Лято, боси крачета, бира в халба голяма, смях от ФЕВРУАРЧЕТО – идилията на мама!

  • 29 153
  • 735
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 219
Хихи, мерси, милички!  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Теди, другата седмица живот и здраве ще се похвали с пол  Flutter

Нещо любопитно (Ника ме подсети относно светлия ген  Mr. Green) - на гости ни е големия син на Емо и качих две снимки на баща и син и още една на двамата полу братя (Йони и Алекс), за да визуализирам колко Йони не прилича на татко си  Laughing и колко голяма е приликата на Емо с големия му син Алекс  Peace. Преди ви бях споменала за това, но сега имам и нагледен материал  Wink.
http://fevruari2010.snimka.bg/other/yoni.602473

# 721
  • Мнения: 1 067
Момичета благодаря,че ни мислите  Hug !Днес се освести моя син  Praynig !Вчера изкарахме много тежко,цял ден на ръце,температурата не падаше и се принудих отново да ползвам метода мокър чаршаф  Cry ,а да ви кажа психически не ми понася тая процедура.След нея изкарахме спокойни 2 часа с 37,3-4 Т. И щом стана 20 ч. започна отново 39 Т и рев на умирачка ,явно го болеше много  Rolling Eyes .Накрая му сложих свещичка и след 20 мин. се успокои и спа цяла нощ .Днес е весел и игрив ,Т е 37-37,5 явно АБ-ка започва да действа.Малко се раздриска,ама нормално с АБ.
Ника аз се влачих така 4-5 ден ,с ужасни болки в гърлото и даже ми се надуха лимфните възли, изкарах с парацетамол и ефизол ,но педи каза,че най-вероятно аз съм заразила дребния и е вирус  Tired .
Залагания няма да правя за новата партида бебоци,че очевидно не познавам  Blush. Таничка честито!
Светкавичеке завиждам ти за ентусиазма ,аз явно нЕмам нерви за тая работа с памперса,а май трябва да съм малко по настоятелна. Днес например започна да се дърпа по пампата и го попитах дали има ако,а той си отговори "не,пишо" ,ама не смях да го гологъзя ,че бяхме навън ,а днес е хладно.След минутка каза "моки,гаднО"  Joy Blush
Бърборлив е тоя моя син,от сега ми надува главата  Whistling !

# 722
  • София
  • Мнения: 6 011
Аууу, Рали, големият е бащичко верно!  Crazy Да са живи и здрави младежите, а как се оправяш с него?
Мики, айде от тук нататък да пишеш, че Явко вече не вдига Т.  Praynig Питай педката, ако пак ви споходи такова чудо, дали освен Аб-то, дава да го мажеш с грануфорин, защото тая зеленилка облекчава гърлото за нула време и Т пада още същия ден, а на АБ-то наистина му трябват поне 2 дни за да почне да действа.  Hug Просто дали може и двете едновременно да се прилагат не ми е ясно, а то щом има инфекция с толкова висока и дълготрайна Т ,е ясно, че без АБ не може да се оправи.
Браво на Явко и на Люс за говоренето! Радвам им се от сърце! Нашия има запас от 5-6 думи, ама в нашата фамилия знаете, че непроговаряне до 5-годишна възраст се счита за нормално.  Mr. Green Та тъй, въоръжена съм до зъби с търпение.  hahaha

Дреб заспа като пич, след 21 часа не може да даяни туй дете. Оставила съм великодушно големия да чака баща си и сега тук ми шепне на главата.  Laughing

# 723
  • някъде тук
  • Мнения: 621
Танче, толкова се радвам ,че желанието ти се сбъдна HugЩе бъдеш прекрасна мамана две госпожички Heart Eyes Hug Радвай се на хубавите поводи които ти предстоят Simple Smile

