ЮЛИ 2007

  • 24 023
  • 739
  •   1
Отговори
# 120
  • Бургас
  • Мнения: 1 241
Ами противоречиви са............
Отидохме в сряда, в 9,30 ми го взеха, той милото не знаеше какво го очаква и не се съпротивлява много, веднага го приспаха явно. Доктора му махна и третата сливица, освен че сложи макаричките, за да не създава допълнителни усложнения от вътре.  Rolling Eyes Свърши всичко, уж трябваше "ей сега" да ми го донесат пък то минаха 10 мин. Явно много трудно е излязъл от упойката.  Rolling Eyes Следваше неудържим рев, напъване (което не трябва да става) и така два часа с минутки заспиване, докато не дойде време да можем да му дадем водичка. ПРез това време ту в ръцете на баща си, ту в моите. Мина една баба от стаята (тя не е виновна ама на) и той видя, че пие вода и пак рев  ooooh! Нищичко не хапна до следващия ден, водата с ужасни гримаси се преглъщаше, дори с лъжичка му давах.  Sad Както и да е. На другия ден доктора вика давай да видя какво е дереджето - гледа, гледа, едното ухо добре, ама другото ухо се е разместила макаричката, нищо не е изтекло, а секрета гъст, трябва задължително да излезе. Айде гответе се без вода и ядене за следващия ден за ревизия на ухото. И така - тази сутрин всичко отначало  ooooh! но този път човека предчуства какво ще му се случи и рееееев, не се отделя от мен  Tired Рев и аз, всички от стаята мен успокояват. Мина, съвзе се, отделението се пукаше по шевовете и най-накрая ни изписаха. И по-добре, че да не гледаме по-тежките случаи. Че докараха едно 17 годишно катастрофирало - носа му наместваха, грозна картинка  ooooh! Очакваше се и другите да докарат .... В къщи е най-хубаво, дано лошото е зад нас.  Praynig

Ааа да и на всичкото отгоре през това време днес баткото на матура и кандидат гимназиален изпит ...

# 121
  • София
  • Мнения: 254
Шуши, дано има добър ефект!

Кати, не мога да повярвам, че ви се е случило, но не се отчайвай, сега вече знаеш, че не е невъзможно!!!  Hug Hug Hug

ЗБ, много се радвам за КАти! Намерили гинеколог-ендокринолог? Ако още търсиш, че говоря с моя близка, която ходи точно при такава лекарка, защото има разни ендокринологични проблеми ипо време на бременността трябваше наблюдение.

Ками, а какви са ясните причини относно круиза, не разбрах? Иначе за балона е супер! Simple Smile

И аз трябва да купувам сандали. Миналата година бяхме с такива http://www.k-k.bg/shoes/product_info.php?products_id=795, много съм доволна, удобни, неутрални, стават и за рокли и за по-спортни дрехи. Бях решила пак такива, но струват 55 лв.  Sick Не помня миналата година колко струваха, но сега нещо ми се виждат прекалено много.

Много е тъпо когато децата страдат заради отношенията между родителите. И с Кая сме имали такива случаи и е супер тъпо, няма как да обясниш, децата са толкова чисти и си обичат приятелчетата, не могат да разберат когато някакви странични неща пречат на отношенията им Sad

# 122
  • Асеновград
  • Мнения: 45
Шуши  Hug , сигурна съм , че лошото е зад вас.Голям стрес за теб , баткото ще се е справил.

# 123
  • София
  • Мнения: 3 414
Шуши ревах,душата ми се обърна

# 124
  • USA
  • Мнения: 559
Ох, Ели, ужасно е било  Confused. Дано бързо да се възстанови Ивчо и да го забравите този епизод  Hug.

Ками, честит рожден ден!  newsm59 Много здраве и сбъднати мечти!

Бубе, какво точно става с турската Ана Каренина?  Mr. Green. Много го изстрадахте този сериал.  Laughing

Янче, според мен много навътре го приемаш. Аз бих обяснила, че не може да е приятелка с всички и че като те не ви искат на техния РД, вие няма да ги поканите на вашия. После и кажи "ти имаш много приятелки - тези и тези, с които се обичате. Нормално е да има и хора, които да не искат да са ти приятели". На мен ми се струва ужасно дребнаво да изолираш деца от рожден ден. Наистина, голяма еснафщина. Тук уж по-резервирани, ама стане ли дума за децата се канят всички наред. И като се правят подаръчета, пак на всички деца се дава. На мен проблемът ми е, че ни канят, а Криси казва "не искам да ходя, защото едикой си не ми е приятел" и аз отказвам и се червя там, но не мога да го карам да ходи като не иска. 

