215
И аз се включвам към гладуващите и слабеещи мами,така ще имам по-голям стимул.Стартовото ми тегло е 58кг. а желаното  55кг.

# 21
вече сам регистриран потребител-ура Hug
Виждате ли,майчета, покрай призива ми за диетата,как се присъединих кам вас Joy
А,между другото днес си хапнах 5 фурмички-оплесках ли много работата? Embarassed

# 22
  • Варна
  • Мнения: 4 969
 mama esi не си само ти,и аз оплесках работата с 2 парченца от шоколада на детето Embarassed
За сметка на това смятам за днес да не ям повече Naughty макар,че и ние май ще ходим на гости,нооо се надявам да устискам Crazy

# 23
  • Мнения: 1 809
Да се оплача и аз...голяма лакомия съм SadВсе започвам диета,ама тя трае до обяд .... EmbarassedАма така като чета,колко сте надъхани всички да отслабвате ..май и аз вече ще се взема в ръце.Все пак идват празници...иска ми се да  махна тия гадни 3кг.Така,че и аз се присъединявам и просто от утре край на хляба,баничките....моренките и всичко от сорта Simple Smile Ще започна каланетика всеки ден....Сега съм 59кг  до Коледа мисля да стана поне 56-57 ThinkingПожелавам успех на всички! Wink

# 24
  • Мнения: 612
Аз спирам хляба, тестените изделия и сладките. А и взимам цефамадар. Даже се чудя дали да не мина само на супи newsm78, вие с какво започвате?

# 25
  • Мнения: 1 091
Момичета, и аз се присъединявам от утре. Смятам да изключа хляба, сладкото, тестеното за 1 седмица. После, според резултата, може да махна и млечните продукти. Странното е, че преди години отслабвах бързо - 1 ден да не ям и хоп-килце по-малко. А сега хем малко ям, хем не отслабвам. Има ли някоя от вас същия проблем? Сигурно от годинките и забавената обмяна на вещвствата ще да е... Thinking

# 26
  • Мнения: 597
Не знам на колко год, си,ама да не те плаша...аз май4е тук сам Каката на отбора,та с годинките мили4ка,става все по зле положението..бавно смъкваш,трудно се стягаш,пове4ко те мързи,и резултатите идват доста късно,и са на много висока цена..Не ме мрази,казвам го за да си стягате дупетата от сега,4е после и забавен метаболизъм,и какви ли не "екстри",не се появяват...като косми,където не искаш,много грижи за лицето,освен и за дупето,а за целулита да не говорим,4е май ве4е нямам надежда 4е някога ще из4езне....така,4е действайте смело,паролата е :"постоянно,ежедневно"..До Нова Година има пове4е от 3 седмици,трябва да ги щурмуваме,а за от 1 януари,то се знае...пак ще сме на ринга,ама поне да не е траги4но положението...Аз съм на НВД...ама как ми се папка слади4ко....луда съм по сладките неща,понякога си мисля,4е трябваше ве4е да се търкалям....ама аз и сега се потъркалвам по малко де... Embarassed

# 27
  • Мнения: 2 759
   Днес във фитнеса и сауната свалих 1,200. Значи във фитнеса стигнах 60.1, тръгнах си 58.9. Казвам стигнах, защото преди това ходих пеш около 2 часа, средно бързо.. Разбира се, това е предимно водичка, но се надявам утре да се събудя 59.9 или поне 60.0. Стискам палци и на вас!  Peace

# 28
  • Мнения: 130

Аз започнах диетата която прочетох във форума със житото издържах почти 2 дена но вечерта на 2 си хапнах подобаващо, но от утре започвам пак.
 :hahaha:169см 67 кг.