Мики,бързо да му минава на Явко ,измъчихте се Praynig Hug

Рали,наистина поразителна прилика има Емо с големия си син Simple Smile

Бръмби,много добре сте го замилили кръщенето,със сигурност ще си прекарате хубаво Hug

Моят синковец тази седмица е супер кисел и мрънкащ  ooooh!Отдавам го на двата кътника които избиват едновременно.Виси ми на ръцете нон -стоп,само се глезоти и реве за щяло и нещяло,а във понеделник сме на ваксина чудя се дали да го водя или да чакам да му премине кривотията Rolling Eyes

# 724
  • Мнения: 1 874
Мики, като те чета и направо си мисля че твоя синковец е готов да му махнеш пампата, ми той си ти казва детето, бравооо, браво- и това без да си го учила- евала  на момчето Wink
 Ние имаме първи изречения : "Айде де ", "А така", "Дай, дай ам ",'како Диди". Инъче съм записла 23 думички, които съм чула от устицата му златна  Laughing , макар и да има дни, в които нищо не чувам, ама пък някои дни като се раговории.., лелее, не млъква  Laughing

# 725
  • Мнения: 70
Здравейте мацки Heart Eyes
Много се зарибих по тези групови пазарувания,мисля че така се водеха,ама нали все с недоверии подхождаме българите и реших да се допитам до вас,какво мислите ThinkingНякоя и тема във форума ще изровя,харесала съм си една екскурзия до Истанбул и о-в Тасос Mr. Green
Ние вече сме на русенска територия,ама то времето ужасно,аз бански си взех да ходим с Марти до близкия басейн-макар че избягвам такива места,но много ми се е доходило това лято,а то днес поне 5 пъти превалява ooooh!
Мики,доста те постресна Явката,но щом днес е по-жизнен на оправяне отива Hug
Марти още точи сАпол,а и лиги,да избиват долните два резеца,че не мога да го гледам с тоя лигавник,навън му го слагам под блузката,която става вир вода мокра ooooh!Поне кашлицата понамаля Whistling
Светкавичка,богат речник има Крис,а и Яворчо и Люсил не лъжат PeaceПри нас думите са тата-с ударение на втората сричка,ам-ам и мама по погрешка,баба,дядя и кака прави магаренцето,кученцето и патето Mr. Green
За гърнето,ами досега веднъж се е изпишкал в него и още две пъти го задържах за 2-3 минути,то не съм и настоятелна,ама нещо нямам нерви,ще узрее и за гърне CrazyБраво на махналите памперса Peace
Танче,честита госпожичка Heart EyesМного ще ти отива да си мама на две кукли!
Бръмби,пари,пари,ама важното е че купон ще има,дано те поизмъкне от депресията Hug

# 726
  • София
  • Мнения: 432
Таничка, много те прегръщам, миличка душичка!  Hug Heart Eyes   bouquet Щастлива съм, че растящият в теб живот е от пола, който предпочиташ! Това, че не съм познала, няма никакво значение...
По въпроса с пола да вметна и малко личен елемент. Аз винаги съм искала да имам син. Сега вече, след като го имам - да и жив и здрав, и хипотетично разсъждавайки за второ, ако и когато е рекъл Господ, установявам, че нямам предпочитания. Нали знаете, душата няма пол.
Та, Танюшка, да се гледаш и да се пазиш! Че си нужна на двете си куклички в пълния си блясък! Цункай бъдещата кака Аля от мен и от Мончо.

Рали, Теди, стискам ви палци за дъщери, щом такова е желанието ви!

Бръмби, очаква те един от най-вълнуващите моменти в живота - потопи се в ритуала и го изживей пълноценно. Представи си само, че си дала на света една душа, която се представя пред лицето на Бог и църквата!

Слънчи, как мина кормуването?

Бела, хайде бързо да се успокои зъбното налягане при Жори и да завариш още тази сутрин две нови бели гъбки в устенцата му! Ако пък дискомфортът не е отшумял, изчакайте с ваксината. То самият педиатър ще ти го каже де, аз какво тръгнах да разпръсквам медицинска експертиза...