# 125
  • София
  • Мнения: 254
Явно и другаде са луди по вашия сериал: http://www.vesti.bg/index.phtml?tid=40&oid=3845131 Simple Smile

# 126
  • Мнения: 1 098
Шушонче, всичко е зад гърба ви Hug
Уинкс, не се хвърля под влака, а се простреля в корема Wink Бехлюл, любимия се разкайва, но вече късно и така....... Laughing
Дели спа 4 часа.

# 127
  • На края на вселената!
  • Мнения: 2 826
Айка, благодаря, вече отидох при един лекар. Да видим дали ще е прав в мнението си.

ЧРД на Ками! Здраве, любов и много приятни изненади!

Честита годишнина, Вики!

Ели, силна прегръдка на двама ви  Hug Силно се учудвам, че е "трябвало" да изтече! По време на операцията е трябвало да изчисти целия секрет от ушите и при поставяне на макаричките да се стъпи на чисто. Дано сега го опазиш да няма ново разместване (щото и той кротичък като моя дзвер).

# 128
  • Мнения: 384
Ох Ели и аз настръхнах просто като четох!Дано всичко лошо е зад гърба ви!  Praynig Прегръщам ви с Ивчо!  Hug
Мими и аз задействах д ами дадът кординати на един ендокриолог гинеколог работещ със здравна каса,но бавно стана.И аз искам д аходя и да си иследвам хормоните или поне щитовидната жлеза ей така просто.
Върнахме се от бала,взех и Надина като й се обадих тя ми вика ела по-късно да ме вземеш хихи нали беше при приятелката си.Много изморени,изгубила си сока,бонбонките,водата,добре че бях сложила две и добре че нямаше друго,от емоцията непомни къде какво си е оставила и разбира се се беше преоблякла,тя обича да се преоблича.
А инъче аз лично нямам проблеми с родителите,детето въпросното и Надина са в по страни отношения сигурно затова не са я поканили,страхували са се сигурно надина нещо да не направи да й развали празника ли или пък да може другите две да са само на разположение на нея,щото тя приема надина като конкуренция и все нещо дели с нея и се разправя.Тя е протеже и на всяко тържество все я бутат нея да открива да рецетира и т.н,но тия неща нямат общо,просто беше грозно.Като неиска да я кани да не го прави демонстративно поне и като вид нарицание на надина пред другите.

# 129
  • sf
  • Мнения: 10 217
Е то като раздава поканите в групата, Ньдина как да не разбере!

Английският мина чудесно  Laughing доволна съм, нямаше нищо общо с миналия път, беше послушен и си каза всичко. явно заплахите ми действат  Mr. Green

# 130
  • Варна
  • Мнения: 204
Шуши дано всичко се оправи занапред. Ужасно звучи  Hug
Ками и тук- Честит рожден ден!Всичко най-най-най  Hug
Този бехлюлбихтерския филм голяма драма-как да не полудее човек и да не се гръмне на финала  Mr. Green 
Сега от колежки чух за новия хит в турските сериали/ама исторически/. Всички гледат в нета до посред нощите и са възхитени.Намесена е и българската история- доста деликатна тема. Няма да ви пускам мухата повече Laughing

# 131
  • Бургас
  • Мнения: 1 241
Няма да ви пускам мухата повече Laughing
Ами ти вече я ИЗпусна  Joy Joy Joy

Уф, ами беше отватително. Резултата -2 кг за два дни  Joy не ми трябва 90 дневна диета  ooooh! Зайо, явно в Бс нещата стоят по различен начин. На брат ми детенцето по същия начин го наблюдаваха кога ще се изчисти  Rolling Eyes Слава Богу сега е добре... що рев ревахме тогава - не е истина доб,е че се оп,ави.  Rolling Eyes

# 132
  • София
  • Мнения: 3 414
Бути аз го знам Mr. Green не го гледам поради други причини.
Бубе какво ще кажеш за края на серията Sunglasses

# 133
  • Бургас
  • Мнения: 1 241
Добро утро  Grinning

Аз гледах единствено последната серия онзи ден и то по принуда, че бАбето в стаята искаше. Малко в повече ми идват всичките тези сериали. Не че съм расистка, ама където и да щракнеш все се чува "Мехмед, Айше, Хасан...." почва да ми става супер банално. Бях се загледала в Перлата от нямане какво да правя, ама сериал след сериал ...  ooooh!

Денят е прекрасен, днес било работен ден не че съм излязла в болничен. Пууу Чочо току що се върна - спортен полуден - е тия деца кога ще учат, защо не им направиха една ваканция от една седмица, вместо да ги разкарват ден през ден.  Confused

# 134
  • Мнения: 1 098
Добро утро!
Шуши, тв-то дава това, което се гледа. И аз предпочитам вечер някакви игри и реалити, но....
Иве, вчерашната серия беше интересна. Какво да кажа за края- Бихтер изобщо не очакваше това, което я сполетя. Ама тя да не би да си мисли, че цяла нощ ще си държат ръцете Laughing

Общи условия

Активация на акаунт