# 29
  • Балчик-Сливен
  • Мнения: 1 058
И аз се включвам от 73,400 трябва да стана поне 65 до март месец.Пия Цефамадар,а мъжо Биикорект плюс и казва че му гасне апетита. Confused
Днес-закуска:кисело мляко с мюсли и кафе,обяд-Зеленчукова супа,след обяд-плод и вечерта салата с малко шунка и маслини.
Намерих и една касета у дома с каланетика -ще опитам като заспи бубата.И най-важно е самонавивката.След първата бременност като отслабвах си мислех-Ето,нямам вреве за никакви разкрасителни процедури,но с диета правя мнооого за себе си Peace

# 30
  • Мнения: 612
Пия Цефамадар,а мъжо Биикорект плюс и казва че му гасне апетита. Confused

 Hug Здраейте на всички! Забравих да пиша, че се боря най-малко с 10 кг. Embarassed
dani66 на теб притъпява ли ти апетита цефамадара?
Днес започвам само на кафе- сутринта, през деня плодове, може и супа ако огладнея много.
Хайде успешен нов диетен ден !  bouquet

# 31
  • Балчик-Сливен
  • Мнения: 1 058
все още не мога да споделя достоверно мнение,защото го пия от 2 дена,но ще ви информирам като станат малко повече дните.Аз си бях купила за мен Биокоректа,но ми казаха,че не е за хора с ниско кръвно като мен-щяло да падне повече Rolling EyesПрепоръчах го на половинката-той е само 102 кг.,а то взех,че му улучих -сега  наистина си хапва малко и казва,че няма апетит.Дано да продължи,ще ви информирам и за него Stop

# 32
  • все тук
  • Мнения: 1 716
Провал на моите планове Embarassed
Ям и това е. Но вчера Никулден, утре празник на хиляди познати - е, край няма.
Май ще изчакам да минат празниците. И не от 1, а от 3 януари ще почна, че първите два дни ще се дояждат вкусоитиите от новогодишвана трапеза.
Хайде успех на другите

# 33
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Днес ще броя за втори ден,тъй като аз вчера устисках( 2-3 хапки риба и малко зелева салата)днес ми е много зле (май пих менте)и не излизам от тоалетната-обърнаха ми се червата (с извинение) та може и малко да съм свалила Sick

# 34
  • Мнения: 1 464
и аз съм в отбора ,момичета!Днес съм на 1 банан и 2 ябълки,ако издържа 3 дни така ще го броя за лечебно гладуване и ще продължа поне до 10+5 захранване.Ако не издържа обаче/пробвам вече3 пъти и все на третия ден не издържам/ще го броя за диета и ще гледам поне да се ограничавам.
Успех на всички ни!

# 35
Здравейте и аз от днеска на диета-днес съм само на мле4ни продукти еееехх да се надявам да не я разваля и този път диетата.запо4вам от 75кг-желани и така ме4тани 63кг при ръст 171см.стискам палци на вси4ки-абе хора имат ли ефект тези хап4ета да взема да ги поръ4ам и аз от БГ да ми ги пратят

# 36
  • Мнения: 1 560
Хайде за да не ви е скучно и аз да се присъединя, а дано издържа! Ще опитам Японското чудо за една седмица, като желания резултат от него е -3 кг. Ще е съчетано с фитнес ( аз така или иначе си ходя).

# 37
  • Мнения: 551
 Здравейте мами, понеже и на мен ми предстои да сваля 10кг. някой знае ли нещо повече за Японското чудо?

# 38
  • Мнения: 1 560
Ами нямам идея какво точно те интересува, но мога да ти дам линк с диетата, а отдолу има към 250 коментара.

Желая ти успех, както и на всички, които са решили да се заемат със себе си!



http://rozali.com/diet.php?l=a&p=3

# 39
  • Мнения: 2 759
   Днес си купих Калорекс. От чудене как да отслабна хапвайки.. Мразя се..

# 40
  • Мнения: 903
Айде и аз да се включа. Аз май съм най-голямата дебеланка от всички -  86кг при ръст 164см. Целта ми е 70кг Аз от 2 седмици карам без тестено и сладко и съм -2кг, ама заветната цел е далече. Пожелавам успех на всички ви Simple Smile

# 41
  • Мнения: 1 283
Здравейте!  Grinning
Аз имам да свалям към 10-тина килца Crazy,но не мога да пазя диета....все ми се хапва сладичко и после соленко Confused
...но съм решила да олабя малко,4е за Коледа ни чака яко плюскане-то пълнени пуйки,сърмички,баклавички..... ooooh! ooooh!

