SUPERNATURAL – It’s gonna be a long summer hellatus

  • 27 461
  • 727
  •   2
Отговори
# 645
  • Мнения: 6 390
"Дженсън": Дааа (замечтано), след като те видях се чудя защо още съм с нея. Не знам колко време ще трябва да чакам ме пусне от брачните окови и дали изобщо ще ми даде развод, затова да се почваме тайно, пък колкото - толкова. Kакво ще кажеш?
PS. Импала: Бела Heart Eyes, да не изпищиш Joy на някоя форумска среща: бързо паля и очевидно съм склонна да попремина някои граници Crazy .

Последна редакция: пт, 10 юни 2011, 19:18 от Impala

# 646
  • Мнения: 3
 Joy не съм Бела, ама не вярвам да пищи   Mr. Green  Брей какъв мини епизод си стъкмила   bouquet

Белс, ти направо като Дали го раздаваш  Mr. Green  Хи хи "неБела жена"

# 647
  • Мнения: 0
Ъм, и аз не съм Бела ама...направо паднах от стола  Mr. Green а пък представям си как ще реагира тя.
Импалка, браво на теб. Страхотно ти се е получило   bouquet Перфектно си нагласила муцунките на Дийн  Laughing

# 648
  • Мнения: 0
Вижте, Дженсън убива Женевив, за да може аз да взема Джаред за себе си.   hahaha hahaha hahaha hahaha

# 649
  • Мнения: 0
Вижте, Дженсън убива Женевив, за да може аз да взема Джаред за себе си.   hahaha hahaha hahaha hahaha
Joy Joy Joy Joy

От сто дена ще ви го показвам това hahaha

# 650
  • Мнения: 116
"Дженсън": Дааа (замечтано), след като те видях се чудя защо още съм с нея. Не знам колко време ще трябва да чакам ме пусне от брачните окови и дали изобщо ще ми даде развод, затова да се почваме тайно, пък колкото - толкова. Kакво ще кажеш?
PS. Импала: Бела Heart Eyes, да не изпищиш Joy на някоя форумска среща: бързо паля и очевидно съм склонна да попремина някои граници Crazy .

мисля, че умрях.... сърцето ми се пръсна

сега седя на едни пухкахи облачета, добрата новина е, че в Рая има интернет, или поне страниците за СПН зареждат... лично нареждане на новият Бог Simple Smile)))))

Импала, толкова много те обичам, че ще те взема, дори и да не си Дженсън !!!!

# 651
  • # супернатурална #
  • Мнения: 1 381
Ей, как сте се каращисали  Shocked Харесва ми  Wink
Все пак, ако много се улисате и момчетата вземат да скучаят




ща - не ща, ще се намесвам  Naughty


Да се надяваме, че нищо френско не му е чуждо  Flutter


Айде сега Маракана - дружно "Ооооо... Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes"



Последна редакция: пт, 10 юни 2011, 21:58 от Г. Краули

# 652
# 653
  • Мнения: 6 390
Импала, толкова много те обичам, че ще те взема, дори и да не си Дженсън !!!!
И аз Heart Eyes . Значи, взимам си "играчките" и тръгвам към теб.

# 654
  • Мнения: 3
Айде сега Маракана - дружно "Ооооо... Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes"



И не само Маракана   Grinning, разтапящо е  Heart Eyes  То е подсъзнателно просто.  Много е гушкав Дийно м м м .   Гледам бебето, та се сетих за "много баби - хилаво дете"   Joy   Така де, да няма оплакване от страна на основните играчи   Mr. Green   

# 655
  • Мнения: 292
 Joy Joy Joy Ох Импалка ще ме умориш с таз мини серия ...  Joy Joy Joy


Айде сега Маракана - дружно "Ооооо... Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes"





 smile3544

Къде е новата загадка ??????  Mr. Green

# 656
  • Мнения: 630
Офф детето уж имаше температура, уж варицела, уж спадна температурата...

Положението в момента е доста високо...



и имам нужда от

# 657
  • Мнения: 292
Сити мила   Praynig  дано малкото ангелче се оправи по бързо  Praynig   Hug

# 658
  • # супернатурална #
  • Мнения: 1 381
Добро утро!
Днес реших да ви го направя малко по-нетрадиционно.



За други желания се обръщайте към персонала.

Само се чудя, да отворя ли бонбониерата или да почакам да се съберем повече  Laughing

Инче, стискам палци малката сладурка да пребори леко шарката и ти пращам много  Hug Hug Hug

# 659
  • гр. София
  • Мнения: 2 530
Розе,
 Joy Joy Joy Joy Joy
Страхотно е, благодаря   bouquet   bouquet   bouquet ! Сега като пробвам някоя дреха, постоянно ще очаквам да ми се лепнат две едри, горещи мъжки ръце на гръбчето, и като се обърна - бум! онзи зарзаватчия Joy или плажния #Crazy .



Ох, недей, че се скърших от смях  Joy Joy Joy
И сега шегата настрана, но наистина искам някой ден да те видя с дълга рокля с гол гръб  Grinning
божкеее, какво ли ще си помислиш сега за мен  ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт