иска ли някой да отслабва с мене

  • 4 174
  • 87
  •   1
Отговори
# 15
довечера сме канени на ресторант по повод Никулден-дайте ми идея какво да си поръчам,за да не прегреша.честно казано колкото повече искам да отслабна,толкова повече дебелея......Sad

# 16
  • Мнения: 612
Можеш да си поръчаш салата и риба. Аз също се включвам в отслабването, че вече ме е срам, ама много след новото ми напълняване Embarassed. Защо не се регистрираш,  Wink така и така ще пишеш и ще отслабваме заедно?

# 17
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Az стартирам днес.Сега съм на кафе,мисля целия ден да карам на плодове и да си изцедя лимони да пия  с чай.Дано не съгрешавам,че не остана време до Коледа ,а аз си стов дебела Confused

# 18
  • Мнения: 2 125
И аз ще се включа към групата Simple SmileПомислете само, дали да не започнем от 1 януари??? newsm78Само като си помисля колко вкуснотии ще пропуснем по Коледа и Нова година....Аз май от 1 ще започна, мъка, мъка. Тръгвам от 61 кг., 1.70 съм висока, обаче мисля да спортувам. Някой да знае фитнес /ама не да ходя да си показвам екипчето/ в района на Банишора?
Някой да каже готина диета!!! Моля ви!! Досега никога не съм пазила диети Sick

# 19
  • Мнения: 1 108
хайде да си измислим менюто за днес  и утре

# 20
  • София
  • Мнения: 215
И аз се включвам към гладуващите и слабеещи мами,така ще имам по-голям стимул.Стартовото ми тегло е 58кг. а желаното  55кг.

# 21
вече сам регистриран потребител-ура Hug
Виждате ли,майчета, покрай призива ми за диетата,как се присъединих кам вас Joy
А,между другото днес си хапнах 5 фурмички-оплесках ли много работата? Embarassed

# 22
  • Варна
  • Мнения: 4 969
 mama esi не си само ти,и аз оплесках работата с 2 парченца от шоколада на детето Embarassed
За сметка на това смятам за днес да не ям повече Naughty макар,че и ние май ще ходим на гости,нооо се надявам да устискам Crazy

# 23
  • Мнения: 1 809
Да се оплача и аз...голяма лакомия съм SadВсе започвам диета,ама тя трае до обяд .... EmbarassedАма така като чета,колко сте надъхани всички да отслабвате ..май и аз вече ще се взема в ръце.Все пак идват празници...иска ми се да  махна тия гадни 3кг.Така,че и аз се присъединявам и просто от утре край на хляба,баничките....моренките и всичко от сорта Simple Smile Ще започна каланетика всеки ден....Сега съм 59кг  до Коледа мисля да стана поне 56-57 ThinkingПожелавам успех на всички! Wink

# 24
  • Мнения: 612
Аз спирам хляба, тестените изделия и сладките. А и взимам цефамадар. Даже се чудя дали да не мина само на супи newsm78, вие с какво започвате?

# 25
  • Мнения: 1 091
Момичета, и аз се присъединявам от утре. Смятам да изключа хляба, сладкото, тестеното за 1 седмица. После, според резултата, може да махна и млечните продукти. Странното е, че преди години отслабвах бързо - 1 ден да не ям и хоп-килце по-малко. А сега хем малко ям, хем не отслабвам. Има ли някоя от вас същия проблем? Сигурно от годинките и забавената обмяна на вещвствата ще да е... Thinking

# 26
  • Мнения: 597
Не знам на колко год, си,ама да не те плаша...аз май4е тук сам Каката на отбора,та с годинките мили4ка,става все по зле положението..бавно смъкваш,трудно се стягаш,пове4ко те мързи,и резултатите идват доста късно,и са на много висока цена..Не ме мрази,казвам го за да си стягате дупетата от сега,4е после и забавен метаболизъм,и какви ли не "екстри",не се появяват...като косми,където не искаш,много грижи за лицето,освен и за дупето,а за целулита да не говорим,4е май ве4е нямам надежда 4е някога ще из4езне....така,4е действайте смело,паролата е :"постоянно,ежедневно"..До Нова Година има пове4е от 3 седмици,трябва да ги щурмуваме,а за от 1 януари,то се знае...пак ще сме на ринга,ама поне да не е траги4но положението...Аз съм на НВД...ама как ми се папка слади4ко....луда съм по сладките неща,понякога си мисля,4е трябваше ве4е да се търкалям....ама аз и сега се потъркалвам по малко де... Embarassed

# 27
  • Мнения: 2 759
   Днес във фитнеса и сауната свалих 1,200. Значи във фитнеса стигнах 60.1, тръгнах си 58.9. Казвам стигнах, защото преди това ходих пеш около 2 часа, средно бързо.. Разбира се, това е предимно водичка, но се надявам утре да се събудя 59.9 или поне 60.0. Стискам палци и на вас!  Peace

# 28
  • Мнения: 130

Аз започнах диетата която прочетох във форума със житото издържах почти 2 дена но вечерта на 2 си хапнах подобаващо, но от утре започвам пак.
 :hahaha:169см 67 кг.

# 29
  • Балчик-Сливен
  • Мнения: 1 058
И аз се включвам от 73,400 трябва да стана поне 65 до март месец.Пия Цефамадар,а мъжо Биикорект плюс и казва че му гасне апетита. Confused
Днес-закуска:кисело мляко с мюсли и кафе,обяд-Зеленчукова супа,след обяд-плод и вечерта салата с малко шунка и маслини.
Намерих и една касета у дома с каланетика -ще опитам като заспи бубата.И най-важно е самонавивката.След първата бременност като отслабвах си мислех-Ето,нямам вреве за никакви разкрасителни процедури,но с диета правя мнооого за себе си Peace

Общи условия

Активация на акаунт