# 42
  • София
  • Мнения: 1 352
Бих искала и аз да се включа в предколедното отслабване. Аз съм 64 кг. при височина 164. Иска ми се да сваля поне 4 кг., а ако може и повече. Но с това седене по цял ден пред компа все ми се похапва нещо - и то сладичко. А и в офиса все някой черпи за нещо  Rolling Eyes Ще се опитам и аз да огранича въглехидратите.
Ако има първи резултати, споделете ги моля, ще ми подейства мотивиращо.

# 43
  • Варна
  • Мнения: 4 969
   Днес си купих Калорекс. От чудене как да отслабна хапвайки.. Мразя се..

Скоро дай отзиви за Калорекса,че и аз се бях замислила да си го купя.
На мен ми е 3 ден-засега одържам фронта с минимум храна,от днес мисля да си направя и малко от лимонената диета на Арауз Laughing

# 44
  • Мнения: 356
И аз съм с вас. Стартирах на 07.12. с "японско чудо". В момента съм 63 кг.Иска ми се да стана 55 кг. Ако ми подейства като първия път, би трябвало да смъкна за 2 седмици поне 5 кг. Успех на всички!

# 45
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
Айде и аз да се включа. Аз май съм най-голямата дебеланка от всички - 86кг при ръст 164см. Целта ми е 70кг Аз от 2 седмици карам без тестено и сладко и съм -2кг, ама заветната цел е далече. Пожелавам успех на всички ви Simple Smile
не си милa аз засега май водя 154 на 83 хайде сега мотивирайте ме- аз искам ,ама трудно става ,че бебa  е злоядa и  готвя и си го ям ужас

# 46
  • Мнения: 2 255
Ами да взема и аз да се пробвам с групата, ама понеже НЕ мога да търпя глад, май ще пробвам туй чудо с житото (и без това го обичам) пък ще видим резултата
за протокола съм 168 см и 56 кг - целта е 54-53 кг за Нова година  hahaha

# 47
  • Мнения: 130
Неска да се похваля се теглих на електронен кантар (дотук добре, ама какво показа) - цели 66 кюла, при ръст 175!  Shocked Не мога да се гледам, един тумбак, едни паласки... Cry Искам си пак 60-те килаааа.
Тиквата казват, че е с повечко въглехидрати, ама май съм на нея тези дни.

# 48
  • sofia
  • Мнения: 97
И аз се включвам. Преди около 10 дни а може и повече пробвах с лимоните на arrows. Резултат -2 ама без грам сладко и хляб. И така от 58 отново 60 та като хапна и отгоре.Тия 10 кила ще ми вземат здравето. . Желание бол но като ме напече глада малеее. Ужас. Доно с ваша помощ до нова година да се вталя малко. Успех и пишете.

# 49
  • Мнения: 2 759
Скоро дай отзиви за Калорекса,че и аз се бях замислила да си го купя.

   Ето отзиви: още като го купувах ми се видя доста страшничък, защото вътре няма грам упътване, странични ефекти и т.н.т.. Абе .. НИЩО! Дори се замислих да колна на Фондацията на потребителите!.. Затова категорично НЕ ГО ПРЕПОРЪЧВАМ!!! Колкото до апетита: да, днес изобщо не огладнях. Но честно казано, по-добре здрава и Пухчо, отколкото някакви незнайни нещастия..
   И аз чакам някой да се обади с резултати вече Wink

# 50
  • Мнения: 1 091
Вчера:
закуска:мляко с 1 л. мед, кисело мляко с мюсли
обяд: 2 кюфтенца с малко ориз
следобяд: 1 ябълка
вечеря: малка порция ориз с месо

Днес още не съм хапвала, само млякото с мед си изпих, но смятам да карам горе-долу като вчера.
Абе, момичета, как мога да отслабна в краката? Иначе не съм пълна /166см, 55кг/, обаче искам да намаля обиколката на бедрата и прасците, и тоя гаден целулит ще ме умори, искам да го махна #2gunfire. С диета отслабва ли се в краката и може ли да се бори целулит? Не ми казвайте "масажи, целутрон", защото съм правила, но явно целулитът ми е адски упорит, не мърда от там, да му се невиди.

