Езел / Иийт Озшенер***Ezel / Yiğit Özşener - тема 92

  • 30 596
  • 725
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 0
Бидето се разрева , защото осъзна , че Езел всъшност иска да избяга от чувствата си към Ейшан   ooooh!

# 691
  • Мнения: 234
То на Баадето това и е радостта .Ако и да хвърляте домати, по ще приема всички да ги нема, отколкото да ми спретнат сватба с нея.

# 692
  • Мнения: 0
И как така планира Езел да си вземе Джан, това да не играчка  Thinking, той съвсем ги отписал и Дженго и Ейшан

# 693
  • Мнения: 6
Синът и Бадето до него ?! Къде е Ейшан ,че вижда Джан до себе си? Да не й готви тъжен край?
Ама и Ейшаната не е имало мъж ,с когото да е била и да не е предала. Баща си дори го уби!

# 694
  • ... ъраунд, инсайд, снизу...
  • Мнения: 864
То на Баадето това и е радостта .Ако и да хвърляте домати, по ще приема всички да ги нема, отколкото да ми спретнат сватба с нея.

+ 1  Peace това да го не видя Naughty

# 695
  • Мнения: 0
То на Баадето това и е радостта .Ако и да хвърляте домати, по ще приема всички да ги нема, отколкото да ми спретнат сватба с нея.
Аз няма да хвърлям, със теб съм  Peace  Grinning

# 696
  • СТАНДАРТНО.
  • Мнения: 30
 Кенан завещание ли пише?  Mr. Green

# 697
  • Мнения: 417
Споко,аз мисля,че Ейшан ще и види сметката Laughing

# 698
  • Мнения: 1 064
Ако няма да се хвърлят домати, аз пък да кажа, че на Езел изобщо не му се полага щастлив край. Ако му измислят някаква захаросана развръзка, ще ме е яд, че изобщо съм го гледала този сериал. Целият му живот е изтъкан от нещастно стечение на обстоятелствата, всичко е срещу него, губи всички, взе че заби една пръчка накрая, не че и Ейшан не е пръчка, де, но и тази втората изобщо не му е на нивото... и накрая, ако ще опитват да ме убедят, че ще е щастлив с нея... направо  Sick

# 699
  • Мнения: 0
а неее, не искам да гледам Sad

а за сватба, след днешната ще разберат, че сватбите не им се получават Rolling Eyes, не вярвам да спретнат трета

# 700
  • Мнения: 417
ОООООО,не!Дженго ги излъга,че има пистолет в сифона

# 701
  • Мнения: 1 064
Дженго: Ако Ейшан не е моя, няма да е и твоя, ако трябва пак ще стана убиец. И към Кенан: Останалото оставям на теб.

# 702
  • Мнения: 417
НЕееееееееее,не може да е истина #Crazy #Crazy #Crazy

# 703
  • СТАНДАРТНО.
  • Мнения: 30
 Е нееееееееееее!  Cry Sad

# 704
  • Мнения: 0
Според мен това е някаква инсценировка ...

Общи условия

Активация на акаунт