Ника, да минава гадният вирус! Hug Мики, да пуска незабавно и Явко! Впечатляващи говорни умения демонстрира той - браво на него, на Люсил и на Крис, който очевидно се очертава като шампион и при ползването на гърне!

На гърне Симеон още не го слагам. Не броя двата пъти, в които е седял по 10-тина минути, без да свърши нищо. Само първия път успя да се изпишка - на 8 месеца беше тогава, и то още с поставянето върху него. Чисто и просто съвпадение. Аз пък не бях заредила батериите, така че "съоръжението" не запя, за да го поздрави...

Точно след седмица започваме ясла. Стискайте палци, моля! Засега съм спокойна. Мони също. Даже, като го питам ще ходи ли в "Цветенце", и той се обръща с усмивка по посока на въпросната забавачка, която се казва така и която вече го очаква.

Да похваля моето малко мъжле и за устрема, с който влиза в море. Grinning Както си върви по плажа, без да забавя крачка влиза във водата, разбира се с мен или баща си. Няма обаче никакъв уплах от "световния океан", независимо дали е спокоен или развълнуван. Наддава боен вик, пуска камбанен смях и само чака да го завъртя във водата - ту по корем, ту по гръб. А после пак и пак, и пак...

Лека нощ! Тя сигурно отдавна вече тече за вас, но аз като типична сова пиша ли, пиша по нощите в захлас...  Wink
Май е по-уместно да ви пожелая слънчев ден, с радости и любов озарен!

Последна редакция: пн, 27 юни 2011, 01:02 от Krissie Krust

# 727
  • някъде тук
  • Мнения: 621
ДУ

Жоро е с разтсройсво и Т от снощи Tired Дадох ентерол снощи и хидрасек сутринта ,обаче неще да ги пие,със спинцовката от нурофенаги давам ,сутринта почти го повърна,някакъв начин да ми кажете да ги пие,че се турих в чудо  Rolling Eyes.След малко отиваме до педи ,да взема ли биогая дали ще върши работа?

# 728
  • Бургас
  • Мнения: 2 041
Добро утро.

Криси,прекрасни са снимките ви от морето. Много слънчеви и усмихнати !  Hug Стискам палци за Мони да свикне бързо в Цветенцето.

Бела, не се сещам как да го излъжеш.Спомням си,че като бях малка винаги ми слагаха хапчетата,които трябва да пия в лъжичка с кисело мляко. Не знам дали би имало ефект при вас. Димана като не иска да пие лекарството действаме малко по-брутално -някой я държи ,тя реве,пък аз пъхам лекарството със спринцовката на панадола.Но пък Жори е повърнал. Пфф,дано бързо да му минава!  Hug

Таньорчее,честити розови гащи !  Hug Знаех си Hug

Ралипо, девойка предвиждам аз при теб !  Hug Теди, при теб - момък !  Hug

Бръмб,весело изкарване !  Hug

От няколко седмици я слагам Димана на гърне и тя не пищи от него. Даже последните 3 дни сложа ли я веднага започва да се напъва и ака в него,което ми се струва,че е добър знак. Слагам я и като стане от сън . Явно започва да бъде готова,аз пробвах когато беше на 8,9,10 месеца,на 1год. и така до тия дни,когато просто не плака от него, а си седна спокойно. Тъй че светлина в тунела има,за тези бебоци ,които още плачат от гърнето.  Mr. Green

Водихме я и на плажа,като че ли леко се стъписа от водата,ама се надявам скоро да й мине, нали е морско чедо. Игра си в пясъка и в басейнчето,гък не каза,явно й беше много интересно.Пак ми се ходи,но времето е кофти тези дни тук. Затова пък утре отиваме на гости в Шумен с дребното и съквартиранта.  Laughing .
Свеки се държа добре,похвали ме даже.  Flutter И остави някой друг лев.  Rolling Eyes