# 51
  • Мнения: 1 560
Ами с диета може да се намали значително - пий много вода и изключи солта. Наблягай на салатите и плодовете и забрави за разните боклуци, с които се храним, когато нямаме време. Обаче трябва да си измислиш и как да спортуваш, защото спорта подобрява кръвообръщението и изгаря мазнини.
Моя целулит видимо намаля по този начин.

# 52
  • Мнения: 1 091
Мерси, 'Пепи', за отговора, обнадежди ме и ще послушам съвета ти. Аз се занимавам с йога отскоро и ходя на фитнес когато имам време, лошото е, че го правя нередовно и така няма много ефект. Ама то какви пресни салати по това време?

# 53
  • Мнения: 612
Вчера бях на 
-закуска - кафе,
-обяд -1 кренвиш,
- вечеря - месо и салата, обаче  след обяд съгреших с няколко соленки  Embarassed.
Обаче 1,5кг. май/кантара ми е скапан/ съм свалила за тия 5 дни/без хляб и сладко /. Ще преценявам по дрехите - това ми е по-важно.

Днес - кафе. Хайде и днес с нови сили да продължаваме! Кураж момичета!  newsm44

hot chocolate в краката се отслабва, но трябва доста да свалиш за да се отрази. Отслабването започва отгоре надолу.

# 54
оххх и аз съм в застой-то май не може за 3 дни 3 кила:)))))в4ера бях само на зелен4уци,предишния ден само на мляко.Днес съм на пилешко месце.продължавам,въпреки 4е днес имам имен ден и туко виж мъжлето пожелало на ресторант:))))успех на вси4ки

# 55
  • Мнения: 1 560
Мерси, 'Пепи', за отговора, обнадежди ме и ще послушам съвета ти. Аз се занимавам с йога отскоро и ходя на фитнес когато имам време, лошото е, че го правя нередовно и така няма много ефект. Ама то какви пресни салати по това време?

Ами .........зеле с моркови, това ям сега, защото се опитвам да спазвам Японското чудо(между другото за 2 дни и половина съм смъкнала килограм, така че съм доволна). Иначе има все още краставици и домати, но са скъпи. Поне плодове има!

# 56
  • sofia
  • Мнения: 97
Две кафета без захар лещата от детската кухня на баткото инакрая не устоя и хапнах две лъжици от пилешката манджа на свеки. Утре ще си ги отгладувам.

# 57
  • Мнения: 130
Варените яйца голямо прегрешение ли са? (Освен, че бяха доста на брой.)  Rolling Eyes

# 58
  • Мнения: 1 560
Варените яйца голямо прегрешение ли са? (Освен, че бяха доста на брой.)  Rolling Eyes
Варените яйца не са. Препоръчват ги даже в диетите, ама половин вафла  е прегрешение, което преди малко направих. Нищо! Човек трябва да си угажда от време на време. Embarassed

# 59
  • Мнения: 2 759
   И аз олекнах с 1-1.5 кг вече. Чакам с нетърпение следващия!

# 60
  • София
  • Мнения: 5 289
Чакайте и аз да се отчета за днес,досега 1л сок портокал+10 пилешки хапчици Embarassed

# 61
Да и аз олекнах само 4е само с 500г,може и кило да е до стрелката една такава никаде не показва междинно и аз реших 4е е 500г.продължавайте вси4ки с диетите си,няма да сме все пухкавели-ще се увел4аем с успех някои ден.приятен ден!!!!

