SUPERNATURAL – It’s gonna be a long summer hellatus

  • 27 457
  • 727
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 630
Добро утро, девойки  bouquet
Май все пак не е шарка, детето е добре. Благодаря, че се погрижихте Laughing

Сега вече мога да почна да мисля загадка.

Комиксът Дженсън и Бела ме разби, велико! Mr. Green

# 661
  • Мнения: 116
Импала, толкова много те обичам, че ще те взема, дори и да не си Дженсън !!!!
И аз Heart Eyes . Значи, взимам си "играчките" и тръгвам към теб.

Чакаме те!!!!!! аз не се виждам, ама онова дантеленото е моето

а иначе днес разглеждах кои ще са филмите това лято и честно казано малко ме е яд за Конан... щеше да е велик Джаред ... велик и много разсъблечен ех

Инче, радвам се, че Радост е по-добре

# 662
  • # супернатурална #
  • Мнения: 1 375
Олее, как исках да видя Джаред по меч  Heart Eyes и върху кон  Heart Eyes Heart Eyes Всъщност разбра ли се дали той се е отказал (някъде четох, че е заради сватбата) или те, глупендерите, не са го взели?

Белс, това не е ли моя лилав сЮтиен  Thinking Ей, като изгасим лампите изобщо не се знае кой кого  Laughing

# 663
  • Мнения: 6 390
Сити, Hug Hug Hug

И сега шегата настрана, но наистина искам някой ден да те видя с дълга рокля с гол гръб  Grinning
божкеее, какво ли ще си помислиш сега за мен   ooooh!
Нищо особено няма да си помисля. Такава рокля нямам - не съм имала чак толкова официален повод - но идеята ми харесва.
PS. Смей се ти Hug , но 'мериносовите' са най-големия ми кошмар Blush , ю ноу.

Бела, Галче,
Двама за три, като едната съм аз Flutter - ще се получи ли Rolling Eyes ? О, имах разпределително видение - ще се получи, о, я!

За филмите - май не съжалявам, че няма да видя Джаред като Конан - искам го в нещо по-стойностно пък Crossing Arms . Моят Колин като вампир Shocked ooooh! ...

Дайте заглавие за темата със забавни картинки.

# 664
  • # супернатурална #
  • Мнения: 1 375

Двама за три, като едната съм аз Flutter - ще се получи ли Rolling Eyes ?

Както вече казах, като се изгасят лампите не се държи на конфигурацията. Може и да е една за четирима. Като се знам, ще налетя на Джаред, и който е около него - все ще го отнесе  Laughing
Да взема да пуша една и да се успокоя, май е рано за подобни размисли и страсти  Mr. Green

# 665
  • Мнения: 630
Ето загадка от мен.

# 666
  • # супернатурална #
  • Мнения: 1 375
Това е трети сезон...май. Тази жълта ризка толкова ми е позната, все едно съм я прала на ръка, гладила...с ръка  Rolling Eyes Ще мисля още.

# 667
  • Мнения: 0
Прилича ми на сезон 3, епизод 11, Mystery spot.

# 668
  • Мнения: 630
Галче, Солти - студено Grinning

# 669
  • Мнения: 0
Втори опит - втори сезон, 15 епизод, заглавие не помня. Епизодът с трикстъра.

# 670
  • # супернатурална #
  • Мнения: 1 375
Солти, май не е втори. Щом не е трети, значи е четвърти  Laughing Ех, там Сам имаше доста поводи да гледа влажно.

Вижте какво краднах от българска страница на сериала във ФБ - постер на предстоящата конвенция.

# 671
  • Мнения: 6 390
Обаче Джефри Дийн Морган няма да участва, само Миша, Мат, двамата Марк и Себастиан.

# 672
  • Мнения: 292
Обаче Джефри Дийн Морган няма да участва, само Миша, Мат, двамата Марк и Себастиан.

Ей заради това няма да ходя аз  Whistling . След като главните виновници на сериала няма да са там, защо да си хабя джапанките ...  Whistling (е, може би заради Марк Шепард и Себастиан бих се позамислила  newsm78 ... )


5x13

Последна редакция: сб, 11 юни 2011, 16:25 от bichito

# 673
  • Мнения: 0
Миша на хотел в Барселона  hahaha

# 674
  • Мнения: 0
Миша на хотел в Барселона  hahaha

Joy Joy Joy
Ще ме умори от смях тоя човек!  Laughing
  hahaha "I'm in Barcelona at a hotel that was described online as having a, "breezy decor with unobstructed views."

Общи условия

Активация на акаунт