Отивам да гладя, ако Котето ( Hug ) не се появи скоро,по-късно ще пусна нова темичка. Хубав и усмихнат ден на всички ! И лека седмица на работещите мами !  Hug Hug

# 729
  • София
  • Мнения: 822
Добро утро Simple Smile

Бела, значи, вероятно зъбките са на финалната права. И при Софи избиваха така, Калина също е имала разстройство. Дай Биогайа или Линекс. Биогайа при нас помага, аз я предпочитам пред Линекса, защото е на капки и някак си 5 капки давам по-лесно от май 50 мл разтвор, май беше. Много да го нацелуваш Жорко, бързо да се оправя  Hug

Криси, минава, вчера имах обиколка до Била, Дъ Мол, Метро, паркиране в подземния паркинг на Дъ Мол, инструктаж за влизане, излизане и движение в подземен паркинг. Напредвам, поне този път не ми трепереха коленцата и ръчиците  Laughing Мъжът ми не е изпадал в истерия, което ме навежда на мисълта, че що годе се справям. Но имах и няколко грешки неволни и без последици, но ще ги изправям. Още ме е страх да се кача на новата кола, която принципно трябва да е моята, но ще се престраша в близко време. А и чакам да пристигне от Щатско парктроника, който ще бъде монтиран за мое улеснение  Mr. Green
Колкото до яслата... не искам да съм лош пророк, но се приготви за леко сърцераздирателни сцени  Cry Дано педагозите в яслата намерят верния подход към него да се чувства той добре и щастлив там. Обикновено периода на адаптация е от 2 седмици до около 2 месеца, надявам се при вас да е 2 дни!  Praynig Много ще ти е трудно, но трябва да успееш да не се разплакваш пред него, там трябва да си усмихната, спокойна и видимо щастлива (постига се много трудно). А след като излезеш... Като се сетя какви ревове ревах за каката, сега за малката... направо ми е свито сърцето от сега.  Confused

Малвина, времето се оправя, ха дано да успееш да си ползЮваш по предназначение банския. Мен ме е много страх от градските басейни, също и от морските, но таз година ще си взема пробиотици и промивки, че всяка година, с изключение на миналата,  след морето лекувам нещо  #Cussing out Честно казано си мисля, че за хигиената и дезинфекцията не се следи достатъчно стриктно, някак си не върви да идеш на почивка и всеки ден да викаш РИОКОЗ да проверява... то почивката ти ще стане една голяма разправия вместо почивка. Специални поздрави на Пина!  Peace

Мики, браво на Явката за многото приказване.   bouquet Как е той, надявам се антибиотика му действа и вече е по-добре?  Hug

Аз изпратих каката на село със свекърва ми и сега съм кажи речи мома с едната само  Laughing Тооолкова ми е спокойно ежедневието, че някак ми е странно. Е, малката реши днес да се събуди в 4:50 да си поиграем  Crazy, после заспа към 6 и нещо и към 7,30 аз станах да си изпратя мъжа на работа и да пием едно кафе... няма друго време да се видим  ooooh!

Рали, звездите ми го заговориха - момиче и при теб  Mr. Green Казах аз, че ще дойде момента и извънземното Кики ще ме извести  Mr. Green

Теди, стискам палци за момиче, макар че предчувствията ми са твърдо за момченце.  Laughing

Бръм, на Троянския манастир ще си изкарате чудесно, сигурна съм! Не малко пари, но помисли за прекрасните емоции от самия акт на кръщенето, за разнообразието от ежедневието и за красивата природа.  Peace Ти пооправи ли си настроението?  Hug

Мяу, оправи ли превода с колите? А Монни оцелява ли? Че като гледам основно около него се въртят на Люс мислите, горкия котарак  Laughing

Тъй, след като ТРАЙНО ви досадих с мисли и чувства, ви желая приятен ден и хубави разходки!   bouquet