# 62
  • софия
  • Мнения: 4 990
ааааа,без такива и аз се включвам нищо че е малко по-късно от вас.за протокола-1,55 висока и цели62 кила Embarassed.Ама преди около месец бях решила да пробвам без хляб и тестени ,което на мен лично ми е адски трудно,ама да си призная имаше ефект-за 5 дни 3 кила.Чудо нали!после естествено се отпуснах  Confused и всичко си се върна.ама пусто на работа наистина няма какво да се яде-само едни скапани кашкавалки и млечни салати.С кашкавалките добре срях ги,ама като ядеш 5 дни салата една и съща и ти писва,за парите да не говорим.И накрая като нямаш пари отиваш и си купуваш кашкавалка за 40 стинки.Трагедия! Cry
 ама поне разбрах че има ефект от неяденето на хляб и тестени.
Пред всички обещавам  bowuuда си приготвям плодове и чаи с мед(малко) за работа и да спра със сметанените  захарни кафета.
Така ме амбицирахте
Пук и моя мъж сега е във Франция та ще го изненадам (надявам се) като се върне сле д10 дни.ами успех

# 63
  • София
  • Мнения: 5 289
Севде и аз това щях да ти кажа,приготвяй си от вкъщи нещо по диетично и кажи сбогом на кашкавалките.

# 64
  • Мнения: 130
Севде и аз това щях да ти кажа,приготвяй си от вкъщи нещо по диетично и кажи сбогом на кашкавалките.
Ами ти с тея хапчици ааамаха! smile3513 Я се стягай! (сокът не го коментирам, сигурно и той е или натурален или от тея пълни със захари)
Наблягай не на количеството, а на качеството.
Успешно отслабване!  bouquet

# 65
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Здравейте мацки Laughing
Аз вчера съгреших с малко типов хляб Confusedно смятам днес да не ям почти нищо-ще си изцедя лимони (за цял ден)и смятам да направя тази житената диета за 3 дни.Утре ще се отчета дали съм успяла-много ми е трудно,никога през живота ми не ми се е налагало да пазя диета Cry...
Успех на всички  bouquet

# 66
  • София
  • Мнения: 5 289
Ха,ми то лесно нема скъпа...особено като любимото ти занимание е да си хапваш...
Севде хапчици, хапчици ама ей ме на вчера цял ден искарах само с тях не съм ги мешала с нищо друго.Днес засега съм на един банан,обаче ми прискърцва корема та ще видиме с какво ще го изментя днеска,лошото е че нямам кантар и въобще незнам колко килца съм и ако случайно позаслабна няма да разберъ,иначе за протокола съм някъде към 80кги 172см,имам за сваляне цели 22кг.

# 67
  • Мнения: 356
Да се отчета и аз. С "Японско чудо" за 5 дена съм вече -3 кг. Проблемът е, че снощи съгреших и се страхувам да не съм стопирала топенето на тлъстинките. Ще ви се отчета пак след още 5 дена.

# 68
  • Мнения: 1 560
A  аз го спрях Японското, защото си забравих кутията с варени яйца преди да ида на  работа, а бях дежурна 24 часа заключена сама в стая. А бях толкова мотивирана, ама какво да се прави. Успех на всички!

# 69
Да направя отчет-за една седмица-1,5 кг.!Виждат ми се малко,но като се има впредвид,че и доста пъти прегреших Embarassed...Продължавам и тази седмица

# 70
за от4ета и аз за 6дни 1.5кг и на мен ми се виждат малко въпреки 4е нито веднъж не прегреших:))

# 71
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Аз не съм се теглила...пък и смея ли след мойте прегрешения (а те са доста).
Диета правя през ден май,и карам главно на кафе и мляко.От днес съм сериозна и дано има ефект.

# 72
Още 1кило си заминало:))))днес свършвам диетата,за 7дни-2.5кг.мисля да продължа с житената диета от утре.набрала съм скорост:))))

# 73
  • Варна
  • Мнения: 4 969
ани4ка ти досега на житената ли беше?
Аз си купих жито и така си стой в шкафа Embarassed

# 74
не бях и аз незнам на каква диета:)))1ден на мле4ни продукти
2ден на зелен4уци
3ден на пилешко месо
4ден на плодове без банани
5ден телешко месо
6ден рибни продукти
7ден вси4ко без тестени и захарни продукти
мислех 4е ще е мн тежка диета,но наистина спира да ти се яде.най-гадно ми беше на риба,4е някак си не ми вървеше на празен стомах (особено сутрин)мисля пак да я повтория за 1 седмица 2.5кг или да мина на житната.