# 730
  • До Балкана
  • Мнения: 100
Добро утро, момичета!
Танче, честито ти 2-ро розово дупенце! Чудесно е, че ще е момиченце, както си искате с Ники! stork-girl
С нетърпение чакам да чуя новините от Рали и Теди!
Бела, да му минава на Жорето неразположението! Hug
Криси, успех на Мони в Цветенцето, много лека адаптация пожелавам и на двама ви!  bouquet
Аз имах гости - мама и брат ми дойдоха от Габрово и нямах никакво време за нищо. Във възторг съм от Явко, Люска и Крис за говорните им умения. И малко се притеснявам за Бо, защото борави само със съгласните  д, т, п, б и м (само за мама). Другите не желае и не може да ги казва. съответно казва си името, казва благодаря (богоя), дай, хайде (айде), ангелче (аче), тати и баба.  Sad Не знам колко имам основание, но се притеснявам.
Деси, честит плаж на Диманка и браво, че свеки се е държала нормално!
Бръмби, весел празник ви пожелавам!
Успешна седмица на всички, аз се захващам с бачкане!

П.С. Мауче, онова маце, което имаше нужда от помощ няма интернет и никак не съм я чувала, ако успее ще сигнализирам, но засега пасувам! Heart Eyes

# 731
  • Мнения: 307
Добро утро!
Бела дано бързо му мине на Жорко!
Пробвай да му сипеш лекарството в лъжичка.Сияна също не иска от спинцовката,но от лъжичката всичко си изпива Peace
Рали много си приличат наистина тати и голямото му момче!Ама колкото и да му се иска Йо си прилича на теб Hug
Криси успех в яслата на Мони!
Слънчи почини си доколкото е възможно!
Малвинка дано даде време да идете на басейнче!
Много приказват вашите малчовци,че и изречения правят Heart Eyes
Сияна последното нещо на което се научи е като я питаш нещо отговаря с Даа и върти главичката Simple Smile Иначе си казва мама,татт(тати),какк(кака),на пъпа казва бук,ам-ам,баба на лампата,като и кажеш че я обичаш и тя вика бичи,бичи и се гушка,на котарака вика Пух....От животните казва ау-ау,как прави кончето и тсс на писето...

# 732
  • София
  • Мнения: 110
Ей, тука едно кафе не може да изпие човек.  Crazy


Да се включа съвсем в края на темата и аз.  Blush Прибрахме се, добре се поразходихме, в Балкана е страхотно просто.  Heart Eyes Иначе не беше кой знае какъв студ, малко дъжд ни валя, но с нищо не ни е попречил. Самата сватба си беше на открито - красива полянка с рекичка на 50 метра. И като се има предвид, че сме празнували от 12 на обед, та чак до вечерта, си беше супер. Диди умря от кеф - търча по полянката като луда, в деня след сватбата от 7:30 часа сутринта е почнала да я преброжда. Бунгалата бяха около полянката, до тях се стигаше по стъпала и като знаете манията на Диди по изкачване и слизане на стълби, мисля ще се досетите, че тя просто попадна в нейния рай.  hahaha На връщане минахме през Троянския манастир и направо завиждам на Бръмби за кръщенето, което подготвя!  Hug

Танче, страшно се радвам за теб и новината за пола. Не че има някакво значение, но някак като знаеш пола на бебето и то става с една идея по-реално (поне при мен беше така  Crazy ). Щом и име си имате вече - перфектно!  Peace Само внимавай с празнуването, щади се и използвай максимално свекървата да ти помага.  Hug

Звездите хич не ми говорят, но залагам, че Рали ще има момиченце, а Теди - момченце. Thinking

Малвинче, честито християнче! Гледах снимките - ам то цяла сватба!  Crazy

Бела, стискам палци на Жорко да се оправя бързо!  Praynig

Криси, на теб успешно преминаване през изпитанието, което ти предстои! Аз съм сигурна, че Мони ще свикне по-бързо от теб!  Crazy