# 75
ЕЕЕЕЕХООООО днес никой с  нищо не се е похвалил,къде се изгубихте слабеещи моми4ета:))))))аз си стоя на едно място няма промяна днес:)Едно бързо въпрос4е-наистина ли има ефект "японското 4удо"(не съм сигурна за името:)) 4ета мн мами я прилагат и резултатите май са добри(3кг за 5дни)да мина на нея ааа?

# 76
  • Мнения: 612
Ох, не съм за хвалене аз ми   smile3538  Weary . Да не ви действам демотивиращо, обаче оставам за след Нова Година диетата. Чувствам се виновна момичета...

# 77
  • Мнения: 130
От 66 съм 64!  bowuu
Това е мотивацията от мен! Напред!!!  Mr. Green

# 78
  • Мнения: 612
От 66 съм 64!  bowuu
Това е мотивацията от мен! Напред!!!  Mr. Green

smile3501 Браво ! Наистина е мотивиращо, ще се замисля...  bouquet

# 79
  • Мнения: 130
От 66 съм 64!  bowuu
Това е мотивацията от мен! Напред!!!  Mr. Green

smile3501 Браво ! Наистина е мотивиращо, ще се замисля...  bouquet
Под 63 падам вече, надявам се да удържа фрона поне до Коледа... Praynig

# 80
и аз днес още 1 паунд свалих,на житната диета съм.но ве4е я развалих и това озна4ава 4е ве4е не съм:))))))ноооооо обещавам запо4вам ножа от утре пак:))))))

# 81
  • Мнения: 612
От 66 съм 64!  bowuu
Това е мотивацията от мен! Напред!!!  Mr. Green

smile3501 Браво ! Наистина е мотивиращо, ще се замисля...  bouquet
Под 63 падам вече, надявам се да удържа фрона поне до Коледа... Praynig

Браво продължавай така,  и аз ще се опитам .... пък ще видиме аз почвам от 67/в момента/  Embarassed

# 82
ХЕЕЕЕЕИИИ МАЙ ПОВЕ4ЕТО ИЗОСТАВИХМЕ ДИЕТИТЕ ЗА СЛЕД НОВА ГОДИНА А?Simple Smile))))

# 83
  • Мнения: 1 091
Аааа, аз продължавам. Смятам да диетувам до събота, после ще си отпусна душата. Обаче за 3-4 седмици съм свалила само 2-3 кг., което си е нищо. А хляб, тестено и сладко не слагам в устата си /освен от време на време шоколад/. От другото, което ям, ям по много малко...Не знам защо така newsm78 Дано поне сега по празниците не си върна сваленото. Искам още килце-2 да махна, ще ги оставя за след Нова година.
При вс как върви? Давайте отчет.

# 84
  • Варна
  • Мнения: 4 969
И аз съм 2 кила надолу Party
Но карам главно на прясно мляко с кафе Rolling Eyes и от на малкия яденето го дояждам Embarassed

# 85
и аз за 3седмици 3 кила,днес се по-отпуснах,но няма да кажа какво сам яла 4е ще падне смях(не ще споделя-от 2 години не бях яла люти 4ушки и днес в магазина вдях един буркан производство българско и си спомних за коледите в БГ,та купих аз веднага и в нас хляб и 4ушки:))))мъжо:)))гледа и не вярва

# 86
  • Мнения: 130
Аз се закотвих на 63 и ме съмнява до НГ да сваля още, как ще лиша прекрасното си тлъсто телце от коледните изкушения.  newsm22

# 87
  • Добрич
  • Мнения: 193
Здравейте! Hug
Много ми харесва тази идея и аз искам да участвам,но имам един въпрос:Аз все още кърмя!Има ли от вас някой ,който  кърми???Това малко или много ще попречи на лактацията.Имате ли идея какво да правя?? Thinking

Общи условия

Активация на акаунт