Който се притеснява за вокалните умения на децата си може да се поуспокои след като споделя "уменията" на Диди в тази област - казва "Не" (варира от "Ммммне" до "Нененененя") и "Айде", както и (ако е в настроение) казва как прави патето. За сметка на това понякога откровено ми се подиграва, но няма да успея да пресъздам с клавиатурата ситуациите.  hahaha

Съни, приятно изкарване в Шумен.  Hug Много ми се ходи там - това е родния ми град и там е любимата ми баба.  Heart Eyes Между другото, като спомена Шумен, се сетих, че манията на Диди по изкачване на стълби и въобще по ходене, вероятно е наследена (ако не съм ви казала - Диди само обикаля, никога не си седи на Д-то, по площадките и пясъчниците я оставям, тя отделя минута да огледа обстановката и почва да търчи наляво и надясно и аз съответно след нея). Нали в Шумен е паметника "Създатели на българската държава", до където водят 1300 стъпала. Любимата ми разходка по принцип е да се кача (небрежно Crazy ) до горе и вече по желание и дали съм с компания - разходка по платото. По-интересното е, че първото ми катерене по стълбите съм направила на възраст 2 (две) години. Е, с помощ и малко по малко, но съм отказвала да ме носят и съм се катерела сама. Та, явно Диди е прихванала.  Crazy

Ох, ставам, по-късно пак ще ви навестя!  bowuu Извинете, ако съм пропуснала нещо драматично.  Blush

# 733
  • offshore & overseas
  • Мнения: 3 421
ДУ,

Аз явно някой друг път ще дописвам, ама... да драсна 1-2 реда пак.

Бела, ай ся и вас ли ви емна нещо? Давай капки Биогайя, би трябвало да помагат (аз също ще давам, макар че в листовката им пише, че пробиотиците ги има и в човешкото мляко - едно от малкото места). Сметам от днес да я почна тая профилактика (ако не забравя), белким до морето добият имунитет, пък каквото сабя покаже... и сърце мъжко юнашко.

Калина в петък ще я водим на преглед при пулмолога, да каже има ли напредък и да видим ще ли пие и летоска СингуРлара. Не че е уместно, но да спомена, че откак го консумира, вече 3 месеца, не ми е боледувала. Дори да почнат сополи, сополи си остават. Дано няма странични ефекти, защото за нея определено това е лекарството.

Мики, слава Богу, че вс. вече е наред! Не ми се вярва ти да си заразила малчугана. Ми теб пък кой те е заразил, в тоя ред на мисли?

Далче, не се притеснявай, всичко е наред и с говорните умения на Бо, и с туй, че твойта френдка я е фанала липсата!

Рали, аз разгледах снимките още преди да ги пуснеш, в профила на Алекс (нали така се казваше), щот ми се появиха на заглавната стр. във ФБ. Единствено констратирам изумителната прилика на голямото момче с Емо (която всъщност е съвсем нормална, та нали са татко и син), но според мен и Йо-Йо прилича на него в немалка степен, не че има особено значение, но е любопитно. Peace Всички сте ужасно красиви!!

Юхуу, отново носиш свеж полъх в темата (тоз път от балкана)! Аре и аз идвам на гости на баба ти, барабар с малката катерачка (Люсил също залита по катеренето). И на мен Шумен ми стана любим град, дори за едничкия единствен път, когато съм го посещавала (бяхме на конференция с лъв ми през септември 2004 г.). Естествено, изкачихме стъпалата, той с 1300 въздишки, аз с лекота (май), а после ни закара и до Мадарския конник и пещерата... Еми, друго не повна.

Криска, прегръщам те и ти желая лека адаптация (Моневата ще е лека)!! Ако имате възможност и желание, нека татко му да го води, мъжете некакси по-леко ги преживяват тоя тип раздели. Аз така съм се уредила с Люсил.

Ние с Халюша в неделя бяхме в Палавници, или както там се нарича, тя подивя малко, но май не ѝ стигна топурдията. Е, нищо, некой друг път пак. Качила съм малко снемки във фб, за спомен. Crazy

Люсил наистина доста приказва, аз дори не мога да изредя всичко (за статистиката): но да добавя още „Виж [еди какво си]”, „Дай [еди какво си]”, паннало (вече не казва панна), акало (вчера настоятелно повтаряше това и накрая се изака), ампа (много се впечатлява от лампи секакви), диня, кАте (коте) и пр. и пр.

Гърнето зася е пълен провал, не ще да сяда и тва си, няма сила на света, която да я натисне, дори кака ѝ не бе достатъчно убедителна.

Сънят в наща къща е мираж, и дневния, и вечерния, а вчера ми угасна тока към 17 часа, просто се отпуснах, понеже все пак и майка беше на линия, при което Калина е почнала да вика „Мамооо, мамооо, събуди се! Жива ли си, бе, мамо?” Joy Но най-драматичното е, че аз не съм я чула изобще. Предполагам причинта затва е, че предходната нощ ме вдигна на ура, с нейните си съселски щуротии в 2 часа и някъде до 3 - 3:30 не заспа, което просто ме съсипа. След това естествено се събуди и Люсил, а аз трябваше да поизчакам и тя да зАспи, та да ида да се изпишкам. Абе... жива да не бях.

Циганската сага продължава, тва щях да ви пиша, на нов глас. Оказва се, че Калината не прави разлика м/у цигани и негри. Онзи ден при вида на един чернокож, ме аламира:
- Мамо, мамо, виж един много черен човек.
- Да, маме, наистина.
- Те и циганиНте са много черни, нали, мамо?
- Е, не, циганите не са чак точкова черни. След кратка пауза:
- Мамо, а циганиНте хора ли са? И кво да кажа, викам „Да.”
- Ама те ядат боклуци и знаеш ли как си ги събират?
- Как, маме?
- С каручка и кон ровят в кофите и събират мръсни гадни боклуци и ги ядат....
Няма да е лесна тая явно ooooh!...

Иначе се случи още един екшън. Миналата седмица ангажирах лъв ми да изхвърли танка Маг Ингланд, че беше мухлясал. Слиза той долу, оставя го в контейнера, след което се прибира, но в интервала преди да се качи вкъщи (50 сек.), аз решавам да се появя на балкона, да скивам кво стаа и виждам следната живописна гледка: едно дедче с мерцедес отваря контейнера, вади Маг-а и го прибира в багажника. Е, не беше лесно, Маг-а му се поопря малко, без резистанс тия не минават, но все пак, на седми опит го сбута некакси. Много се смяхме с мъжа ми, ние хвърляме боклюк, а мерцедес го прибира, ебаси майтапа! Тва само в наща държавица го има май... Laughing

Ха, сполай ви, поолях се, ама няма да пиша скоро, тъй че ми е простено.

Последна редакция: пн, 27 юни 2011, 11:46 от Мяуче

# 734
  • София
  • Мнения: 110
Няма проблем, Мяуче, идвайте на гости в Шумен! Аз на бабЕто съм ѝ водила доста народ, пък и откога ме врънка да ѝ гостувам... Свекърите нали и те са там (в Шумен, не при бабЕто Mr. Green ), ш'сЪ изкефят и те.  Flutter От снимките е повече от видно, че Калината се е забавлявала.  Peace При нея няма средно положение - настроенията са или дива еуфория, или дълбока печал (или поне такова ми е вЧеПатлението от снимките).

Рали, и на мен ми се струва, че Йони прилича на татко си, макар да не е съвсем негов клонинг, като батко си.  Crazy Може пък с времето да се засили още повече приликата.

Общи условия

Активация на акаунт